Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
Profilova fotka
Teri, na Praze 6 je hodně restaurací a docela fajn.Zkusim sem hodit nějaký odkazy. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
porodnibabka: svatba bude v únoru, bo přítel řekl, že si mě chce vzít, tak proč ne hned v lednu. :-D když jsem ale zjistila, že termíny budou dávat až v listopadu, tak přítel řekl, že teda počkáme až do února. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Pb:No asi se budes divit, ale to zazracne zlatnictvi je to,co je zhruba ve prostredku prizemi Noveho Smichova. Proste v tom OC na Andelu uprostred;-) Jsou tam fakt strasne mili a ochotni;-) Mne prisla na Praze 6 vyborna restaurace Na Rozhrani...my slim,ze svatby tam neinzerovali, ale prisla mi idealni...
Odpovědět
ava, ee ma nam ho delat nejaka znama od meho byvaleho kolegy, co prave odesel z IT a zalozil si cukrarnu bon-bon v rakovniku :-D ale porad se jeste ladi co a jak...
Odpovědět
markys9: My jesli se budeme brát :-))) tak si šaty budu nechávat šít v madoře. A ty tvoje si myslím že si za ušití na míru řeknou tak 6 000. A já to mám z Prahy ještě dál :-)))
Odpovědět
Profilova fotka
samozřejmě, že se brát budete. ;-)
Odpovědět
Dobrá budu ti věřit :-))
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Ahoj holky:-D Tak jsem nahlídla a zase půjdu ráno brzo vstávám a čeká mě Olomouc:-D Markys: já si asi budu nechávat šít šaty z Madory, mám to sice míň jak sto kilometrů, ale psala jsem si tam kvůli cenám za šaty a ty ceny jsou poměrně příznivé od 6000 - 8 300, záleží co si všechno vybereš a vymyslíš:-) A protože to půjčovné tady je stejně drahé nemám co řešit. A kabátek chci taky:-D Všechno ale budu řešit po novém roce, teď na to nemám čas ani peníze:-D Holky dobrou Avano: nic si z toho nedělej, taky bych pokecala, ale nemůžu:-(
Odpovědět
Profilova fotka
Markys,aha :-D Tím lépe,že mš hrrr chlapa do ženění ;-) Rouy neboj.Nevzdávej to ;-) Život neni lehkej a manželství taky ne,tim čim si procházíte už je takový malý nácvik.Jsi citlivá holka,ale víš co chceš a co je a neni správný,takže si myslim,že to zvládnete.Bud statečná.Hrozně ti držim palce. Jo a ten penzionek je parádní. ;-) Amadeusko,neke :-) tak díky moc.Budu to muset oběhat.A vy chcete taky bílé zlato?!A výkup zlata ale asi nedělají,vid?! Gepe,se máš. ;-) A už máš vymyšlený jaký korpusy bys ráda a případně i náplně? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
rouy, penzion je nádhernej, ale na svatbu si ho musíš najmout celý a to za 50.000 :-S nemluvě o tom, že se nebyli měsíc vůbec ozvat a pak teda poslali dost strohej mail, což by mě odradilo i nebýt té ceny terinko, nějakou restauraci určitě najdete, zkus mrknout na upramene.cz, je to v dejvicích, takže od písecké brány by to nebylo až tak daleko, dobře tam vaří, hostinu tam můžete mít buď na zahradě, nebo tam mají extra takovou kolibu, takže by vám tam nikdo nelezl, měli byste vlastní záchod, kuchyňku, personál všechno jenom pro vás
Odpovědět
haili no nevím, tak buď kecají nebo ty svatby často nedělají, kdo má na to, aby platil za pronájem 50 000? To je nějaký jejich výmysl snad.....nebo špatný vtip:-/
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
frido, to se obávám, že nekacejí :-D, pronajmou ti to včetně pokojů, tak proto to je tolik, kdybysme to ubytování potřebovali, tak by to asi nebylo tak hrozný, ale my bysme ho neupotřebili
Odpovědět
Profilova fotka
no jo holky,ale když se najde někdo,kdo jim to dá,tak proč by to dávali levněji?!Jinak pro nás taky hrozně moc.
