Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
no to by si měla svatbu ve znamení kocoviny :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já si myslím, že tomu se stejně nevyhnem :-D
Odpovědět
tak já bych tam šla v gumakach a plaštěnce :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No jasně- když svatba, tak bílý neoprén s vlečkou ;-)
Odpovědět
proc neopren? latex :-)
Odpovědět
gepe:zdar,tak jak je :-N
Odpovědět
Profilova fotka
latex moc nehřeje...leda latex s kožíškem :-D Jéje to je úchylné :-D:-D:-D
Odpovědět
anka6 porodnibabka děkuju za optání, není mi moc dobře, tak sem moc nestíhám chodit, je mi mdlo a špatně od žaludku, to vůbec neznám z těhu od Vojtíška, tak si to užívám holt až napodruhé-))))) Se svatbou se nic noveho nedeje-) nemam nejak ani naladu na hledani inspirace, stejne budu unavena a vyzvejkana,..nejak porad poslocuham, jak na to musime nasetrit a zatim jsme neusetrili vubec nic..takze ja osobne bych se na to vsehcno bud vyprdla, nebo se prisit vikend sebrala a dosla na urad, uz je mi to nejak volny, ale to je tim, ze je mi tak zle, rekla bych-)
Odpovědět
Profilova fotka
jste tu někdo??? já teď přišla z práce, jsem uplně vyšťavená :-| mam za sebou poslední předvolební akci, takže teď už budu mít relativně volněji....
Odpovědět
jj já tu jsem-))
Odpovědět
Profilova fotka
jééé zrovna to jsem ráda, že sem zavítáš ;-) určitě nás všechny těší, že se to u vás srovnalo a miminko bude :-) občas taky začínam mít cukání, ale rychle ho utlumuju :-D necháte si říct, co čekáte???
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj...já právě řeším tvorbu svatebních novin:-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
jo ty jsem původně taky chtěla, ale nevim, uvidíme ;-) co do nich budeš dávat??? já si akorát před chvilkou domluvila s paní majitelkou zítřejší návštěvu toho "našeho" ranče :-p už se těšim, doufam, že se nic nepodělá...
Odpovědět
Profilova fotka
No tak to budu držet moc palce:-) No nevím, hned jako první jsem narazila na tyhle: http://kauculacek.rajce.idnes.cz/Svat... a asi se nechám velmi inspirovat. Přijde mi to kouzelný x-)
Odpovědět
Profilova fotka
pro inspiraci jsou super... ;-) akorát já bych to při našem množství musela odvézt do tiskárny... :-S ještě uvidim... největší sranda je, jak se v těch novinách vždycky píše jak se manželé seznámili... to bych si asi taky odpustila, rodiče by mohli být dooost nepříjemně překvapení :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
A kdo říká, že co je v novinách je vždycky pravda;-) Navíc si z toho vyzobeš, co se ti líbí ;-) Já si říkám, že bych udělala takový vzorek...tak osm, deset stránek, víc ne. A samozřejmě nemusíš dělat výtisk pro každého, stačí do dvojice nebo i míň ;-) Já jdu na to...chci něco vytvořit, drahý to pak nějak graficky upraví...teda schválí-li to;-)
Odpovědět
avano, to seznámení tam měl přítelův brácha taky ;-) ale my jsme si říkali, že bysme tam náš příběh "jak jsme se dali dohromady" opravdu psát nemohli... i když přítelova maminka teď říkala, že by aspoň všichni konečně věděli, jak se to semlelo :-p :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ježíš, co to máte za historky, že se za ně tak stydíte:-) My jsme trošku byli trapní, ale vyprávět to nemáme problém :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no právě, že na svatbě budoucího švagra mluvil jeho svědcek o jeho seznámení s manželkou a pak to měli i v novinách.... my jsme to naše seznámení vzali trochu hopem :-D na něčí vskus možná až moc, takže by asi rodina neměla moc pochopení :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No tak to tam nedáte a hotovo ;-) Nebo si něco vybásněte a bude :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no já stejně předpokládam, že tu historku dá na svatbě někdo k dobru ;-) ono to bylo takový vlastně úsměvný... my se seznámili v podvečer, pak spolu pařili, pak jsem mu nabídla přespání u nás (mezitim pomohl donést ke mě do pokoje do mojí postele namol ožralou kamarádku)... no a já mu ustlala na zemi (přece jen to byl člověk kterýho jsem znala 5 hodin) a pak jsme tam najednou leželi spolu... no a kamarádům (teda naštěstí jent těm blízkým) přitel vykládal, že je zvyklej spát bez trenek a ty jeho ho tlačily tak se vysvlíkl a protože na mojí posteli spala jak špalek kamarádka, tak jsem si k němu lehla já a bylo hotovo :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
To jste teda čilí :-D My si počkali celých 6 dní ;-) Nás seznámila kamarádka, pak jsme se chvíli nesměle oťukávali a po pár dnech se mě tehdy 21 letý přítel optal, jestli s ním nechci chodit:-D Tak jsem řekla, že jasně, ale když mi chtěl dát pusu, tak jsem se zalekla, jestli mi jako třeba nesmrdí z pusy nebo něco, tak jsem řekla, že tu si dáme až druhý den v kině, na který jsme byli už domluvení:-) Trapka :-D No, tak jsme se druhý den v tom kině, přeně v 8 když začínalo chytli za ruku a dali si první pusu...tak máme výročí na vteřinu :-D No trapácí :-D :-D :-D
Odpovědět
avano, tak to je dobrá historka :-D tak u nás je skoro jisté, že bude přítelův svědek (bratr, ale ne ten, který se ženil), povídat, jak nás seznámil... my jsme spolu totiž předtím chodili... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
teri, to je taky dobrý :-D amadeuska, tak to je takovej standardní začátek vztahu, ale musim říct že těch 6 dní taky není moc dlouhý vztah :-D
Odpovědět
ahoj anka, no nastesti ne latexove ;-) :-D jaka byla pizza? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
avano: Já mám pocit, že to je standardní začátek vztahu ve 14:-) Ale jinak dobrý;-)
Odpovědět
Profilova fotka
na každej začátek vztahu je vlastně rozpačitej, ať je ti 14 nebo 21 nebo 30 :-D my si tenkrát dali po dvou dnech první rande, taky jsem se bála jako by mi bylo 15 a to už jsme přitom za sebou měli i první sex :-D :-p
Odpovědět
no vidite a my s pritelem dle nej chodili spolu dva mesice aniz bych ja tusila ze spolu chodime :-D
Odpovědět
Profilova fotka
gepe: taky dobrý :-) A dodnes se hádáte o datu výročí ne? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no gepe, tak to je taky sranda :-p
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?