Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
tak se zkus mrknout treba :-) nekdy to neni o moc drazsi nez pujcovny a v pripade jakekoliv nehody nemusis nikomu dal nic platit ale vynadat jen sama sobe :-D
Odpovědět
markys9 : ty šaty "na 1.místě" ti fakt sluší , nic dalšího bych nehledala. Na fotce v těch bílých jako smrtka nevypadáš, ale mají vpravdě úděsný střih toho kabátku - ty v žádném případě ne.
Odpovědět
Profilova fotka
wěyaxc dokonce jsem už ukecala přítele na černý oblek. jen trošku skřípal zuby u kravaty. :-D nakonec řekl, že je mu to vlastně úplně všechno jedno. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
díky markarola. a přitom to byly taky 1.šaty, které jsem zkoušela a hned jsme se strefili. :-D ;-)
Odpovědět
Markys nabízeli mi nové k prodeji za 15tis.
Odpovědět
Profilova fotka
no tak to je teda pálka. no tak to asi zůstanu u půjčení a budu se modlit, aby se s nima nic nestalo. :-D
Odpovědět
markys, ty první ti fakt skvěle sedí, do toho bych šla! ;-)
Odpovědět
jinak holky, my budeme fakt kupovat punčochy - neodolal 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
markys, ty první šaty ty fakt sednou nejlépe, jsou moc hezké, 5000 za půjčení není tak hrozné anka, tak já to tvoje počítadlo viděla asi tak 100x :-D
Odpovědět
Ahoj holky, já zase jenom zdravím a letím do postele (aspoň jednou se tam dostanu jako slušný člověk = brzy:-D). Zdravím nové holky. Markys ty první šaty jsou super a moc Ti sluší. Měla jsem podobnou představu, ale asi si je nebudu moc dovolit, protože bych v nich narozdíl od tebe vypadala jako kynutá knedla:-P Jinak u mě nic nového:-) Říkám si, že času dost:-D
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ránko všem, taky jsem si říkala, že už asi nic jiného hledat nebudu a půjdu do těch prvních. ;-) fridolinek: já taky nejsem zrovna nejštíhlejší. mám velikost 42 a po porodu docela bříško a dost široké boky. paní v salonu vybrala právě tyhle šaty, bo krásně zeštíhlují. jsem se v zrdcadle nepoznávala. :-D záleží taky na tom, jak moc tě zešňěruje. klidně by mi to utáhla ještě víc, ale to bych už asi přestala dýchat a ani si nesedla. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko:-) markys9: Ty první ti opravdu moc sluší:-) Kéž by se mi taky něco takového povedlo najít ;-) Jinak já včera přežila po nemoci volejbal, sice teda ještě ne naplno, ale už se zase dostávám mezi živé:-) Tak z toho mám radost a doufám, že se mi do té svatby podaří něco zhubnout...ale 20 kg asi nedám:-D Na druhou stranu mi kamarádka povídala, že její kamarádka před svatbou se snažila hrozně hubnout a byla z toho na prášky a pak byla tak vystresovaná z příprav, že to šlo samo a i víc, než chtěla....to by se mi taky líbilo:-D:-D:-D
Odpovědět
Článek se načítá
hezke rano :-) markys delaji Ti peknou postavicku a vypadas hodne stihle :-) amad, tak to doufam, ze bude i u me :-D
Odpovědět
Profilova fotka
gepe: Držme si palce;-) I když já na rozdíl od všech nehubla ani ze stresů před zkouškama, ani státnice na třetí pokus mi k tomu nepomohly, tak nevím nevím...nějak to na mě asi nefunguje:-(l
Odpovědět
Profilova fotka
frido, skoč si je někam do salonu vyzkoušet, třeba budeš překvapená, jak ti budou sedět :-) amadeuska, hubnout stresem je na prd 8-) to budu radši spokojenej buclík 8-) kdo by ti pak před svatbou přešíval šaty, až budeš o 3 čísla hubenější :-D
Odpovědět
amad, ok :-) nejaky to kilko dolu je fajn =-) :-N ale hailli ma pravdu... je lepsi byt porad kus zensky nez chrastitko :-D
Odpovědět
Profilova fotka
přesně tak. jsme přece národ ženských krev a mlíko, tak bychom se za to neměly stydět. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no tak já byla vždycky hrdá na to, že jsem správná selka, ale pak člověk vidí ty šaty na lidech, kde jim nikde nic nepřečuhuje a nemusí je utahovat tak, aby nedýchali a bojí se, jak to dopadne s ním...
