Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
bella, tak to budu drzet pesti! uz jsou tam nejaky prihozy? lucil07, ono je nejlepsi zustat v klidu a nepremyslet co kdyby a jak atd., proste verit.. i kdyz vim ze to je asi v posledni dobe pro tebe tezky, ale ja se naucila neresit a hlavne nepremyslet co kdyby atd., a je fajn a nema ani zadny postranni umysly, jen hodne prace no :-)
Odpovědět
no nic, jdu ted opet vyvencit draka, vypada ze chce jit ven 8-(
Odpovědět
gepe: no právě že jo, 5 příhozů, zatím 6 dolarů...Nevím, na kolik mám jít max.
Odpovědět
huraa, nemusim varit vecu, priveze cajnu :-D
Odpovědět
gepe: to je super zpráva, co?? Já jak jsem měla nabitej tejden a chodila domů v 8, tak jsem měla radost, když ten můj zajel třeba do Meka nebo udělal pizzu...:-)
Odpovědět
lucil od školy pokoj nemám, já studovala dvě:-D Jednu v Olomouci (navazující magisterské) a jednu v Hodoníně (pedaogické minumum - titul nedostaneš, jenom papír, osvědčení, že máš zkoušky z pedagogiky, které budu mít další rok i v tom Olomouci). Takže jenom od jedné, ale trochu sem i ulevilo, ikdyž ten rektor mě odpovědí dost rozesmál, tak přemýšlím, že to pošlu na ministerstvo, ať se taky pobaví, jak to tu některé vysoké školy vedou. Na soukromou už nikdy víc:-D Ten kamion já ho chápu a i ty lidi okolo, asi by to mohla být sranda, ale jako že bych z toho byla na větvi a řekla si jo je to super, to moc ne....já se těch kamarádů ptala, co si myslí, proto vím, že s tím souhlasí a podporují přítelův nápad, sami by mi to nevnucovali.
Odpovědět
gepe ty si chceš něco vydražit? :-N
Odpovědět
frido, ale stejně... pokud se ti to nezdá, měli byste to rozhodně ještě probrat s přítelem! a co ti rektor odpověděl? omlouvám se, jestli jsi to sem už psala :-N
Odpovědět
fridol: já budu dražit náušnice...ty na poslední fotce v albu...
Odpovědět
terinka: že je moje povinnost se informovat o zákonech, kterými se jednotlivé vysoké školy řídí, tudíž si i zjistit absenci, tvrdí že ji mám jen 29% což je hloupost, počítala jsem si to a byla jsem na víc jak půlce přednášek. NAvíc podle něj si mám dodělat asi jenom 3 -4 přednášky, což by neodpovídalo těm 29%. Na ostatní otázky mi vůbec neodpověděl. Vlastně mi ani neřekl podle jakého zákona nás nutí si znovu odsedět ty předměty. Třikrát se dost ironicky vyjádřil vůči tomu Olomouci a nepřímo ze mě udělal špatného učitele. A pak že si to vyříkám koncem října na nějakém semináři (kamarádka co tam studovala mi řekla, že to on dělá rád pokud se proti němu někdo ozve protože ho tam může před všema vydusit a zesměšnit, protože ví, že se ho nikdo nezastane, protože pro nejvyššímu nikdo nepůjde, že?). Takže se přítel namíchnul, chce si to večer přečíst a budeme psát do Prahy. Jednu kontrolu už tam měl tak může přijít další. Každopádně s tím studiem tam končím. A ani mě to moc nemrzí. Blbá zkušenost taky zkušenost.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, jsem tu jen na skok.. ty formičky jsou super, kde jste je koupily??? já mam doma dvě formy na muffinky, protože přítel je miluje, ale ty s tou "dírkou" se mi líbi...
Odpovědět
bella mi povidej, aspon budu mit uz jen klidnej vecer x-) frido ja ne, bella bude drazit tak drz taky pesti! ;-) hele jak jsem dala kamaradce ty babovicky, tak ji jeji pritel vyzvedaval doma ze budou spolu na vikend u nich a on jen po ceste z braniku do kbel snedl hned dve :-D nechcete nejaka na svatbu upect babicky - dle vasi libosti? za symbolickou cenu - material a plyn (coz je skoro nula) :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Frído no to je binec. Holky já jen nemám ráda že nezavolá-hele brouku dnes toho mám moc přijedu později.Já mu to tolikrát říkala že nemám ráda když nevím v kolik asi přijede, on ví že to nesnáším. Psala jsem mu mail i s ms a nic. to se sakra může ozvat. Taky jsem mu volala a nebere mi to. Může mít důležité jednání-ale já to zkouším u 1,5 hodiny-to se ozvat mohl. Mám vždycky strach jestli neboural a po tam té zkušenosti i jiné obavy. on chtěl začít v pátky chodit brzo a nakonec.....
Odpovědět
lucil to jsme na tom stejně, můj měl být doma kolm páté jo? A to jsem mu už volala a furt mi tvrdí že za chvíli jede. To jsou prostě oni, když potřebuješ vědět, kdy asi tak dojdou tak neřeknou, zavolat je nenapadne, a chodí pozdě:-/ Já jsem taky dneska asi sama.....
