Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
Profilova fotka
No,klobouk dolu.Myslim,že ženy v politice to nemají vůbec lehké.Ale drž se.Fandim ti. ;-) Díky za ty typy na dorty,ani jsem nevěděla,že jsou i jiné typy potahovky než je marcipán :-N A z čeho se to tak dělá.Já bych třeba akorát ten marcipán nekupovala,ale dá se vyrobit domácí.ale myslim,že je snad ještě sladší,než ten klasický.
Odpovědět
hest ten je moc pekny a uplne idealni na podzim x-) ja si nemuzu pomoct, ale ty dorty u wiltona jsou super v tom, ze vis co potrebujes za veci a i jak to udelat - daji se veci koupit i v cechach na to :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Gepe,musim to pak promrknout a rozhodnout se.Nám to možná nakonec bude péct jedna přítelova příbuzná.Hrozně jí to baví a už to dělá i na kšft,takže jí poprosíme,ale musim přesně vědět,co chci. Btw viděla jsem nedávno film Šílené nevěsty nebo tak nějak.A ty teda řešej krávoviny.Ty americký svatby jsou fakt jiný.Řeší i porcelán na svatbu,sochy z ledu...tvar stolů....my jsme oproti nim úplně trapný,ale zase né kýčovitý.To je totiž jejich.
Odpovědět
Profilova fotka
amad, no to je nápad!! :-D :-D :-D fakt jsem se teď zasmála... a nebo by stačilo takhle zaplatit svatební cestu, člověk to vyúčtuje jako že jede udržovat dobrý vztahy na seyschely nebo do Karibiku a je to :-D :-D mě bude muset dort někdo upéct, já bych ho určitě připálila :-D normálně peču strašně ráda, ale jakmile se snažim aby to nějak vypadalo,, tak se to pos... :-D :-D a abych na svatbě dávala hostům drobenku místo dortu nebo uhlí... no nevim :-D :-D
Odpovědět
gepe no zrovna ten mi prisel docela teda narocnej na vyrobu-) ted vcera predevcirem mela jedna nevesta v albicku moc pekny podzimni dort, fotky mela taky od Schraf
Odpovědět
rouy, jedna se o to, ze kdyz byla na magistratu, tak byla ta, ktera pod plno veci sama davala dobrovolne podpis svuj... a nasledne proti tomu bojuje? at se na me nikdo nezlobi, ale takovyhle clovek pro me nema zadnou cenu v politice
Odpovědět
pb, no tak uvidis pro co se rozhodnes ;-) ja si tak nejak uz vybrala dort, ale budu ho chtit do mini hodit atd., takze fantazii se meze nekladou :-) hest, pokud ti ho bude delat tak bych to asi neresila, ale neprijde mi tak narocny.. to vypada ze zakladni potah je zvalcovany z nekolika barev a barvou namalovanych listecku a na to pak prilozeny tenky malovany listky... ale nejsem cukrar nebo tak nejak, tak jen tipuju :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak já pádim, večer budu doma ;-)
Odpovědět
ava hoj a hodne stesti ve volbach ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ještě hodinu v práci..já už to tu dneska asi nevydržím... :-|
Odpovědět
ja si dneska dala odpocinkovej den.. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
já chci taky odpočinkový den. :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
já taky :-D
Odpovědět
je patek, tak nebojte, budete mit ;-) :-p :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no nevím, nevím. já už totiž na dovolené jsem, ale moc odpočinku nemám. je to totiž mateřská dovolená. :-D
Odpovědět
markys no tak to verim, ze to moc dovolena neni =-) ale co, aspon mas doma radost ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem nikdy nechápala, proč se tomu říká dovolená :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no to teda mám až moc. :-D
Odpovědět
ja kdyz jsem jednou videla u prvniho malyho sestrenku po ranu sedivou a tuhou, kdy mu zacaly rasit zoubky a celkove frmol ted i u druhyho, tak jsem taky hodne rychle zmenila uz driv nazor na tuhle dovolenou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no přítel měl taky mylné představy, ale jednou jsem si chtěla v klidu vyžehlit, bez ustálého odbíhání k malému, tak jsem zaukolovala přítele, aby hlídal a po dvou hodinách to vzdal, že příště raději bude žehlit. :-D
Odpovědět
to se vubec nedivim :-D
Odpovědět
Profilova fotka
už se mi ta moje radost obudila. :-D dáme sváču a jdeme na procházku. :-) ;-)
Odpovědět
tak jo :-) no jdu teda taky nakonec neco uzitecnyho delat =-) :-D
Odpovědět
holky tet jsem byla babičce nanosit 60 balíku briket,jsem totálně grogy.To mám ale skvělou rodinu byly jsme domluveni že to udělají bratranci a uplně se na to vysrali,takže tet si vařím čaj s rumem.Ten muj je v práci a když jsem mu to volala tak nadával ]-( ]-( opravdu ještě že to jsou ti které vůbec nezvu na svatbu ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
no tak my jsme taky chtěli vyrazit na procházku a než jsme došli do obchodu, tak jsme byli tak nechutně promočení, že jsme jen nakoupili zimní výbavu a vrátili jsme se domů a za chvilku mi přivezou spravené autíčko :-) s těma dortama jste mi teda daly, zas mi bude vrtat hlavou, jestli si ho nevyrobit sama, vzhledem k tomu, že chci jenom jednoduchej, tak by to nemělo být takovej problém, líbí se mi tenhle http://www.maisiefantaisie.co.uk/magn...
Odpovědět
hailli.pěkný a jemný,no já taky ráda peču ale dort si radši nechám udělat no nevím kdyby se mi nepovedl tak by mě to asi štvalo :-( ale cukroví si napeču ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
já si právě taky říkám, co když se zrovna nepovede, no mám teď koupenou potahovací hmotu, tak vyzkouším malýmu na narozeninovej dort a uvidíme
Odpovědět
hailli ten je pekny! :-) stejne jako ty si rikam, proc nevyzkouset.. casu na testovani je dost do svatby... ale taky uvidime... jakou potahovaci pouzivas? koukala jsem a nejvic si nejak chvali k2 a Wi... pritel nesnasi marcipan takze nemuze byt ani fondan... tak koumam ruzne alternativy... a hlavne ma 7.11. ted narozky, tak me napadlo ze testovat vyrobu dortu muzu jemu na narozky :-D
Odpovědět
Hplky našla jsem hezkou stránku na inspiraci ale musí se tam člověk zjevně prihlásit, jinak mi nejde vůbec otevírat obrázky a jáa moje angličtina. Pomozte mi někdo vůbec netušim jak se tam přihlásit nějak to nejde :-(
Odpovědět
rouy, dej sem odkaz, mrknu na to - prave jim, tak se aspon i nejak jinak zamestnam ted :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?