Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
haili: a vy máte ještě v merku okoř a ten mlýn nebo ještě neco?
Odpovědět
Gepe: no ona to právě nebyla jóga pro těhotný, byli tam i chlapi:-D. Jinak ty formy na bábovky už nechci nikdy vidět. To není teflon a jsou strašně prťavý. Možná jsem to měla líp vymazat, nebo udělat jiný těsto, ale to je trága...
Odpovědět
bella tak to fakt netusim co to mohlo byt za jogu :-D to me mrzi s tema babovickama, nevzala jsem je proste neverim aukru a vecem na nem =-) skoda penez... :-( tak si vezmi ty co ja, jsou fakt dobry a neprilnavy i...
Odpovědět
Profilova fotka
no já už jsem skeptická že bysme se na nějakém místě shodli :-S no neshodli jsme se ani na složení rautu, takže to bude asi ještě zajímavý, nevim jestli se vůbec k nějaké svatbě dostaneme
Odpovědět
hailli.jak to že se neumíte domluvit,no my se vždy poradíme a vždy všechno vyřešíme,zítra jdeme na ty prstýnky :-) :-)
Odpovědět
gepe:tak já dneska dělala tu kačenu a červené zelí,mají v tesku akci na kačeny tak jsem hned nakoupila,takže jsem si pochutnala.jo a ještě jsem ti chtěla říct že ten recept co jsem ti psala tak můžeš ty piškoty i pokapat rumem
Odpovědět
hailli je fakt ze my to mame stejne jako anka.. jak to ze vam nejde se domluvit? anka ts a ja za chvilku dodelavat veci ke kachne co uz je cca od 10:15 v troube :-p :-D
Odpovědět
no já se nacpala jako prase :-D :-D :-D hailli.no ono je fakt že my dva máme i stejný vkus,takže za ty roky už víme kdo co chce ;-) ;-)
Odpovědět
anka, prave jsme dneska nakoupili veci na ten recept, tak jeste dneska poreferuju :-N rum nejak nemusime, tak to bude detska verze :-D fuuu takze taky kachnicka, pekny! taky budeme mit s cervenym ;-) :-D
Odpovědět
hlavně ty piškoty pokapej tou štávou at trochu změknou ;-) no já to mám ještě v lednici asi si pujdu trochu dát :-D :-D
Odpovědět
anka, no koupila jsem ty smetany, dokoupila pro jistotu piskoty a koupila dve plechovky ananasu - drahy ho miluje :-D tak to muzu pokapat i z toho laku od anana, ne? tss.. no me ceka jeste ted udelat bramborovy knedliky ]-( :-| jinak, ted jsem nam objednala na vyrobu oznameni v bile na ty se neda nic zkazit:-) a jak to prijde, tak budeme testovat jak to ozdobit a udelat :-D http://www.davona.cz/tvoreni/1251-oba...
Odpovědět
jo a taky tuhle sablonu, ze zkusim vytvorit krabicky na "vysluzku" :-D http://www.davona.cz/tvoreni/1251-oba... a jeste diar na klicek - pouziju jako svatebni notes a tuhle stuzku v hnedym - nejak se mi libi tak ze zkusim nejak udelat misto masli apod. na to oznamko, pripadne jmenovky nebo menu x-) http://www.davona.cz/tvoreni/1576-stu... jsem uchvacena tim kramkem, takze pokud prvni objednavka a i veci budou v pohode, tak to nebude posledni objednavka na tvorbu :-D a mam i doma souhlas ;-) :-D
Odpovědět
Článek se načítá
gepe tu jednu konzervu celou vlij do hrnce a sté druhé si slej celou tu šávu,a zbytek ovoce taky přidej do toho hrnce,a tím pokapeš ty piškoty no já už papíry na menu mám,tet jsem si udělala k oznamení kartičky ke stolu,a podařilo se mi to :-) :-) pak to naskenuju no a pak přes zimu chci dělat to oznamko,pěkně v teploučku,budu koukat na pohádky a vyrábět
Odpovědět
Profilova fotka
holky, jsme prostě dva různí lidi, takže máme i různý názory, bohužel nemáme zatím žádné místo, které by splňovala naše požadavky gepe, ty stránky co si sem dávala jsou perfektní, určitě tam taky něco na tvoření objednám, mě se tam líbí ty pivní tácky, že bysme si je mohli personalizovat jako dárky pro hosty
Odpovědět
anka, tak jo, udelam to tak :-) tak to ja nemam nic, zacneme oznamenim a dle toho pak jmenovky a dalsi veci.. uplne tam slintam nad papiry na scrapbooking, tak uvidime :-D hailli, me nejak prijde ze ve vysledku oproti statku je okor pomalu za skoro polovicni cenu... jj jsou super! vcera jsem na ne nahodou narazila a dneska uz poslala objednavku :-D prave chci postupne... s temi tacky to je dobrej napad :-) anebo to muzes udelat tak, ze je pouzijes misto knihy hostu a pak si je muzes procvakat v rohu a dat na provazek treba :-)