Odpovědět
lucil07 to te chapu, taky to nemam rada a nejednou dostal mirumilovne kazani - jen obcas se zasekne a zapomene proste na vsechno. Holt chlapi kdyz neco delaji, tak proste nevnimaji cas. Ja uz nevolavam... jen kdyz vim, ze konci v pet a rekne ze prijde normalne a je treba pul sedmy/sedm, tak cinknu jestli mam udelat veceri - osvedcena vec, aniz by mel pocit zda ho stiham apod. :-)
Odpovědět
No ten můj to někdy dělá taky, ale většinou proto, že je furt na sále a holt to nejde...
Odpovědět
luci pozor změna prej už jede:-D gepe: ale já to fakt potřebuju vědět kvůli večeři:-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo holky to znam:-( přítel to taky dělá a nejhorší je, když prijdu domů z práce, vchodový dveře odemčený (nemáme kouli, jen kliku), otevřený okna, televize běží, mobil na stole a přítel nikde... tenkrát jsem skoro měla psotník, co se děje... on si přišel na 20 minut, že si byl zaběhat... tenkrát jsem ho skoro zabila..
Odpovědět
No tak to vám povim, co mi včera ten můj proved ]-(. Volal mi, že už jede z nemocnice a jestli bych mu nemohla přichystat palačinky. Tak jsem mu řekla, že budou večer, že nejdřív udělám lososa...on mi to odkejval a když přišel domů, tak jsem to nandala a oznámil mi, že už obědval - prej mi nerozuměl v telefonu...jsem myslela, že ho zbiju:-D.
Odpovědět
frido, tak to je teda hodně vtipný :-D buď ráda, že jsi s tím skončila a určitě mu tam někoho pošli... tahle arogance je neuvěřitelná a my to teď řešíme se spolubydlícíma furt - oni prostě hřeší na to, že se jim nikdo neodváží nic říct, protože nechce mít problémy u zkoušek a státnic... co jsem slyšela, tak každý, kdo si kdy stěžoval, dost rychle skončil - za dotyčného se někdy mstili i kolegové, i když ti lidi byli prostě v právu ]-(
Odpovědět
bella no prave, ten muj sice nedela na sale ale porad nejaky jednani a to kolikrat klienti apod. volaji i kdyz dorazi i v osm vecer... frido me uz taky jede :-p a bude i cina :-D a je fakt, ze kolikrat taky volam doopravdy kvuli veceri, ale rovnou zasonduju :-D ava, to se nedivim :-D jsem asi divna, ale vsechny tyhle situace uz jsem zazila v drivejsich vztazich... mozna proto jsem ted tak v klidu a proste to neresim... kdyby chtel zahnout, tak muze kdykoliv a kdekoliv a to proste neovlivnim, nemluve o tom ze mu verim :-)
Odpovědět
bella, teda ja bych si dala toho lososa hned... =-) :-p frido, kdyz clovek narazi na *** tak s tim nic neudela, alespon Te nemusi mrzet nic a udelate s pritelem dobre. teri, to chapu
Odpovědět
gepe: no vidiš a on ho tam půlku nechal ]-(. Já miluju lososa jen se solí a pepřem, trochu na másle...nebo v troubě na grilu...mňam:-).
Odpovědět
bella strucne i za me - jednoducha uprava je ta nej! :-p x-) kurnik, ale fakt bych si ho dala a jen treba s jemnym syrovym prelivem... ]-( ach... misto toho budu mit ryzovy nudle]-( :-D
Odpovědět
tohle teď udělal přítelův brácha mamince, byli jsme u toho, tak jsme ji uklidňovali - měl přijet nějak v půl jedenáctý z práce, kolem jedenáctý mu volala - nedostupný, vzápětí napsal, že se zdržel, ale přijede... pak dlouho nic, znovu mu psala, volala a až v půl druhý se ozval, že jako už čeká na autobus a ještě strašně dotčený, že je naštvaná... prý měli v práci teambuilding a šli do hospody, kde nebyl signál - ale že by napsal, že jde do hospody, aby se nebála, to ne, že... chlapi jsou fakt hrozný!
Odpovědět
teri, proste jim veci nedochazi no, dyt porad rikam ze cumi bud do ohne anebo jsou na mamutech... kdyz jsou na mamutech, tak proste nedochazi ze by meli nekdy dat vedet, aby clovek nemel strach jestli se jim neco nestalo :-D
Odpovědět
Holky, oni jsou takový zviřátka no...:-D Já budu mít salát s vajíčkem, mňam. Ale předtím jsem měla chipsy a pendreky =-).
Odpovědět
Holky já ted nežárlím, já jen nechci sedět jak ta koza v pátek večer sama doma. A nemám ráda tu nejistotu a bojím se o něj. Jezdí autem a docela rychle a když se neozve mám nervy že leží někde nabouraný.
Odpovědět
bella, jo presne zviratka :-D lucil ja vim, ale s tim nic neudelas.. :-( hele uz mi prijela vecere :-N eh teda pritel :-D tak jdu napucat pupana :-D
Odpovědět
gepe :-D lucil, to znám... když jsem ve škole a přítel se neozývá, tak mi taky před očima lítají ty nejhorší možný scénáře :-S
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?