Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
Profilova fotka
já taky ještě nic nemám, jenom koukám a koukám, co by se mi líbilo, ale obávám se, že kdybych něco koupila, tak se mi za chvíli začne líbit něco jiného, no zatím vlastně ani moc nemám představu, co je všechno potřeba
Odpovědět
Pridavam se do diskuze, my uz mame domluveno 2.7.2011.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj sarka, vítej :-)
Odpovědět
lucil a haillie: tak jsme na tom stejně, to jsem ráda ;-) Připadala jsem si snad jediná, co vůbec nic nemá. bella: Tak drobnosti chápu, ale jsi fakt rychlík. Já mám jasno jen v prstýnkách. Šaty nechám asi na leden, únor jak jsem psala, ale to budu z vás asi poslední, co si je bude vybírat :-D Ahoj sarka....
Odpovědět
Ahoj sarko Barco já to mám jako Hailie-mně by se pak líbilo něco jiného.Už i názor na šaty pomalu měním:)
Odpovědět
Tak to já jsem zase ráda, že už ty své vysněné šaty mám, protože v salonech se mi jinak nelíbilo vůbec nic a už jsem plánovala cestu do Milána speciálně pro šaty. Za asi 3 roky, co se na ty šaty koukám a sleduju to, už přesně vím, co chci a jsem ráda, že jsem si tím prošla. Takže jestli jste se po šatech teprve začaly koukat, tak určitě koukejte ještě nějakou chvíli.
Odpovědět
lucil: Víš, že já to pozoruju taky? Šaty co se mi líbily už nejsou "nic moc". Víš jak to myslím. Já asi všechno nechám na rok 2011, ale bude to fakt těžkýýýýý. Ještě že to můžu asposň s váma rozebírat, když nechci nakupovat :-D
Odpovědět
No BAru já chtěla jednoduché a najednou jak koukám na netu po šatech zjištuju že jsou valstně obyč :-) Jako první půjdu asi za 14 dní právě do toho salonu, co se mi líbí šaty. je od nás z ruky a máme kole mcestu tak tam pojedem, abych ěmla klid.
Odpovědět
jestli máte cestu kolem, tak se tam určo stav. Taky bych to udělala. Mě se líbí šaty od emmi mariagge a je to taky z ruky, takže tam pojedeme asi cíleně. Budoucí manžel tedy uvidí tvé šaty? A kdy že máte svatbu?
Odpovědět
No firmu co zastupuje emmi mariagge máme blízko. Ale prvně musím vidět tam ty šaty abych ěmla klid na dušičce. No a budoucí muž uvidí pár šatů na fotkách abych se aspon trochu trefila do jeho vkusu. chci se íbit jen jemu ale cítit se v nich dobře. No a svatbu si přítel vymyslel na 7.7. což je čtvrtek-jábych ráda konec dubna nebo květen a pak hurá hend do egypta.
Odpovědět
my to máme 14.9 a je to středa :-D :-D . Letíte hned po svatbě? No mrkni se a uvidíš. Jsem zvědavá, jak ti to dopadne. Taky mu ukážu pár kousků, abych se mu strefila do vkusu. Ukázala jsem mu jedny, co se mi líbí a jemu třeba vůbec :-|
Odpovědět
Dekuji za privitani! Hned se zapojim do diskuze o satech-chtela jsem docela jednnoduche saty-zadne velke nabirane sukne a to je docela problem. Na netu jsem nasla jedny a zitra je jdu zkouset, drzte palce, at mi jsou:)A jinak souhlasim s tim, ze zenich muze saty klidne videt-je to podle me lepsi, nez cekat na jeho zaazeny vyraz pri svatbe-oni chlapi zase nejsou tak dobri lhari a zkazit si tnehle den.....radsi ne:)
Odpovědět
Článek se načítá
Já jsem zase chtěla hladké, bez zdobení, a to je taky problém sehnat. Ženichovi jsem ukázala nejdřív foto šatů, aby mi je odsouhlasil a pak fotku sebe v šatech, naléhal na mě a chtěl je vidět:-).
Odpovědět
sarka: no myslím, že před oltářem budou zaražený i tak :-D :-D Už zítra? Holky, vy jste fakt rychlovky. Nic nenecháváte náhodě.