Odpovědět
Profilova fotka
jj, si myslím, že ty lidi, co si to můžou dovolit se najdou a to místo je fakt pěkné, i tady jsem už potkala nevěstu, která hledala to správné místo s tím, že přítel plánuje do svatby investovat půl milionu, takže tak 8-)
Odpovědět
holky, díky moc za odkazy, mrkneme na to... my jsme se teď strašně zasekli na penězích, přítel si myslí, že dát do svatby 100 tisíc je snobský a nenechá si vysvětlit, že prostě když chceme 60 hostů, tak to nemůže stát dvacet... :-(
Odpovědět
terinka: no my už se stím asi smířili, prostě i kdyby jsme si museli na chvíli půjčit. že to tak 100 možná i trochu víc stát bude. Nám oboum má přijít víc peněz až po svatbě tak to pak kdyžtak doplatíme, kdyby jsem si museli půjčit
Odpovědět
hailli a kolik mist tam je a co vse pronajmuty za ty penize? pb: minidortiky by byly s potahem smetanovym, ruzovym, hnedym, s tim ze by na nich byly bonbonky vzdy ke kraji upichnuty... a hlavni jednopatrak bych videla taky do smetanova.. naplne spis nejaky odlehceny a coko, pripadne i nejaky ovoce a piskot ci co to, taky ruzne bud kakaovy apod., ale to jeste budeme ladit - bylo to na drahym, ale tomu staci ze bude chutnat, tak jsem zvedava jak se pani k tomu vyjadri.. =-) ale uz koukam po pripadnych cukrarnach... a mozna misto bonbons na ne dat jen vzdy po piline cokolady (na minidortiky)... teda mezi nama, me by stacilo, kdyby mi nekdo udelal ty minidortiky a dort, potahl a ja si to klido dozdobim sama :-D
Odpovědět
hmmm tak me napada, ze takhle si ho vlastne muzu udelat sama :-o protoze nastroje, potah i material na testo, barvy atd., vyjde zhruba na ty dva tisice, hmmm co myslite?
Odpovědět
jinak k tem penezum na svatbu... mame plan cca 150t a tak nejak se asi do toho i vejdem, kdyz jsem si udelala predbeznej kalkul - nejvic vyjde raut ten je cca na 60.. bez piti heh
Odpovědět
tak nic, asi jsem vsechny odradila.. =-) :-D
Odpovědět
neodradila :-p my tady pořád diskutujeme a nezdá se, že bysme se dobrali nějakého výsledku... tak my bysme taky měli tu svatbu v pohodě zaplatit z toho, co dostaneme potom, ale otázka je, kde vzít peníze předtím :-|
Odpovědět
teri a jak to budete mit s placenim? My jsme ted akorat zaplatili zalohu - rezervaci, druhy den po svatbe budeme platit ubytovani a pak nam prijde akorat faktura za jidlo a piti nejak do tri dnu.. ze to nebudeme muset platit hned druhy den pomalu po probuzeni.. ja doufam ze neco vybereme - protoze domacnost tak nejak mame zarizenou a kdyztak si koupime sami co se nam bude libit a hodit...
Odpovědět
gepe, já fakt nevím, ještě ani nevíme, kde to bude... my bysme totiž chtěli místo, kde budeme moct udělat hostinu pro šedesát lidí plus raut, s tím, že na ten raut bysme si chtěli přinést vlastní jídlo... přítelův brácha to měl tak, že si to zajišťovali celý sami, ale já fakt nechci, aby naši lítali kolem hostů místo aby si to užili :-( takže pro mě by bylo ideální místo, kde by byl nějaký sál plus zahrádka, udělali by nám tam hostinu a pak by tam byl bar, kde by prodávali pití, ale jídlo by nás nechali přinést (alespoň většinu) vlastní - což asi v Praze nemáme šanci sehnat :-(
Odpovědět
teri, zkusim se zamyslet a popremyslet... urcite neco takovyho existuje
Odpovědět
ranko :-D
Odpovědět
Profilova fotka
dobré, dobré :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko:-) PB: S výkupem nevím, to se budeš muset zeptat. gepe: 150 000 Kč ju? :-. Téda. To už je pěkná pálka. No my jsme původně mysleli, že bychom se vešli do tak 60 000, ale pak se začly přidávat další a další položky a když jsme si vymysleli ještě tu loď, jestli do toho teda fakt půjdem:-), tak už jsme taky pomalu na 100 000 Kč :-| No jen doufám, že to alespoň částečně vyberem zpátky...
Odpovědět
amad, no prave, ono se to secte hned... a pritel rekl ze tak pocita s 150t ja rikala ze to je moc a pritom to asi tak vazne vyjde... ale taky doufam, ze neco prijde zpatky ;-) :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?