Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
Profilova fotka
anka, když mě to grilování baví, sousedy mám ráda, fakt jsme kápli na super lidičky, téměř celá ulice jsme super kamarádi a já jsem fakt ráda když přijdou, oni i jídlo přinesou a tak a určitě kolem nich nelítám, nejsem ten tip, prostě hodíme na stůl a každý ať si bere, nebudu je obcházet a nabízet, to dělá tchyně a mě to neskutečně s...... jen bych taky občas ráda vyrazila k ostatním :-), ale kecala bych že nás nepozvou, jen to holt není tak často, jako zveme my
Odpovědět
urcite to myslel dobre, protoze do ty doby ti muzou ztloustnout nebo i zhubnout prsty..
Odpovědět
AHOJ HOLKY:-) Markys ty šaty ti moc slušely a vypadáš hodně štíhle.Já mám taky boky:-( Tak mě to navnadilo a třeba mi budou slušet:-)) Licil: taky si dáme prstýnky asi pod stromek:-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to ale můžou i potom ne? 8-) nás ještě navíc hned týden po vánocích čekají kulatiny, mamka 50 a ségra 30 :-o
Odpovědět
haili:tak já nelítám že bych kolem nich ale to se zapomene a to ,a letím zpátky do bytu zase pro něco a tak,jinak taky všechno společně. :-) je to fajn když je skvělá parta ;-) gepe:já nosím prstýnky a ten muj má taky zlatý prsten,ale ještě se nám nestalo že by jsme do prstenu nevešli,no to potom budeš muset měřit prsty :-N :-N
Odpovědět
Profilova fotka
já mám teda taky mi přijde prsty pořád stejný, tak proto mě to překvapuje :-D
Odpovědět
lucil.to znám já když počitala ty dárky co měli děti pod stromkem,tak jsem nechápala.ale letos to bude jinak,budou dárky ale né tolik ;-) ;-) hailli:no tak narozeniny udělat společně,je fakt že chceš ušetřit a zase ti do toho něco přijde :-) :-) ale to zvládneš,stejnak tam asi budete probírat svatbu ;-)
Odpovědět
Holky mně teda prsty přes léto trochu natečou. Jdu dát malému obídek, už je vyhajaný.
Odpovědět
Profilova fotka
tak se tak koukám, že ježíšek letos bude ve většině domácností nadělovat snubní prstýnky. my jsme se taky o jedny psali. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak já jdu taky napsat dopis a dát ho za okno :-D
Odpovědět
tak mi nejde paypal ]-( super
Odpovědět
markys:že bych si taky napsala :-D :-D no proto asi vykradl to zlatnictví :-D :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
za pokus nic nedáš. jen mě teď tak napadá, že jsme mu neposlali velikosti prstýnků. tak snad se trefí. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak já nevim holky, jestli mám ty prstýnky na vánoce taky navrhnout, já s nima chci počkat na ten svatební veletrh v diplomatu v únoru, letos nám tam spočítali super ceny, slevy až 20% tak to snad tu vyšší cenu zlata vykompenzuje
Odpovědět
Profilova fotka
a na kolik tak počítáte, že vás ty dva prstýnky vyjdou?
Odpovědět
No v tom salonu kde je budeme brát bychom dostali slevu 10% kdybych si tam koupila nebo půjčila šaty. Vyjdou náas asi na 12-15tis.
Odpovědět
amadeuska:nevím koho se ptáš,ale tím že mám svoje zlato od našich, tak platíme jenom asi 4000-nebo 6000kč,což je dobré jinak prstýnky co bych chtěla by jinak stálykolem 20 000kč což je pálka
Odpovědět
my pocitame predbezne tak cca 12t
Odpovědět
ten muj má hrubé prsty :-D :-D tak proto ta cena :-N :-N
Odpovědět
Profilova fotka
lucil, nejsem si jistá, jestli je to výhodné brát prstýnky ve svatebním salonu. myslím si, že tam mají ještě nějakou přirážku, než když to bereš přímo od výrobce.
Odpovědět
Marky kontrolovala jsem to s cenou na netu a přirážku nemají. Jako jedni z mála mají na vyzkoušení všechny druhy. my byli ve zlatnictví a téměř všude měli jen katalog a z toho se těžko vybírá.
Odpovědět
Profilova fotka
tak to je super. to pak není co řešit. myslela jsem si, že salony si vždy připočítávají ještě něco navíc za sprostředkování.
Odpovědět
tak u nás taky mají prstýnky na vyzkoušení,je to lepší když si to můžeš na prstě odzkoušet :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No taky to vidíme na těch 15 000 Kč asi. Z toho zlatnictví mám i zásnubní a přislíbili, že není problém si vybrat cokoli a oni přizpůsobí množství materiálu atd. ceně, aby nám to vyhovovalo ;-)
Odpovědět
no to je fajn že někde ti výjdou vstříc ;-) No jsem zvědavá jaké si vyberem ;-) Aspon budu mít další věc hotovou
Odpovědět
Profilova fotka
markys, oni to možná budou mít spíš na provize, jelikož se to dá zkontrolovat přes net, tak si nemůžou dovolit dát vyšší cenu
Odpovědět
Pěkné vintage pytlíčky, kartičky atd. http://www.fler.cz/zbozi?uid=13356&pa...
Odpovědět
kamilasv u pindruse jsem planovala koupit velky pytliky :-) ale jeste uvidim, jak to dopadne se saty a celou koncepci svatby
Odpovědět
gepe.doma nemáš velký pytlík :-N :-N
Odpovědět
Gepe: pokud bude mít někdo svatbu v takovém stylu, tak to určitě bude moc hezké. Mě se to nehodí na svatbu, ale moc se mi to líbí:-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?