Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
holky, jak tady byla debata o FIMO hmote, tak tady jsou ruzny barvy a provedeni, vcetne forem a vykrajovatek atd. :-N http://www.davona.cz/tvoreni/1144-fim...
Odpovědět
tak si nemusim kupovat lampicky na vodu - si je slozim :-D http://www.davona.cz/tvoreni/1323-ori... holky, tak diky davone apod., si udelam spoustu veci sama a uz se tesim na ty zimni vecery a tvorbu x-)
Odpovědět
Jojo, zimní večery budou dlouhé, tak ať máme co dělat ;-).
Odpovědět
bella, normalne ja tam slintam :-) a taky jsem dostala genialni napad misto knihy hostu jim dat platna maly a at jsou kreativni hoste :-D zabavi se a i bude fajn pamatka, kdyz bude neco fakt pekny tak muze jit i na zed :-D
Odpovědět
gepe, to je fajn nápad, ale ti naši na to nejsou:-D, to by to dopadlo.
Odpovědět
...jako když si představim, že bych to měla dělat u nás...tak jsem to myslela.
Odpovědět
bella jj rozumim :-D to byl jen spontanni napad, u nas by to asi taky neproslo :-D :-D
Odpovědět
Ale zase jako co...je to vaše svatba, tak když chcete aby kreslili, budou kreslit :-D.
Odpovědět
bella neproslo by mi u drahyho to, abychom pak museli nekde skladovat ty hromady platynek :-D
Odpovědět
no rozhodne si tam budu brat obalky a papiry predlozeny na oznamka - v davone, jako za 200kc 100obalek a 100 blahoprani - oznamek je super cena x-) nemluve o dalsich vecech :-D hmm drahy uz asi pojede domu konecne
Odpovědět
To je super! I ta cena, i to, že drahý jede domů:-D. Já už se zase těším na tu jógu...:-)
Odpovědět
Ale jede teda pozdě...
Odpovědět
Článek se načítá
bella to budu muset jit taky, ale vaham jestli v pondeli na klasickou power, anebo ve ctvrtek na power zamerenou na bolava zada... asi vyhraje ctvrtek pro pristi tyden :-D no jede... diky volbam, museli cekat az bude vse secteno atd.
Odpovědět
a jsem strasny prase, ale priveze mi do mcd velkyho big maca se slaninou navic, velky hranole a pul litru coly :-D :-D :-D
Odpovědět
gepe: no mňam! V Big Macu je slanina?? =-) Nebo to ti jí tam jako na přání šoupnou? Já takhle žrala ve čtvrtek... No můžu ti říct, že mě ta power jóga fakt chytla, pokusím se chodit pravidelně...ještě mě v životě nic tak neprotáhlo a podle bolesti jsem posilovala snad všechny svaly na těle, fakt masakr.
Odpovědět
bella na prani! ;-) a kde je nejlepsi mac, tak v modranech a to fakt - vzdy cerstvy a vseho az moc och fakt se tesim :-D totiz jsem nemusela varit a jak jsem cekala na nej na vecu tak on si uz sam mezitim dal mekace ]-( To se vubec nedivim ze Te to tak chytlo, mi povidej.. ja se pak nemohla poradne hnout nejhorsi byl az obden a ten den potom :-D nemluve o tom, ze vzdy po pj mam pocit ze nemam zadny astma, krasne provetrana hlava a tak nejak clovek je ve stavu ze by se mohl vznaset =-) :-N kam vlastne chodis?
Odpovědět
Do Holmes Place na ČM...Kam chodíš ty? No jako bylo mi po tom úplně bezvadně, žádná únava. A ta bolest 2.a 3.den, to byla sice docela síla, ale na druhou stranu příjemný...
Odpovědět
bella presne :) ja chodim tady u nas v ulici k pani - je to tam moc hezky vcetne zazemi a ne obr.. do holmelesu :-D mam kartu uz asi cca 2,5 roku, ale nejak mi vadi ty hromady lidi... 8-(
Odpovědět
No já taky nemusím hromadný akce, ale je to tam nový, čistý a jsou tam certifikovaný lektoři. Po minulejch zkušenostech s jógou atd.už je to pro mě docela záruka.
Odpovědět
No já jsem právě nic dobrýho u nás neznala, jak nejsem z Prahy... Jinak tohle je docela hezká kytka, jak je tam to víno:-): http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
tahle diskuze se fakt vyplatí, člověk tady nasbírá tolik inspirace a odkazů x-) 8-) holky, vy mě normálně deptáte s tím cvičením, asi taky začnu něco dělat, abych se tu mezi váma necítila jako lemra 8-)
Odpovědět
Neboj, my to doženeme žraním, takže se to skoro nuluje:-D.
Odpovědět
bello, jenže já žeru a ještě necvičím :-D
Odpovědět
No já zase cvičím jednou tejdně, to je spíš pro radost...ale tu power jógu můžu fakt doporučit, je to příjemný a neskáčeš u toho jako koza...
Odpovědět
No nic, já musím jít spát, ty dnešní nákupy mě zmohly:-). Tak dobrou, jdu si nechat zdát o Big Macu, co má gepe:-D.
Odpovědět
taky jsem na něj dostala chuť ]-( tak dobrou...
Odpovědět
tak sem se s prominutim prezrala a venku pri venceni trosku chuzi slehlo :-D bella ta pani co k ni chodim ja tak je taky certifikovana a jezdi i na konfery apod. =-) btw> taky nemam rada kozi poskakovani :-D teri, jak psala bella, nic si z necviceni nedelej, my to dohanime dobrym jidlem ;-) :-D
Odpovědět
gepe: jasně, jen u nás nic takovýho není, jen sportovní centrum UK, kde ale jógu učí ve středu dopoledne (což nemůžu) a úroveň prý není nic moc. No a právě žádnou takovou paní jsem u nás neobjevila, tak jsem vsadila na jistotu. No už jsem jednou zažila jógu, kdy jsme hodinu dělali porodní dýchání a pak se zhaslo a měli jsme tancem vyjádřit své emoce:-D.
Odpovědět
Profilova fotka
gepe a kde budete na okoři ty lampionky pouštět? v tom rybníce? tak jsme včera byli v těch roztokách a moc nadšená nejsem :-( zato přítel jo, hlavně se mu samozřejmě líbilo, že se tam neplatí žádnej pronájem a pak taky že by tam mohli asi dovézt jeho milovaný pivo, nahoře se dá být cca do jedenácti s hudbou a pak bysme se přesunuli dolů, mají tam bowling, fotbálek, kulečník, ani jsem nefotila, terasu na střeše už měli stejně rozebranou ava, tak jak si dopadla?
Odpovědět
bella v pohode :-) ale s tou jogou pro tehotne jsi me dostala :-D hailli, tak to me mrzi, ale zase pokud to nepadne vam obema do oka tak bych si asi stala za svym... no bud na tom rybniku, anebo na tom potucku naproti pres silnici - treba bude vic vody :-D ale chci jen pro nas dva, ale to jeste uvidim... i kdyz rybnik je soukromy pozemek... no tak co kdyztak na nas by vyskocil vodnik :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?