Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobre ranko holky;-) Tak jsme vcera stravili den geocachingem po Praze a navstevou nasich a koukam, jak jste se zase cinily, ani to nestiham cist. Krome toho, ze se pridavam ke gratulaci ke snaze o mimi;-) ...ja se na to jeste asi necitim. Treba pred rokem se mi o tom porad zdalo a mela jsem pocit, ze vcera bylo pozde, ale ted jsem rada, ze jeste nic...mam to tak nejak ve vlnach a ted jsem rada, ze jsem dodelala skolu a mam chvili klid:-D Jinak jsem taky zachytila nejakou debatu o mlyncich, formickach a tak...snad vse na peceni maji v Porkertu..vim,ze maji obchudek na Krizikovy, mozna maji jeste nekde, ale to leda ze bych se zeptala. Tu tovarnu, kde to vyrabi vlastni deda me spoluzacky z gymplu a ja tam jerno leto montovala mlynky na maso, jako brigadu:-D
Odpovědět
amadeuska: tak já to mám úplně stejně jak jsi psala. Třeba loni už se mi chtělo, ale jak to začalo bejt aktuální, tak jsem ráda, že ještě můžu počkat. Zatím mám dost starostí sama se sebou:-D.
Odpovědět
Profilova fotka
hola, je tu někdo??
Odpovědět
Já!:-D Ahoj, co je novýho?:-)
Odpovědět
Profilova fotka
novýho tak ňák nic, akorát jsem dneska jela po deseti letech na kole :-D zítra vám tu popíšu, jak mi je :-D :-D kdy ti mají přijít ty naušnice??
Odpovědět
porodnibabka: já jsem se právě rozhodla že si je v madoře nechám ušít :-)
Odpovědět
No mě vždycky bolí děsně mezinoží od sedla, než si na to zvyknu:-D. Já jdu zase ve středu na power jógu, tak budu taky pěkně rozlámaná, prej jsou ty pozice dost silový... No náušnice mi slečna z Ebaye prý dnes odeslala, tak uvidíme:-). Ale strašně se na ně těším... x-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to máš super, určitě je zase vyfoť, ať je taky vidíme... ;-) jo tak mezinoží mě bolí už teď ale zejtra to bude určitě brutální :-S :-S rouy a který si necháš šít?
Odpovědět
Jojo, vyfotím, ale lepším foťákem...:-)
Odpovědět
avano: můžeš si nechat ušít i šaty s fotky jaký chceš :-) a nůžeš si vybrat látky a krajky a barvy a tak
Odpovědět
rouy: to je fajn:-). A kolik cca stojí ušití?
Odpovědět
tak od 5-8000 což je dost super
Odpovědět
Článek se načítá
To jo, míň než půjčení a ještě je můžeš prodat ;-).
Odpovědět
No přesně a hlavně si je hodně holky chválej. Jsou to Češi takže ty materiály nejsou jak z Číny a zatím jsem nenašla špatnej ohlas. A hlavně jsou schopny šaty ušít za den dělá na nich víc švadlen takže přijedeš na víkend a máš šaty
Odpovědět
Profilova fotka
rouy Koukala jsem se teď na ně a vypadá to dobře. Byla jsem docela rozhodnutá, že využiju čínské ušití, ale jestli tihle mají srovnatelné ceny, tak bych asi taky raději u nich, když jsou to Češi:-) Kde jsi vyčetla ty pozitivní reakce? Jen v té jejich knize nebo i jinde? Tady by bylo daleko snazší mít nějaké individuální požadavky, což bych velmi potřebovala:-)
Odpovědět
amadeuska: tady na Beremku je o nich celé téma, tak můžeš počíst tam:-).
