Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
anko, Ty me fakt jednou zabijes! :-D :-D kamila, me by se prave hodil :-N jen jeste budu vse davat teprve dohromady, tak se uvidi :-)
Odpovědět
no holky ještě chvilku a pak musím končit jdu dělat amolety než příjdou děcka ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem zjistila, že ty moje šaty šijí v madoře. :-D
Odpovědět
anka ja chci taky! :-p marys no vidis a uz vis i za kolik? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no to ještě nevím. našla jsem tu album nevěsty, která má ty samé šaty a má je z madory. http://www.beremese.cz/album/album.ph... tak jsem ji hned psala a snad odpoví. =-)
Odpovědět
Jé marky tak tyto jso utrochu jiné než jsem si zkoušela.
Odpovědět
Profilova fotka
jenže jak tak nad tím uvažuju, tak asi bude lepší si je půjčit, bo já bych tam chtěla i to bolerko a navíc budu ještě potřebovat nějaký kožíšek a ten budu mít zdarma, pokud si půjčím šaty. jinak bych musela platit za půjčení kožíšku a když to tak sečtu, tak to asi moc výhodné nebude. navíc do mikulova to mám 100km. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
markys9: tak to je komplet svatba mých snů...aaach x-) To by se mi teda líbilo...
Odpovědět
pekny ceny na pronajem stanu... http://www.partystany-mb.cz/svatby.htm
Odpovědět
Profilova fotka
právě jsem přišla na to, že budu mít na sobě šaty, které jsem vůbec nechtěla. bez ramínek a s obručí. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
markys, to je normální :-D já už změnila komplet styl svatby jakou bych chtěla, možná že do příštího roku ještě nějaké veletoče budou 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
no já se taky obávám, že až oznámím mamce, že se budeme brát, tak že začne plašit a bude pozývat veškeré přibuzenstvo. 8-( ]-( toho se ale odmítám zůčasnit.
Odpovědět
Článek se načítá
markys.u vás to ještě nikdo neví? :-) no já jsem ráda že mi do toho nikdo nekecá,a že jsem si hned ujasnila situaci,taky si to platíme tak nemůže někdo někoho pozívat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no u nás to ví jen moje skorošvagrová a naši sousedi, bo jsem potřebovala někoho, kdo by mi poradil s výběrem. :-D rozhlásím to až budeme mít pevný termín.
Odpovědět
no pokud si to budeš platit sama tak taky si to dělej všechno podle sebe,co já tady četla co mají holky za problémy jak je mamky a tchýně uplně ser... :-) :-) gepe.amolety ,no byly skvělé :-p :-p hailli:tak já zatím jsem pořád u toho samého,ještě jsem nic nezměnila :-D :-D :-D i když jsem nechtěla některé věci ,nakonec jsem si je koupila :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
u nás taky zatím nikdo nic neví :-x ale snad po novém roce už to budeme moct rozhlásit
Odpovědět
no my jsme to řekly v březnu jak měl muj narozeniny,všem jsem řekla jak to bude a kdo bude pozvaný na oběd a kdo až na raut. :-) takže jsem všem hned naznačila že zatím nic nepotřebuji,akorát jsme řekly koho chceme mít za svědka aby nám řekly jestli souhlasí,takže já mám sestru a ten muj bráchu,lidičky které máme rádi a jsou skvělí ve všem i jako baviči :-N :-N i když mamka od mojeho chtěla na svatbu pozvat někoho ,tak ten muj hned řekl že né že to bude tak jak jsme řekly,at přijdou až na raut a pokud bude mít někdo problém že nebyl pozván na oběd tak at nechodí vůbec ;-) ;-) takže jsem ráda že mám skvělého chlapa a že se na všem shodnem
Odpovědět
Profilova fotka
Mně taky nikdo nekecá do to,kolik lidí přijde a kdo.To je fakt naše věc,ale nevim,jestli to ještě nepřijde...No uvidíme,ale myslim,že to bude v poklidu. ;-) Amadeusko: prozradíš mi to kouzelné zlatnictví?Nebo do IP.Mám totiž představu prstýnků do 7 tisíc za oba,ale když to bude mín,tak tim líp :-N =-) No snad nejsem bláhová,ale výš nejdu. Markys,jsi dobrá,že jsi to ještě neřekla,na to,že to budete mít v únoru.A proč že vlastně ten únor?
Odpovědět
holky tet jsem četla že v praze bude svatební den otevřených dveří,tak si to najděte a mrkně te se,budou tam i losovat nějaké ceny ;-)
Odpovědět
anka a je mi jasny ze zadna nezbyla ]-( :-)
Odpovědět
my jsme měli taky :-p
Odpovědět
]-( ;-( ja budu mit strudl domaci :-p
Odpovědět
holky, my v životě nenajdeme žádný místo na hostinu :-( navíc se mi pořád neozývá paní z Písecký brány, tak nevím, jestli nám teda tu rezervaci zapsala nebo ne ]-(
Odpovědět
teri, ale urcite najdete, neboj! :-) driv bych taky nerekla ze budeme mit svatbu na okori :-D
Odpovědět
terink kamaradka mela hostinu v restauraci v Prokopskym udoli, moc si ji chavlila, mame tam ted v sobotu cirou shodou okolnosti tridni sraz, tak ti muzu pak rict, anebo pak jedna fajnova restaurace u Drinopolu vv Břevnově, přtel tam měl promoční hostinu, bylo to úžasný,nas vůj ohnivý kotlík, který mi přinesli fakt v kotlku nikdy nezapomenu, jídlo prima, obsluha fajn
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, dneska jsem vám záviděla, že jste tu mohly pokecnout, já dělala celej den účetnictví :-( za hoďku jdu cvičit, tak jsem si říkala, že se tu zastavim :-D
Odpovědět
ava, tos udelala dobre... treba pak nebudes moct hnout po cviceni ani prstem :-D ja ted koumam nas dort... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
dneska mam pohodový cvičení¨, jenom břišní tance ;-) jo dort jsem myslela že odbouram, ale pokud dáme po obřadu jenom kafe a něco sladkýho, tak by ten dort nebyl uplně od věci...
Odpovědět
ava, my ho prave chceme resit jednim hlavnim jednopatrovym a zbytek minidortiky - nemusis porcovat jak blb vse, na prepravu idealni, i servirovani a kdyz zbyde das si v klidu do mrazaku doma :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no to budu muset ještě promyslet... hlavně dát dohromady to jídlo, jak to teda udělat... ach jo, kdyby tam měli restauraci tak je to o dost jednodušší... dort si budeš objednávat z toho netu???
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?