Odpovědět
Ahoj holky, já jsem si práve vyhlídla saty na aukru za necele tri tis., tak je asi pojedu vyzkouset, pani je mensi a stihlejsi nez ja, ale zas mela rezervu na boty a snerovani.. tak vam nevim, taky jsem chtela absolvovat zkouseni a bojim se, ze pak najdu neco lepsiho.. :-( V nedeli jsme v Blazkovi koupili pro pritele sedy krasny (!!!) oblek za 4,4 tis., maji tam treba cerne do 3 tis., takze pohoda. Jemu strasne slusi ta seda, ale ja zas tihnu k satum v barve sampan, tak nevim, jak k sobe pujdeme a zenich to rozhodne videt musi. Pekne se doma ohakneme a vyzkousime ruzny obleky. :-D
Odpovědět
Nejde o nahodu, ale spis o to, ze se mi je podarilo objevit-presne podle me a za bezva cenu, takze nevaham a jdu zkouset-ve skrini pak vydrzi:)
Odpovědět
Já fakt zírám. Pořád si říkám, jak mám plno času a přes polovinu holek už jezdí do salonů :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, já byla dneska občíhnout místní salon a byla jsem unešená. Paní mě oblíkala do všeho možného, zkoušely jsme všechny možné styly, co by mi nejlíp sedlo, co naopak vůbec, opravdu byla úžasná a cena půjčovného je kolem 5000,-, což mě velmi potěšilo. Fotky šatů mám v albíčku, vyhrály jednoznačně 5 :-) :-) Líbily se snad všem, i přítel je na fotce viděl, nádherně mi sdly, padly jako ulité. V září se chystám do salonu ve Zlíně a v listopadu pojedeme do Litovle na šaty Maggie Sottero :-) :-)
Odpovědět
Veri kuknu do alba-Litovel máme za rohem. 8-)
Odpovědět
sarkajach: ty šaty jsou moc hezký, určitě je běž zkusit!
Odpovědět
barco, já jsem si taky myslela, že budu shánět až příští rok, ale nějak to nejde, když to člověk vidí kolem sebe :-D do bot jsem se zamilovala, takže nebylo co řešit, akorát jsem zvědavá, jestli mi nebudou velký, už by měly ležet na poště (akorát jsou posílaný na přítele a navíc k jeho rodičům, tak je nemůžu vyzvednout sama a musím počkat, až se tam on dostane v době, kdy bude mít pošta otevřeno..) a co se týče šatů - já mám prostě jasnou představu o tom, co nechci - a toho jsou bohužel plné salóny, takže když jsem objevila něco, co se mi fakt hodně líbí a je to přesně ono, nechci to nechat utéct... kdyby ty šaty nebyly jen na netu, ale daly se zkusit, tak neváhám ani minutu a už jsou moje x-) sarko, ty šaty fakt vypadají dobře! tak držím palce ;-)
Odpovědět
dekuju moc za pochvalu satu, byla to laska na prvni pohled:) zitra sem napisu, jestli jsem uspela.Zatim dobrou vsem.
Odpovědět
Profilova fotka
sarkajach, saticky jsou opravdu moc hezké, urcite ti to v nich bude moc sluset verisek, lucil, tak to je náhodička, do Litovle jedeme na víkend, přítel odtud pochází :-)
Odpovědět
Ahoj holky ráda bych se k Vám přidala v naší debatě to nějak utichlo :-) My máme termín 10.6.2011 na zámku v Liblicích. Koukám, že už vybíráte šatičky :-) Ty já zatím moc neřeším představu sice mám, ale nevím jak mi budou sedět. Počkám až ne veletrh a tam uvídím :-) Ale na druhou stanu jsem se zbláznila s dekorací už pomalu začínám vyrábět co jde :-) Původně jsem chtěla zeleno-bílou, ale tu teď chce skoro každý tak jsem to změnila na tmavě fialovou s bílou...
