Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
Profilova fotka
Teda Anko,super !!! :-) ;-) A s tou kávou to eni vůbec špatný nápad.V Tiramisu je to taky a chutná to báječně.Jinak jsem objevila super zlatnictví.S pánem si ted mailuju,je to z Prahy 5 a nic neni problém...ba dokonce je to první,který mi nerozmlouvá stříbro. ;-) Haili a je to případný uchazeč o vaše svatební místo?je to fakt moc hezký ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
gepe, taky dělam tiramisu ;-) je to fakt mňamka... možná by nebylo špatný na svatbu, určitě by všem chutnalo... a kdybych si koupila ingredience jako obvykle v německu tak by vyšlo na pár šupů... zase jsi mě inspirovala :-D :-D
Odpovědět
ava, tak to si dobra, me obcas staci kdyz musim delat ze 4 maskarpone atd. :-D nemluve o slehani bilku, na svatbu ten objem si nedokazu ani predstavit a tu makacku :-D za malo ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no, je to rychlejší, než péct tunu cukroví :-D
Odpovědět
Profilova fotka
anka, bylo to v H&M ale měli tam jenom tyhle šedivé čepice a to jen velikost 12-18měsíců, to spíš těch klobouků tam měli víc
Odpovědět
ava no to jo :-D my budeme mit nejaky dezerty v ramci rautu, a budou mit minidortiky svatebni od dortu, tak jim to u nas bude muset stacit. babovicky totiz dam do vysluzek jeste ke kazdy par svatebnich kolacku, ktery vlastne taky budou k dispozici a kaslal pes :-N stejne vsechny vesmes bude zajimat hlavne maso :-D
Odpovědět
no já dneska v tom zlatnictví ke konci brečela,jak jsem tam nesla od tatky to zlato a jeho snubní prsten a ještě dneska by měl narozeniny,taky jsem byla i na hřbitově a vím že tam byl semnou :-) no tet budu čekat jenom do prvního listpadu,kde pujdem dát na magistrát papíry a hned nechám udělat to oznamení at to můžu poslat do ciziny,zbytek rodiny to dostane pozdějí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
gepe, já si sice domluvila raut, ale ta známá říkala, že na sladký moc není... takže sladký budem řešit zvlášť... no to je taková prkotina :-D anka,vlastně za necelých 14 dní budete mít potvrzenej termín, to se máš! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
pb, jj mohl by to být kandidát, uvidíme, už si raději nic nemaluju :-) na fotce jsem tam viděla altanek, ktery by byl pro obrad jako stvořený mňam holky, tiramisu bych si dala, ste mě zase navnadily anka, to budete mít prstýnky dvojnásob cenné, je to moc krásné, takhle budeš mít tatínka stále u sebe
Odpovědět
haili, tak snad to vyjde :-) anka krasna pamatka a muze se u vas predavat dal :-) neco pro pobaveni ;-) http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
Profilova fotka
gepe :-D :-D
Odpovědět
avano:no to bude fajn,člověk je potom klidnější. :-) hailli:to jo, bude to pro nás jako památka ;-) no my už jsme dostaly od mamky každý jeden prsten,mamka dala tomu mému prsten od tatky a mě dala prsten který se u nás dědí z generace na generaci,takže prsten který už má tak 100 let,takže to jsme už dostaly takový svatební dar :-)
Odpovědět
Článek se načítá
gepe.tak super,ta třetí fotka ta je přesně o nás.akorát že každý máme svuj kelímek,tak si dovedeš tu koupelnu představit :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Gepe,dobrý :-D Anko,to máte asi dlouhou poličku,vid?!
Odpovědět
:-D anka, tak my jsme nejak preskocili treti fazi a ted se vic pohybujem ve ctvrty nez ve druhy :-D pak snad bude treti a pak asi rovnou ta posledni :-D jinak mate krasny darky :-N
Odpovědět
porodni babka.ani nemluv,na co doma chytám nervy je u nás koupelna a kuchyn :-N :-N :-N no prostě děti a chlap to je kombinace :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D A ještě mi řekni,jak to máte s prkýnkem?!Horda chlapů...počuraný,zvedlý.Počůranej kobereček a tak?
Odpovědět
gepe.takže žádné tuli,tuli :-D :-D :-D ano pěkné dárky,no od mamky od přítele by sme měli dostat nějakou tu korunku na svatební cestu tak uvidíme ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
pb, dobrý :-D :-D :-D no počůranej kobereček mi připomněl situaci u nás doma :-D :-D a o prkýnku ani nemluvim :-D :-D
Odpovědět
no na zvedlé prkýnko jsem si zvykla,protože mám doma 4 chlapy :-D :-D :-D ,záchod utírám skoro každý den,ale není to tak strašné, :-) :-) koberečky nemám ,mám to pěnové,které osprchují a uschne to raz dva ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
To je asi nejlepší řešení.Dokonce jsem i zažila počůranej dekl na záchod,prkýnko,záchod a zem...jsou to holt páni tvorstva... :-p :-D :-D
Odpovědět
pb.no já to vyřešila tak že jsem jim nakázala uklidit záchod,to že oni né :-D :-D ale museli :-N :-N at si to vyzkouší jaké to je,no a tet je to dobré :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky, tak tady dávám fotku místa, které mi zaselo do mozku touhu po svatbě na zahradě, třeba se někomu bude hodit, čajovna v říčanech http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
Profilova fotka
haillie, tak to naprosto chápu, vypadá to skvěle!
Odpovědět
avano a jak to u vás pokračuje :-)
Odpovědět
Ahoj holky, jsem tu dlouho nebyla:-) Ale já se třeba polepším:-) Co je nového kromě prkýnek na záchod? Jj já jsem dneska na jedné stránce viděla celkem dobré nápady na výzdobu sálu:-D Tak přemýšlím, že některé použiju a taky jsem se chtěla zeptat, budete dávat něco maminkám nebo rodičům za výchovu kromě dortu? Někdo dává poukázky na masáže a viděla jsem i fotky, kde dávali nevěsty maminkám řetízky nebo jiné dárky...
Odpovědět
frido.no my daváme jenom ty dorty,mamka už má zlata dost :-D :-D :-D jinak co je u tebe nového :-)
Odpovědět
Anka: já jsem začala chodit do toho Olomouce a moc mě to baví:-) Pak chodím do práce, hodně doučuju jak ve škole, tak doma, k tomu mám prvňáčky kroužek a s děckama nacvičujeme Waka Waka na akademii a to jsem se nechala ještě ukecat do pohádky:-) Včera jsem byla s Tomem u kamarádů, kteří mají dvě nádherné malé děti a s tou starší holčičkou jsme se vyblbli a tomu menšímu jsou tři měsíce tak jsem si ho chovala. A celkem se mi to líbilo:-D Tak si mě dobírali, jestli nebudu tu školu za rok končit s bříškem:-D A už jsem taky pocítila, co to je, když se někdo vnucuje na svatbu a drze si řekne o oznámení:-/
Odpovědět
Profilova fotka
frido, my asi nebudeme dávat dorty, maminky by ho stejně celý nesnědly, spíš to vidím na nějaké dobré vínečko, jiné dárky ještě uvidíme, jak nám budou vycházet peníze
Odpovědět
frido.tak to máš fofr :-N :-N no uvidíš možná že mimčo bude brzo :-D no někteří lidi jsou vtěrky,takovím prostě říct že je to rodiná záležitost a je to ]-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?