Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
Ahoj holky:-)! Tak včerejší power jóga si vyžádala své oběti - nemůžu se hnout!:-D Ale jako bylo to super.
Odpovědět
No starší synek má Heili 3 roky a mladší už skoro 9 měsíců. Hrozně to letí. S tí mstarším ted lítáme po vyšetřeních-je malej a hubenej-už čekáme ny výsledky.
Odpovědět
lucil:to já pro děti taky dělala,my jsme vždycky udělaly jednu oslavu pro všechny,vždycky v létě,protože ten nejstarší a nejmladší se narodily ve stejný den v červnu,ten další je v srpnu a holka v září,takže jdou tak po sobě tak to máme vždy najednou :-)
Odpovědět
gepe: ty šaty už jsem někde viděla! Jsou nádherný:-).
Odpovědět
bella.no ta svatba nám dává ale zabrat,všechny budem rozlamané tím cvičením :-D :-D
Odpovědět
anka: no já mám od začátku školy dvě kila dole...ale nedělám si starost, kolem Vánoc zase nakynu:-D.
Odpovědět
Profilova fotka
Lucil,tak to ti závidim.Mám ráda rodinné oslavy. ;-) A malému přeji do života jen to nejlepší,hlavně zdravíčko a spokojenost. :-) Tak Anko,seberu fotku milých prstýnků a pomažu do zlatnictví.Fakt to nechci mít dražší jen proto,že to nechám po novém roce.A to se schválilo,že se bude zvedat dph?Chtěli o tom hlasovat,ale nevim,zda to prošlo.
Odpovědět
Profilova fotka
lucil a co mu všechno testovali? kdy budete vědět výsledky?
Odpovědět
ANko to je super že má někdo narozky v létě. My jsme všichni mimo sezonu a přítel chtěl aby nám druhé dítko vyšlo v létě a je v lednu:) PB díky za přání. Jsem vzědavá jakou bude mít radost z dárků a dortu a tak. jen je to na něj moc lidí najednou a asi bude zase vykulený.
Odpovědět
Hezký šaty: http://www.beremese.cz/bazar/show_ent...
Odpovědět
bella:no ta zima je nejhorší :-D pb:no já to taky tento měsíc budu nechávat dělat,za ušetřené penízky můžu zase pořídit něco jiného :-)
Odpovědět
Profilova fotka
PB: my se na to prý ještě dohodnem, až se zítra vrátí ze služebky, ale asi to tak taky dopadne..
Odpovědět
Článek se načítá
bella to jsou
Odpovědět
Holky mě jen štve že jsem už pravidelně cvičila a ted s virozou asi nemá cen uchodit cvičit a ani se mi teda nechce. šaty jsou hezké jedoduché belo.
Odpovědět
lucil.v létě je to fajn člověk může udělat vše venku a grilovat a tak,tak proto to děláme vše najednou Taky přejí tvému synovi vše nej a hlavně hodně zdravíčka no mě se podařilo porodit dvě děti ve stejný den ale jiný rok,takže nejstarší jak měl 8 roků tak dostal k narozeninám bratříčka,toho nejmladšího :-)
Odpovědět
lucil.já to samé taky jsem cvičila a makala na sobě a tet dva týdny jsem nemocná,tak čekám kdy se do toho taky pustím ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
anka6 + lucil: no to moc dobře znám, akorát já teď byla mimo provoz 2 měsíce:-( Včera jsem byla na tom volejbale a jen velmi pomalu se rozjíždím...
Odpovědět
ANko tak to ti hezky vyšlo. No a přítel by pořád chtěl oslavu jako grilovačk ua pivo ale není co slavit-leda jen tak:):) AMade anko-je to na nic ty nemoci.....
Odpovědět
no přes tu zimu to je fakt těžké :-N :-N taky se mi nebude chtít ale budu muset :-D :-D už proto že chci svoji postavu zpátky :-D :-D
Odpovědět
lucil:tak jedině potom výročí svatby :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
blbý je,že jsem to chtěla od zlatníka Mádra,ale ten mi napsal,že doporučuje dělat to až těsně před svatbou,tak nevim.Budu hledat jiné zlatnictví,kde nám zo udělají. ;-)
Odpovědět
jako proč že by vám to pak nebylo na prsty,já i ten muj nosíme zlato a nemáme stím problém
Odpovědět
Profilova fotka
lucil, jj oslava svatby to jistí :-) ale ono i jenom tak je to fajn ne? taky to miluju, přes léto grilujeme snad každý víkend, kolikrát i jen tak se prostě sejdeme se sousedama, až potom nadávám, že to je vždycky u nás a nás nikdo nikam nepozve
Odpovědět
Profilova fotka
Haili,nesmíte být tak štědří :-D Anko,taky nechápu,ale ani jsem po tom nepátrala.Přišlo mi to tak akorát,ale nedá se nic dělat,naběhnu ted a bude.Bude to hezký vánoční dárek.Ted ještě nějaký to zlato na výkup,ale nevim,nevim.Včera jse doma tak okukovala a moc jsem toho nenašla. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
pb, to mi taky přijde divný, proč máte čekat až do svatby?? tak mu řekněte, že se berete už v lednu :-D
Odpovědět
haili:tak to bylo i u nás a pak když jsem chtěla grilovat tak jsem tomu mému řekla že to nemá nikomu říkat že nebudu jak debil kolem nich lítat,a mám klid :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
PB: to nějak nechápu...jemu nejde o kšeft? Jako chápu, že je třeba hodnej, že si řekne, že ti otečou prsty třeba nebo že by nedej bože ke svatbě nedošlo...ale on si tím vydělává a nechá si utéct peníze? :-D :-D :-D Aby nezkrachoval:-)
Odpovědět
porodnibabka:my si to taky dáme pod stromeček i se svatebním oznamením :-D :-D a řeknu mu jé my jsme pozvaní na svatbu :-D :-D protože letos jsme si řekli že žadné dárky jenom děti ale z mírou ;-) ;-)
Odpovědět
Taky si dáme si prstýnky pod stromek a jinak budem šetřit na svatbu.My ale nakoenc koupímě dětem tolik dárků, letos se musíme mírnit. Malej toho dostal loni tolik že se ani nestačil radovat jak toho bylo moc.
Odpovědět
Profilova fotka
My jsme si chtěli koupit postel.Máme ještě nějaké penízky stranou,ale asi taky nakonec nic.Si dám jen rodičům a babičce a my si dáme ty prstýnky. Holky,netušim,určo to myslel dobře,ale nevim.Zkusim to ještě jinde.Přeci jen ho máme přes celou Prahu.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?