Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
bella no to ja taky rozhodne! :-D pb, rozsiris klub hest a smudly :-p :-D jinak holky, super obchod pro detsky veci, a prave! pro svatecni obleky pro kluky od 0 roku! vezmu tam pak aktualni velikosti pro kluky od sestrenky jak nam ponesou prstynky :-) pro holcicky maji vsude plno veci, ale pro kluky minimalne ]-( http://www.mimidekor.cz/katalog.php?k...
Odpovědět
a maji svatecni boty i cepice! huraaaa x-) nemluve o tech peknych cenach :-N
Odpovědět
Profilova fotka
baf :-p tak jsem z toho jelenica, jedna kámoška tvrdí,že jsem úplně blbá když si myslím, že je to všechno od možného těhu a druhá mi poslala odkaz, že citlivější ženy můžou cítit něco jinak a mít příznaky už 3. den po ovulaci... je tam i napsáno, že u některých se vajíčko uhnízdí 3. den a u některých až třeba 10. ... tak uvidíme
Odpovědět
No já ještě beru a ještě minimálně tři balení po třech platech budu. Tenhle rok se na to fakt ještě necítím, mám toho dost ve škole a mám to ještě prezenčně...ale nátlak ze všech stran :-D. No já scháním šatičky pro 1,5 roční družičku:-).
Odpovědět
smudlinka: no byla by to velká náhoda, kdyby se vám to podařilo hned:-). Já si taky myslím, že na příznaky je ještě trochu brzo, ale tím nechci říct, že to není možný ;-). Držím palce!
Odpovědět
No tak to je nádhera, co tam mají, třeba tohle: http://www.mimidekor.cz/katalog.php?k...
Odpovědět
Ja neberu uz pres pet let, ale ze zdravotnich duvodu a zatim bez deti i treba necekanych :-) takze si to ocekavany nechame prave po svatbe - mj. to je taky jeden z duvodu proc se budeme brat :-D bella sladky saticky a i botky tam maji na holcicky http://www.mimidekor.cz/katalog.php?k... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Bello,ty budeš mít takovou malou princezničku? :-) Gepe,neplánujeme to a dáváme si pozor,takže si nemyslím,že by se do svatby něco změnilo.Přítel pořád mluví o změně práce.Vydělává o polovinu mín,než dřív a peníze už jim vracet nehodlaj.Nevim,co bude.Takže to prostě neni zodpovědný.Domeček bude až na jaře a to minimálně zařízený.Pro nás stačí,pro miminko málo.Takže si bud u užívat dětiček v rodině a na svoje vytoužené miminko si ještě počkám ;-)
Odpovědět
smudli, stejne jako bella, hlavne drzim pesti! :-) bella, mi povidej, ted to tam projizdim a hned bych brala to zarizovani pro mimino :-D x-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak já to vidím spíš na nervy no :-D
Odpovědět
pb, to mate naprosto rozumne a dobre naplanovany ;-) my taky planujeme az po svatbe mimco, i kdyz jich spis asi bude vic - z moji strany je to nejak dedicny :-D a baracek pak nekdy asi taky ale to nejak neresime uz nejakou dobu
Odpovědět
kdyz vidim tam ty svatecni saticky pro holcicky, tak si rikam ze me zacina mrzet, ze tam zadnou malou mit na svatbe nebudeme :-(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
my budeme mít dvouměsíční holčičku pokud vše půjde dobře a 9 měsíční x-) ale uvidíme jak svatba bude
Odpovědět
smudli, tak se taky mrkni na ty holcici, fakt to je sladky x-)
Odpovědět
Profilova fotka
pokud budou něco mít tak jim to budu šít sama, už v tomhle mám praxi :-) jdu už spát :-) dobrou noc
Odpovědět
smudli, tak to mas dobry, to se mas :) dobrou
Odpovědět
PB: jojo, malinkou, v lednu jí teprve bude rok:-). Tyhle jsou zrovna hezký: http://www.mimidekor.cz/detail.php?zb... I když by byly fajn nějaký úplně jednoduchý, třeba s mašlí. Ale ušít by to taky šlo:-). Gepe: nestraš, máme v rodině několik dvojčat =-)...
Odpovědět
Profilova fotka
ted jsem volala tomu svýmu zlobidlu,pač se mi pořádně dneska neozval.Tak to zvednul a já hned...no čááááu,ty se taky neozveš...a na druhý straně čááááu.To neni Lukáš,tady Karel.Dlouho jsem přemýšlela,kterej Karel a on to tchán.No trapas :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky,co chcete jednoduchý šaty,tak koukněte na madora.cz
Odpovědět
porodnibabka: moc pěkný šaty, krásná barva:-). Půjdeš je zkoušet?
Odpovědět
bella no fakt... mamy - moje a sestrenky jsou jednovajecny a jde to dal po linii zpetne... sestrenka kdyz cekala prvniho tak byly nejaky blby vysledky tak delali i genetiku atd., a ze prej pokud bude na podruhy tehotna tak na 90% dvojcata, nakonec vysel jen jeden - resp. druhy maly. Ja se ji smala po tech testech ze to bude mit dobry, tak me zklidnila, ze mam vlastne to samy... :-D takze uvidime =-) cimz chci rict, ze to tam mate taky tak :-D :-D pb, ty si taky dobrej strelec :-D :-D madora - jsem se na ni koukala uz pred casem a prily mi prave vsechny takovy nacancany..., tak nevim ted jestli jsem vubec koukala dobre :-D
Odpovědět
gepe: no u nás je to naštěstí sestřenice a teta, takže to snad nehrozí... Sice by to byly dvě mouchy jednou ranou, ale já bych to asi nezvládla:-D.
Odpovědět
bella je mozny ze to fakt muzes byt i ty :-D no tak by ti urco babicka minimalne jedna pomohla ne? :-D koukam na decuart maji nejaky novy veci x-)
Odpovědět
Profilova fotka
no,já si tam půjčovat určo nebudu,ale přišli mi spíš jednodušší,než třeba šaty od Magie Sotero,tu značku jsem si zamilovala,líbí se mi tam víc šatečků,ale ty ceny :-( :-S Zajdu do Adiny,tam si vyberu 100% to se nebojim.Na netu nic moc,ale maj dost hezkých šatečků ;-) Už se to moje zkoušení taky blíží.Tak za ty 2 měsíce.Trochu se toho děsim :-N
Odpovědět
gepe: no to nevím, babičky ještě nepůjdou do důchodu:-). PB: za dva měsíce? To uteče jak voda:-). Těším se, až budete vybírat a šít, holky.
Odpovědět
Profilova fotka
uteče.No a pak vánoce.Hrzně řešim dárky pro rodinu a vůbec nevim. :-(
Odpovědět
Ty jo, tak to já zrovna vůbec neřešim. Ale asi bych už taky měla, je to za chvíli...
Odpovědět
Profilova fotka
já jsem právě chtěla kupovat dárky dřív,než v prosinci.Nějak to s těma penězma neni moc slavný,jak se ted šetří na svatbu,dům,léky pro Bellinku a šup...výplata je fuč :-( ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
No nic,mizim.Včera jsem ponocovala až do 4 do rána,tak jdu chrnět.Pa zítra
Odpovědět
Tak dobrou, holky, já jdu taky:-).
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?