Odpovědět
Holky tak vtipny přítel má bratra a on je se svojí přítekyní cca 4 měsíce. A oznámili nám že budou mít dítě a termín porodu je 10.května. Takže už vidim jak se půlka svatebčanů sebere a jede do porodnice a nebo že ani nepřijsou. No jim aspoň k dítěti rodiče pogratulovali nám ani to ne. Nevím proč asi mě za to sežerete ale jsem prostě nějaká naštvaná. Jo a to bratr nemá práci ještě pro pobavení a bylo to plánovaný
Odpovědět
Profilova fotka
Člověka tohle žere, asi protože by to tak nějak chtěl taky nebo že je to nějak jednodušší, než jak si to dělá sám a štve ho to. Já to znám, jsme zasnoubený rok a svatba bude až v květnu, všechno se to tak nějak táhne a drahý neprojevuje mnou požadované a představované nadšení. A najednou můj bejvalej před 14 dny oznámil zasnoubení a už mají termín na listopad tohoto roku, zařízený všechno a ještě vypadá, že je strašně hrr a nadšenej...napřed mě to strašně rozčilovalo, ne kvuli němu, ale že u nás se to tak táhne a nadšení žádný, ale pak jsme za,mluvily toho fotografa a hostinu a já si uvědomila, jak jsem happy a jak bych neměnila deštivej a ledovej listopad za konec května a taky bych si tak neužila ty přípravy a těšení se a řešení s váma tady a přestalo mě to trápit i zajímat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý vecer holky, konecne mam zase aspon chvilku :-) tak vy uzh snazilkujete, jo? U nas to bylo na dlouhy lokty :-D prasky jsem vysadila v prosinci 2008 a tehotna jsem byla azh v cervenci 2009, byli jsme posledni mesic od navstevy centra pro asistovanou reprodukci, protoze drahy je trosku starsi rocnik a nemeli jsme na co cekat :-D nakonec byl ale problem u me...moc dekuji za ten kontakt na madoru...taky jsem hodne premyslela, nechat si usit saty na ebay, ale kdyz jsem videla, ze me temer zadny nesedi, tak jsem od toho odstoupila, ale tohle mi prijde fajn.... rouy: to je teda radost, ze ]-( ]-(
Odpovědět
rouy: tak já tě třeba naprosto chápu. Ale nemyslím si, že by měl někdo důvod tam chybět, do porodnice přece můžou den před nebo po. Navíc mimino všichni uviděj doma potom, ne? slunecinecko: tam to jste měli naprosto v normě, normální je snažit se dva roky, až potom se chodí na umělý...
Odpovědět
Profilova fotka
bella: vim, ze jsou pary, ktery se snazi klido i dva, pet, sest let...jenze drahymu je 52, takze u nas znamenal kazdej mesic celkem problem :-N :-N
Odpovědět
slunecinecko: jasně, chápu, ale pořád jste to měli v super čase ;-).
Odpovědět
bella22: No ono je to trochu ještě složitější bohužel. Ale prostě teď mám chuť se na všechni takzvaně ... já bych se totiž nedivila kdyby to bylo udělané schválně a to doslova
Odpovědět
Profilova fotka
bella: jj, to jo....ale me to tenkrat prislo jako vecnost :-D rouy: nevzdavej to, ty jo ale oni snad otehotneli prvni den co se spolu videli, ne? a treba jim jeste termin posunou...hlavu vzhuru...
Odpovědět
rouy: rozumím ti. No já právě taky čekám, co nám třeba přítelova sestra vyvede...je to zvláštní člověk...nedivila bych se, kdyby si dali stejný termín svatby.
Odpovědět
No ještě u nás to skončí tak že kvůli nim začne stěhování jsou 3 bratři takže, se budeme kvůli dítěti třeba měnit byty nebo tam my teď totiž bydlíme v bytě kterej maj přítele rodiče na stáří.
Odpovědět
Profilova fotka
rouy: ty jo, drz se....to je teda hruza.
Odpovědět
Aha. A oni nemají vyřešené bydlení, když si záměrně pořídili dítě? To je docela nezodpovědný. A po 4 měsících vztahu, no to je fakt zvláštní...
Odpovědět
Hele, první věc jsou spolu 4 měsíce, 2. věc je bez práce. 3.věc dluží rodičům peníze a splácí je tak jak se zachce jemu, bydlejí v malém bytě a ještě rodičů a slečna má hypotéku na 1+kk a nemá jí doplacenou. Peníze ušetřený žádný
Odpovědět
No tak to jsou šílenci. Pro tohle nemám pochopení, to je nezodpovědnost.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?