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ráno ;-) teď jsem vás dočetla, včera nebyl čas... jinak jsem koukla k anka na to počítadlo a stejně jako haillie ho vidim asi stokrát :-D já jdu dneska zase cvičit, čtvrtky máme břišní tance... jo a včera jsme se byli konečně podívat na tom vybraným místě... je úúúúchvatný, nádherný no prostě paráda... přítel byl nadšenej... pak jsme jeli na ekofarmu na steak a u toho jsme přes hodinu diskutovali o průběhu svatby a máme problém... ono totiž na tom našem místě není restaurace, mají jen kavárnu a přítel se ňák nemůže srovnat s tim, že by nám catering a všechno kolem (dovoz nádobí, obsluha...) dělala nějaká hospoda... a pak by chtěl polívku pro 100 lidí a to zas moc nechci já... :-D :-D no bude to ještě sranda :-D :-D
Odpovědět
holky, musite se prihlasit a odhlasit z beremka a pak to uvidite spravne :-) ava, jestli mate fakt zamilovany misto - coz jste nasli, tak jidlo apod. se uz nejak vymysli! :-) hele, dyt muzete udelat i to, ze hoste sami na svatbu prinesou neco k jidlu ci piti ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
avano, tak super :-) a jak by si to přítel s tím jidlem představoval? nebo chce kvůli tomu zkusit něco jiného? polívku pro všechny bych asi taky nedělala, každý si jí nedá, i když uděláte míň porcí, tak myslím, že zbyde, ale zase druhý den ráno přijde k duhu 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem zase po čase projížděla svůj oblíbený Naoko a toto chci http://www.naoko.cz/produkt.php?kat=n... :-D
Odpovědět
hailli to jsou dobry razitka :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, Markys.Jednoznačně ty 1.No a mezi champagne a bíálýma šatkama nevidím moc rozdíl.Možná je to fotkou.Každopádně tento střih ti opravdu sluší. ;-) Avano super.To už jsou opravdu jen detaili.No a klidně mu o polívce řekni,že to neni dobrý nápad.To raději gulášek.Ten je oblíbenější a v případě nutnosti i zahřeje.Polívka by někoho mohla prohnat nebo všichni budou chodit čůrat :-p
Odpovědět
pb, gulaesk a cesnecka :-)
Odpovědět
Profilova fotka
avano: Tak to je super posune ne ;-)
Odpovědět
ahoj holky,nojá nevím ale já tam nevidím nic a i když jsem se odhlásila a zase nic. :-N :-N
Odpovědět
Profilova fotka
no já už jsme po hodině diskuze řekla, že se na to můžem vykašlat, místo společný polívky uděláme společný kafe se zákuskem a pak se spustí ten raut... stejně chceme obřad odpoledne, takže by všichni měli přijet naobědvaný... tak říkal, že to není úplnšě tak blbej nápad a že t omam probrat s kamarádkou...
Odpovědět
ava, tak super! :-) anka, to je divny... ale je fakt ze to ted zase u tebe vidim x-krat ;-) :-D jo holky, nasla jsem saty, dle kterych slozime moje svatebni x-)
Odpovědět
no tak já nevím :-N :-N avano.takže to pokračuje vlastně dobře :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?