Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
tak já moc nepiju takže já budu v pohodě a ten muj možná taky,no ale pokud mu budou pořád nalívat tak nevím,ale říkal že si to chce užít,takže nechce moc pít ;-) no uvidíme jak to všechno dopadne ;-) dneska se mě ptal kolik už máme našetřeno, :-N :-N tak já mu říkám jo jde to :-N
Odpovědět
http://www.svatebniatelier.cz/obrazky... Toto je taky zajímavé, ale asi půjdu do něčeho jednoduchého.
Odpovědět
Profilova fotka
amadeuska, to ani neříkej :-D :-D víte co je zvláštní? přítel chce velkou svatbu, ale včera mi říkal, že to je stejně jenom maškaráda pro rodinu a kamarády, kdyby šlo o něj, tak se vezmem někde v zahraničí...
Odpovědět
No Avano tak pojedte taky a udělejte to na pláži :-D :-D SNad z toh onesejde -u přítele v práci se zase propouští-tak abychom nakonec nešli někde na úřád a hurá domů...
Odpovědět
Profilova fotka
avano: to je přesně jak u nás, ten můj chce taky obřad kvůli příbuzným, ale já bych jela pryč:-) A bude obřad za 100 000, za který jsme se mohli 3 týdny někde válet...holt život je otázkou priorit...
Odpovědět
Profilova fotka
já bych taky někam jela,ale zase mam jen rodiče a ségru a těm bych to neudělala, aby mi nemohli na svatbu... jo jo, ale bez těch priorit by byl život nudnej, vše by plynulo tak jak by správně mělo... lucil o práci mi nemluv, já budu od pondělka hledat novou... a příteli od ledna seberou 10% platu, protože je hasič... no bude to veselý... :-S
Odpovědět
Profilova fotka
No,Anko,to je hezká cena šatů. ;-) To by mi nevadilo.Jenže ty peníze z Adiny prostě nijak jinak nemůžu mít. :-(
Odpovědět
porodnibabka.tak snad si vybereš :-) avano.no svatba je pěkná záležitost a taky drahá ale pokud budete vybírat peníze tak se vám to aspon trochu vrátí :-) no my vybíráme tak to dame na svatebku ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
anka já půjdu asi do nějaké té korunky. :-) líbí se mi, že jsou takové decentní a ty ceny jsou taky příjemné. ;-)
Odpovědět
lucil mám pro tebe v albu fotku účes s čelenkou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No,nějk to s těma šatama dopadne. ;-) Ale chtěla bych krásný šaty za rozumný peníz.A to půjčovný je tak drahý... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
pb: a v jiném salonu takové posobné šaty nemají?
Odpovědět
Článek se načítá
Anko díky-na slečně vypadá účes hezky. já si jen trochu vyfoukám vlasy a dám tam tu čelenku. na mě nemusí kadeřnice ani nic vymýšlet 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Markys víš,jde o to,že když už si budu půjčovat,tak asi rovnou z tý Adiny,zas přeci jen ta sleva 3000 kč tam je,ale jinde jí nemám.
Odpovědět
porodnibabka: já bych tý slevy určitě využila. Nemají tam třeba nějaký krásný bílý společenský? U těch bývá půjčovné třeba do 6 tisíc a někdy nejsou k rozeznání od svatebních.
Odpovědět
Profilova fotka
no jen abys nakonec za šaty v té adině nezaplatila i se slevou víc, než v nějakém jiném salonu. =-) nebo to půjčovné se všude pohybuje stejně?
Odpovědět
no já pořád nevím jaký účes,prvně jsem chtěla vyčesat nahoru,protože pořád nosím rozpuštěné,no a potom vidím jak tu jsou holky pěkně učesané a mají to spuštěné i dolů,tak se budu muset domluvit s kadeřnicí ;-)
Odpovědět
anka: tak něco mezi, polorozpuštěné:-).
Odpovědět
Profilova fotka
z toho si anka nic nedělej. ;-) já chci vlasy tak jen tak lehce ve předu sepnout a jinak rozpuštěné, ale všichni mi tvrdí, že mi víc pasuje drdol, tak jsem zvědavá, co z toho nakonec bude. :-D dopadne to určitě stejně jako se svatebníma šatama. mám takové, které jsem původně vůbec nechtěla. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
anka, kadeřnice ti určitěporadí, pár účesů vyzkoušíte a uvidíš co ti bude pasovat
Odpovědět
no když tak uvažují tak vyčesané nahoru bych měla poprvé,protože pak už nebudu mít přiležitost si tak nechat udělat účes,no a ve předu bych mohla mít nějaké pramínky dolů,musím se tu mrknout na nějaké účesy a udělat si jasno =-) =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Anko,já taky furt nemám jasno.jsem v tom jako měnavé počasí.ale je pravda,že bych ráda vlasy nahoru,ale co nakonec budu mít nevim.Kadeřnice má takovou tu česací hlavu,tak na tom něco možná vytvoří a řekne mi co a jak.Já jen vim,že budu mít jemnou korunku a závoj.Takže to budeme řešit dle toho ;-) Markys,asi máš pravdu,ale uvidim.Jdu tam za 2 měsíce,takže uvidim,co mi řeknou.Na netu mají spíše dražší šaty,ale třeba najdu levnější.Blbý je,že ta sleva je jen na svatební.Nejde z toho půjčit ani oblek,ani společenky,ani pro družičky.
Odpovědět
porodnibabka.a jak si tu slevu získala :-) no já taky chci závoj a asi tu čelenku a nebo jak píšeš jemnou korunku ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Díky jedné rezervaci šatů.A ted tam mají ještě další slevu,ale to už mi asi neprojde :-D :-p
Odpovědět
no však uvidíš že si něco vybereš,no je fakt že ty peníze jenom letí :-S :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Ted jsem zase koukala na jejich stránku,takže by to nemuselo být tak hrozný.Nesmim vybírat ty drahý :-D ;-)
Odpovědět
PB: a kolik tisíc max jsi za ně schopná nebo ochotná dát?
Odpovědět
Já kdybych neměla šaty a nechtěla bych za ně dát moc, tak si koupím tyhle: http://www.beremese.cz/bazar/show_ent... V jednoduchosti je krása a vždycky se dají doladit doplňkama.
Odpovědět
Ono stejně v salonech není nic lepšího - a když, tak je to luxusní kolekce, co stojí půjčení 20.000.
Odpovědět
bella neli pouze ke koupeni.. u toho jsem prave narazila ja a ceny byly fakt vysoky :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?