Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý vecer holky, vase tempo fakt nestiham :-| :-| my dnes byli zarizovat obrad a docela dost se nam to zkomplikovalo, takze ted zvazujeme, jestli nezmenime misto |-| |-| ach jo....
Odpovědět
Profilova fotka
Copak se stalo?
Odpovědět
Profilova fotka
jednak v te kaplicce, ve ktere jsem obrad chteli obrady nedelaji...to nas vubec nenapadlo, ze by mohl byt takovej problem a taky je problem v tom, ze drahy uzh je jednou v kostele oddan a rozvedenej a to ten farar jen tezko rozdychaval :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ale aspon mam duvod ho premluvit na svatbu v primo v olomouci....tohle bylo asi 20 km od olomouce a jeste v poradne prudkym kopci, kam by se nedostaly auta, takze bysme museli peso....
Odpovědět
slunecinecko: to mě mrzí, ale všechno má svý pro a proti a třeba najdete nakonec lepší místo. Nám taky nedopadlo jedno krásný místo na hostinu, tak jsme našli jiný...
Odpovědět
Profilova fotka
bella ja doufam, ze drahyho premluvim ke svatbe v olomouci....jj, mas pravdu, ze vsechny veci co se deji maji svuj vyznam...
Odpovědět
Profilova fotka
jo, místo na svatbu... počkejte, až sem budu ve čtvrtek psát, že moje vysněný místo nebude vyhovovat... :-o slunecinecko a v olomouci byste to měli na radnici??? (kdybys ho teda ukecala ;-) )
Odpovědět
bello, díky za ovečky, jsou nádherný! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
My jsme se na místě ještě nedohodli...napřed byly jasný Průhonice, jenže je to daleko, chtěli bychom to někde venku, ale aby tam bylo zajištěné i místo někde, kdyby pršelo a taky aby to nesálo majlant...no stále nevíme...
Odpovědět
Profilova fotka
to my místo vybraný máme, ale nevíme jestli to tam vůbec půjde... ve středu bysme se tam měli jet podívat... www.vital-park.eu
Odpovědět
slunecinecko, tak byvas mohla oddat treba jina cirkev, ktera tohle neresi :) bella, super uz se tesim! kor kdyz uz nejsem pseudoblond :-D
Odpovědět
gepe: už máš novou barvu?? Super!:-) terinka: nemáš zač ;-). avano: tak už zařizujete na ostro?:-)
Odpovědět
Článek se načítá
To je krása... http://lovemydress.typepad.com/blog/2... x-)
Odpovědět
bella no co jsem se dneska nastvala a sama si koupila po nekolika letech a hodila na hlavu :-D jsem zvedava na ty kvitka :-) to je fakt nadhera :-N
Odpovědět
No vidiš, taky řešení....na tmavších barvách se toho nedá moc zkazit, tak je to určitě pěkný ;-). Já se taky těším! Tenhle a příští tejden čekám tak 7 balíků:-D. No krása to je, ale čelenka s mašlí za 160 liber... :-S
Odpovědět
bella tsss se nekdo ma, me tesi ze dostanu aspon jeden malej :-D 160 liber je fakt dost... ale my jsme kreativni holky, urcite neco vymyslime ;-) :-D
Odpovědět
no jasný, já jsem třeba byla dneska v H&M a tam takový čelenky mají taky ;-). Nebo se dá koupit saténová čelenka a dozdobit nějakou pěknou broží, to by taky šlo:-).
Odpovědět
když je řeč o čelenkách: http://www.fler.cz/zbozi?uid=19926
Odpovědět
amadeusko, my máme vybraný místo na obřad, ale na hostinu taky ještě ne... máme požadavky, který asi nepůjdou uspokojit, tak vůbec nevím, co budeme dělat :-(
Odpovědět
kamila: koukala jsem na ten odkaz už minule a mám to v oblíbených. Nakonec jsem něco objednala z Etsy, tak uvidíme, co přijde:-).
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ráno bella, ten tvůj odkaz je super, nádherná svatba http://www.lovemydress.net/blog/2010/... včera jsem konečně vyzvedla šaty, jsou fajn, ale nahoře bych je potřebovala trochu vycpat :-S a ještě jsem se pořádně neviděla v zrcadle kamila, čelenky jsou super, určitě tam něco vyberu, jo a taky se mi moc líbil ten odkaz cos tu dávala, na výrobu mašliček na boty
Odpovědět
Jéé, tak to se omlouvám, jestli už jsem čelenky jednou posílala, ale mě přijdou úplně úžasný:-) Haili - doufám, že budou nějaké fotečky šatů.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko:-) terinka86: No my to kupodivu máme obráceně:-) My víme, jaký chceme termín a už jsme na něj zamluvili restauraci, ale ještě pořád nevíme, kde bude obřad...a to se kvapem blíží konec října, kdy budou otvírat termíny. Nakonec to asi necháme na tu Prahu 2...sice jsem moc chtěla ty Průhonice, ale jsou moc daleko a v rámci Prahy to pro nás bude to nejlepší.. Netušíte náhodou někdo, kolik stojí obřad v Sacre Coeur na Praze 5? Hledala jsem hledala a nenašla :-|
Odpovědět
Ahoj holky! :-) Dneska mám docela čas, tak se tu můžu zase vyřádit... kamila: no to se neomlouvej!! Já to myslela tak, že je to fakt super odkaz, že už mám slečnu v oblíbených:-). Máš super nápady! Mašličky na boty?? To musím najít, to potřebuju! =-) No jo, někdy vás nestihnu dočíst, i když se snažím třeba i ve škole z mobilu...je to náročný:-).
Odpovědět
Haillie: už máš šaty?? Tak to jsem asi taky nečetla, musím to napravit!:-)
Odpovědět
Profilova fotka
dobrý ránko:-) tak mě zase dneska čeká poslední příšernej den, závěrečnej předvolební mítink... :-S bella, na místo se chcem jet podívat zítra, naostro, akorát že za ten týden co jsme se pro tu návštěvu rozhodli o tom mluvíme jako "to místo"... prostě označení "na svatbu" je jaksi zatim tabu :-(
Odpovědět
avano: to je super!!! Takže už s tebou plánuje?:-)
Odpovědět
Profilova fotka
avano: Tak to je posun k lepšímu ne? To je každopádně pozitivní ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
to jo,minulej týden se mnou dokonce nakukoval na beremese, a ani neremcal ;-) ale slovo svatba prostě nevysloví... zítra mam narozeniny, takže si myslim že mi bude lecos odpouštěno, takže i proto se na to místo jedem podívat zítra :-p
Odpovědět
hezke rano :-) ava tak to je super! ten muj nenakukuje sem, ale vzdy si obcas neco vyslechne a smeje se - viz. napr. tvoje vyberko ;-) kamilo super napad na ty botky! :-N amadeusko, my sme v Braniku a svatbu budeme mit na Okori :-D nereste jak blizko co je, ale hlavne aby se vam to libilo :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?