Odpovědět
hailli:já vždy něco najdu pak to ukážu tomu mému,a pak se dohodnem co a jak gepe.já myslela to menu ne oznamko,oznamko se musí jenom nechat natisknout ;-)
Odpovědět
akorat je obcas divoky se tam proklikavat v tech sekcich, tak nejak neresim co na co je, ale jak by se mi hodilo a to jsem obcas zacyklovana a musim klikat a zpetne hledat :-D :-D
Odpovědět
anka jo taaak, to vis jsem zastydla, odskocila jsem si od bramb knedliku, cekam jeste na vodu :-| :-D ja prave o tisku oznamka premyslela a vaham jestli to vezmeme na hodne kvalitni barevny lejsrovce, nebo nechame text tisknout... ale to spis vse udelame sami =-) :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, a když už jste u těch oznámek,tak já už mám koncept,ale netiskla jsem.To bude taky ještě vzrůšo. :-N A už máte představu o textu? Haili,neboj...nevzdávej to.hledejte ještě dál nebo nějaký kompromis. ;-)
Odpovědět
no já mám strach to udělat doma,oznamko už mám ale musím ho nechat jen natisknout,jinak si všechno udělám doma,menu a další věci ;-) jinak dobrou chut :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já se toho taky bojim,ale zase proč to nezkusit.My ten text právě budeme mít na pauzáku,tak jsem zvědavá,co s tim naše tiskárna provede,ale zase prachy za to dávat nechci.Barvy do tiskárny máme zdarma,takže je fuk,kolik toho vypotřebujeme.Tchýně vždy barvy zařídí,jinak bysme se nedoplatili.Je to drahý jak mrcha
Odpovědět
Profilova fotka
gepe, nám to nevychází 2x dráž :-) nájem je zhruba stejný jako nám poslali z okoře a nějaký catering by měl podle mě vyjít levněji no uvidíme jak to s náma bude, prostě bysme potřebovali nějakou restauraci se zahradou, nebo třeba jenom zahradu někde v našem okolí, nebo na praze 6, kde by ideálně se neplatil pronájem a jídlo tam nestálo moc a trochu hezky to tam vypadalo :-D tak já nevím, nejsme přece zas tak nároční :-D pb, já tam text nechci, dám tam ten obrázek co mám v albu, tam už nápis je, a pak už jen naše jména a datum a čas a místo
Odpovědět
Profilova fotka
pb, já to zkoušela na papír i na pauzák a ten pauzák vypadá fakt moc dobře, takže myslím, že i vám se to doma povede
Odpovědět
Profilova fotka
Haili a jak se ti na to tisklo?Nežvejkalo to nijak moc nebo jsi to měla ještě v papíře,aby se ti to v tom nezmačkalo?Jinak ty oznámka máš supr.Moc se mi líbí.My akorát budeme mít na zadní straně fotku a na tom ten pauzák s textem.Fotku budu mít upravenou,takže bude vypadat jako malovaná ručně
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky...tak jachta se odkládá na příští víkend, já doma uklízím a drahý si jel na ryby:-) Chtěl, abych jela s ním, ale já bych tam umrzla, tak ať si to užije a já si tu aspoň udělám pořádek. Ale myslím, že jestli ta jachta nebude vyloženě příšerná, tak do toho půjdem, i když je to tak drahý...no uvidíme :-D Jinam jsme byli včera velmi aktivní, takže máme oba nové boty a já nové svetříky a drahý košile:-) Tak nám to teď strašně sluší 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Vidíš,paráda.A kde vlatně ta jachta je?
Odpovědět
Nejsou to ty šaty, co chce rouy? http://www.beremese.cz/bazar/show_ent...
Odpovědět
Profilova fotka
PB: U Libeňského mostu:-)
Odpovědět
bella vypadaji hodne podobne, ale to by musela rict rouy... hailli, aha no nevadi, ale urcite neklesej na mysli ;-) ono se neco vyvrbi.. hailli http://www.beremese.cz/forum/show.php... http://svatby.pampeliska.cz/praha-a-o... http://www.dzban.cz/sluzby/svatby.html :-)
Odpovědět
Profilova fotka
nakonec snad nechce,ale Amadeusce se líbily. amade,tak to je supr.Neni to tak daleko,hlavně to bude origoš ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?