Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
taky mám tu kulmu tu klasickou,takže to jen natočím nalakuju a dobré :-)
Odpovědět
Profilova fotka
kamilasv: těším se, až přijdu z práce domů a pustím si to...tady nemá repráčky :-( Ještě 45 min musím vydržet a vypadnu, ale dneska se ještě zajedu podívat do IKEA...mají tam akci na polštářky za 29,- Kč a taky na pléd...tak jdu do toho :-D
Odpovědět
Profilova fotka
gepe: já to vždycky po umytí nastříkám takovým sprejem od Elseve a pak se dobře rozčesávají a necuchají ;-) Když si je vyfénuju, tak je mám taky rovný, ale takhle jak si je v noci různě přeležím, tak se trochu vlní :-D
Odpovědět
Profilova fotka
někdy tam maj opravdu fajn věci ;-) Kamilo,tak to jsi teda kočka ;-)
Odpovědět
Amadeuska - obě písničky jsou jen melodie, bez zpěvu. Já koukala včera na stránky ikei do novinek a už to tam zásobují vánočním zbožím :-|
Odpovědět
holky, já strašně miluju tohle: http://www.youtube.com/watch?v=zTNZgw... akorát se mi to líbí přesně takhle :-D 8-)
Odpovědět
gepe, to vypadá fakt dobře, díky za foto! :-)
Odpovědět
ama, tak to taky zkusim, abych nebyla ale rano jak koste :-D podle me je jedno jaka kulma, kazdymu vyhovuje neco jinyho ;-) anka, ja mam jeste nekde doma takovy ty nahrivaci natacky... kdyz jsem na ne zapomela, tak i s dlouhyma jsem pak byla jak pudl :-D :-D teri za malo a diky! ;-) kamila, ale ty vlasy jinak fakt vypadaji moc dobre! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo,Teri,taková klasika,tahle písnička. ;-)
Odpovědět
zrovna děckam dělám pizzu,v lídlu mají akce za 12kč,tak mi včera řekly,mamko naklusej do lídlu a kup nám ji :-D :-D ,no prostě děti :-N :-N :-N kamilo:opravdu pěkná holka,no to vánoční zboží už mají všude :-D :-D letos mě ty vánoce vůbec neberou, tet si mamka kupovala letenku do Španělska,bude tam u segry dva měsíce,takže tam bude i na vánoce,no a protože planujem tu svatbu tak letos vánoce nebudou :-) :-)
Odpovědět
pb, jj... já jsem na ten film ujetá, mohla bych na něj koukat furt :-D taky tam hraje můj oblíbený herec :-N
Odpovědět
Profilova fotka
jejda, holky o Vánocích vůbec nemluvte... já doufám, že po Vánocích budu mít novou práci a jestli ne, tak budou Vánoce ve znamení deprese :-( já mam vlasy jemňounký, takže něco z toho vytvořitje fakt umění... ani ty vlny mi pořádně nedrží...
Odpovědět
Článek se načítá
terinka:ještě jsem ho neviděla ale zkusím ho stahnout, avano:tak určitě něco najdeš
Odpovědět
ava, me trosku zpevnilo vlasy to odbarvovani, to je fakt, ale i tak se mi vzadu porad dela takovej ten miminkovskej cuchel :-D dejte pokoj s vanocema ]-( jeste je cas a neni to o darkach, ale ze se lidi sejdou, kouka se na pohadky atd. mj. miluju pohadky x-)
Odpovědět
A ještě jedna třeba na gratulace: http://www.youtube.com/watch?v=njFuy7... :-) U nás Vánoce budou taky spíš skromné:-(
Odpovědět
Profilova fotka
jéjé, holky tak tenhle film taky miluju, zrovna před chvílí mi tady z něj hrála písnička... teri jakej herec??? já miluju Colina Firtha...:-)
Odpovědět
holky, nereste fakt vanoce, dyt to neni davani darku :-) a nemluve o tom, ze nemame tady resit vanoce, ale svatby nase! ;-) kamila ta je pekna :-N
Odpovědět
Profilova fotka
my taky budeme mít vánoce po skromnu,ted to prostě nejde a o dárcích to opravdu neni. Teri:Taky jsem ten film ještě neviděla,ale chystám se na to.Všichni si to chválej.A kterej herec,at vím,koho očumovat ;-) Anko,hodné dětičky máš :-D Avano,já jsem taky zvědavá,co mi vymyslí,taky mi jen tak něco nedrží :-( :-|
Odpovědět
Jestě se musím pochlubit, že mám nějaké nové přírůstky. Koupila jsem si na aukru bílé lodičky za 200 a udělám na ně takovou mašli http://greenweddingshoes.com/diy-pret... Pak mi došli mini bábovičkový plech, tak ten už jsem hned vyzkoušela a jsou to supr. A pak mám i tabuli na vzkazy, jako mám v albu:-)
Odpovědět
gepe:tak na pohádky se taky těším,takže letos to budou odpočinkové vánoce,no a přesně na štědrý den to bude rok co mi tatka zemřel,takže to bude i smutné.Loni toho bylo na mě moc,tak letos to máme tak že mamča bude u segry v tom španělsku no a my budem odpočívat
Odpovědět
Profilova fotka
Film taky miluju...už jsem ho viděla snad 10x!
Odpovědět
A ještě, šaty už jsou ušité a dnes je vypravily, cca za 5 dnů budou doma, hurááá:-)
Odpovědět
pb.děti mám skvělé,někdy je to doma na zabití,ale jinak v pohodě :-N :-N :-N kamila.botičky jsou moc pěkné,no vidíš že už taky něco máš ;-) ;-)
Odpovědět
kamila ten z aukra? :-) ty ses rozjela :-N anka ja vim... tak si letos v poklidu uzijete vanoce a i si zavzpominate, resp. jako kdyby byl s vami.. my vzdy davame takhle jako by jeden talir navic - prostreno, pro nevitaneho hosta a taky vzpominame..
Odpovědět
anka, nevim jestli jsem ti to uz rikala ale pritel je ze tri kluku a ja jako jedinacek chci minimalne dve - coz on nejdriv ze trojcata, tak jsem mu vysvetlila jak by musel vencit na voditku atd., ta prace kolem, tak ho to preslo :-D
Odpovědět
To jsou jen takové maličkosti pro radost:-) teda až na ty šaty... Anka, já si živě vzpomínám, jaké byly první Vánoce bez táty(když teda pouze odešel od rodiny) a my seděli s mámou sami u stolu, to bylo hrozně divný a smutný...Ale ten prázdný talíř jsme dávali vždycky taky. Ale nikdy nikdo nepřišel, tak u něj seděla kočka:-)
Odpovědět
Profilova fotka
A jaké šatičky? Anko,to je smutný :( Já se taky těšim na vánoce obvzlášt letos.Loni jsem na štědrý večer sloužila noční,takže vopruz :( 25. jsem prospala a 26. jsem zase sloužila.Letos budu domáááá ;-) No a pohááádky,to je moje.Miluju i celkově tu atmosféru a ty dárky jsou jen něco navrch.
Odpovědět
PB: Ty co mám v albu na prvním místě, akorát mají míň kytiček na rameni. Jsem na ně zvědavá.
Odpovědět
na chvilku mizim, hezke odpoledne :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak já vyrážím z práce na ten Zličín...mějte se tu pěkně 8-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?