Odpovědět
AHojda holky, sarko šaty jsou moc krásné, jednoduché ale zároven jak pro princeznu. Mně už odepsali z matriky-na hradě to u nás stojí už 6tis at je to venku nebo vevnitře a na úřadě 1tis ale tam není kde fotit a není to tam nic moc. Tak jsme zklamaná že to stojí na tom hradě už tolik peněz. Tak ted zbývá jen ta hrubá voda-snad mi pošlou nějaký rozpočet. zdravíme lucku
Odpovědět
Verisk ua šaty se mi na otbě nejvíc líbí č. 3 8-)
Odpovědět
Ahoj děvčátka, tento blog je fakt perfektní... moc se mi libi. my s přítelem teprve planujeme co a jak, ale datum bych si prala v cervnu 2011, tedy 18 nebo 11. tak je fajn ze v tom nejsme sami :-) chtela bych mit svatbu v merunkovou, mozna trochu zelenkave, ale nejak porad nevim zda sezenu vsechny veci v barve. nejhorsi je, ze nemam moc predstavivosti, takze kdyz nekde uvidite tabuli do teto barvy, ci jine doplnky tak budu rada kdyz je sem hodite... mozna uz tu neco najdu. za dalsi se trapim stim kde udelat hostinu, jestli nekde v restauraci, ci na vlastni pest, myslim tim, mit vlastni oblsuhu a nakoupit veci sami... co myslite mate stim nekdo zkusenost? diky moc holky
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj Danielak planujeme ze udelame hostinu u nas v kulturnim dome, tam je takova pekna velka mistnost, ktera se da pronajmout a casto je to za ucelem prave svateb. mam znameho, ktery pracuje v hospode, takze si vezme dovolenou a pripravi obed ale i studene oblozene talire na vecer(samozrejme, ze to nebude zadarmo). Pak se domluvim s nejakyma lidma na obsluhu, nastesti zname dost servirek, kdyz jsme delali v baru. Libi se mi tento styl svatby, nez byt zavrena v hospode, a nekdy to tam maji zbytecne predrazene. myslim, ze nas to vyjde o dobrych par tisic mene. Ale zalezi opravdu na vkusu, jak to citis ty a taky tvuj pritel
Odpovědět
Ahoj picasso_123, dekuju za odpoved :-) no ja sem myslela ze to taky udelam ve stejnem miste obradu, cili v rodnem meste. za prvy je dost lidi mistnich a i to uvitaji a ten zbytek jednoduse ubytujem... chceme mit na obed do 40 lidi a pak kamaradi do 60, takze sme premysleli, protoze tyto lidi tam opravdu chceme, tak kde trochu usetrit. tak sme si rekli ze samozrejme objedeme nejake restaurace, ale jak rikas uz jen na piti usetris nehorazne penize!!! protoze v restauracich to maji nadsazene! jeden typ mame SOUz, kde je velikanska jidelna, ktera se maluje kazde leto... ikdyz ted si nejsem jista zda v cervnu by se to delalo! no kazdopadne, mam vybornou kucharku, ktera by mela hned velikou kuchyn za zdi, kde by varila a pripravovala studene misy... to se mi zda paradni. a jak rikas nejake lidi na servirovani se jiste najde! navic je tam dost prostoru i na venkovni posezeni ci nejaky party stan... navic si domluvime kdyz nam zbyde nejake piti tak to dame k nam do hospody, což je prave dobre. no uvidime co vymyslime, jsem hlavne nervozni z vyzdoby, aby to nebylo moc premrstene nebo moc malo... takze kdyz budes mit tipy dej mi vedet, nebo sem hod odkaz. jeste jednou diky
Odpovědět
verisek: Ty šaty ti sluší, jsou fakt pěkný. Jsem ale zvědavá, jaký nakonec vybereš. terinka: Pokud je to takhle, tak to potom jo ;-) Mě přijdou ty šaty na jedno brdo - občas. lucil: Já myslela, že to tak 5-7tis. stojí všude, ale koukám, že to je asi moc. Nevyznám se v tom, víš? Moje sestra platila na hradě 5000,-, ale měla to krásný. danielák: No já svatbu teprve mít budu, ale má sestra si jen pronajala kapelu a hospůdku. Obložeé mísy jsme nechali udělat u známého hodpodského ( jídlo na mísy jsme nakoupili sami, ale i tak to stálo asi 15000,-), číšníci tam byli, co tam pracují.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?