Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
já ještě né ale kouknu se tam :-)
Odpovědět
No já jim nechala spočítat 2 dorty, poslala jsem jim fotku a chtěla jsem dost pro 70 lidí, spočítali ho na 14 kg a jden vyšel na 2200 13 kg a ten 14kg na 2600 ale pošlou ti na výběr korpusy, náplně všechno a do Prahy dovezou 0-250 Kč což si myslím že je dobrý.
Odpovědět
Profilova fotka
rouy,koukám,že máte s Amadeuskou stejný typ na šaty.Obě jste si vybrali ty samé ;-)
Odpovědět
rouy:no vy to máte dobré že jste z Prahy,já musím omrknout tady v Opavě.Ale už jsem našla jednu paní co dělá dorty,tak si tam nechám objednat,nějaký na zkoušku.Mrknu se jestli dělá i mini zákusky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, tak já už mam nemoc snad za sebou, zdárně jsem jí přechodila... :-| jinak my dort mít nebudem, na raut se to ani nehodí, takže jsem se rozhodla pro minizákusky, protože tů můžou hosti zobat...tchýně má známou, která peče a když jí koupíte materiál, tak třeba jedna kokoska (naprosto luxusně chutnající) vyjde na 3 Kč...
Odpovědět
jo má tam že dělá i mini zákusky ale nemá tam cenu,dělá i cukroví a rolády.No asi tam zajdu se mrknout at vím,kdyby náhodou to nevyšlo at mám v záloze ještě někoho jiného.Má tam všelijaké dorty i erotické :-N :-N
Odpovědět
avano.tak to máš skvělé,že to máš tak zařizené :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no aspoň něco, když už nic jinýho :-D :-D
Odpovědět
porodnibabka: koukám teďka na to ty šaty jsou strašně pěkný ale nepůjdu do nich nakonec
Odpovědět
Profilova fotka
rouy,to je dobrá cena.Mě za ten samý,ale pro 40 lidí vyšlo 2800.Takže je budu brát v tý mimě i s mini zákuskama ;-)
Odpovědět
tak my si svatbu platíme,ale tchýně bude platit raut a od našich mám ty prstýnky,tak už nechci nikoho otravovat ;-) a to jsme od nich nic nechtěly,takže je to taky fajn :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
anka jo to máš dobrý! u nás tchýně dostane za úkol jenom ty zákusky objednat a tim její role končí, protože nechci, aby lítala po městě a všude vykládála, kolik nám toho na svatbu zaplatila (i když by třeba platila jen zákusky)...ona je takovej pohádkář, takže by jí všichni plácali po ramenou, jak je štědrá... To ani náhodou! když se před rokem a půl ženil přítelovo brácha tak na svatbě vykřikovala před celým příbuzenstvem jak je to skvělá svatba (a to na ní jet nechtěla) a že jim ještě 5 tisíc přidá... dodneška neviděli ani korunu, ale celý příbuzenstvo žije v tom, kolik jim máma nacpala peněz...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Rouy a Amadeusko,ty vše šaty jsou od Maggie Sotero a konkrétně v Praze je mají v salonu Potěšení 79.Jmenují se Lillian.Tenhle salon v Praze je jedinej se značkou Magiie Sotero.Bohužel vel 38.
Odpovědět
Tak u nás každý ví že si to platíme samy a že nic nechcem,takže u nás nikdo mluvit nebude :-x :-x ale s každé strany máme něco tak je to vyrovnané. :-) no a u vás se nikdo neozval,já bych schválně řekla že všechno jsme si platily samy,že jsme nic nedostaly a tím bych tchýni strapnila :-)
Odpovědět
Profilova fotka
anka oni si to platili sami, tchýně jim něco přispěla, ale pak veřejně prohlásila, že jim právě přidá a zůstalo jen u slov... pro mě to je ponaučení, že od ní nic nechcem... vloni nám chtěla koupit k Vánocům stůl do kuchyně a přítel jí vyhodil, že od ní nic nechce... sice byla uražená, ale aspoň všude nevykládala, co všechno nám koupila do bytu...
Odpovědět
tak to je fajn že ten tvuj je tak razný,že to není takový ten maminčin chlapeček :-)
Odpovědět
Profilova fotka
PB...tak to je na nic...do takové velikosti nezhubnu, i kdybych od teď do svatby nejedla :-| Ale mohla bych je nachat ušít ;-)
Odpovědět
amadeuska:taky potřečbuješ zhodit :-D tak to je nás tady víc.já potřebují dát 6kg dolů :-N :-N
Odpovědět
amadeuska: v jednom salonu si je šijí tam jsem si je byla zkoušet mají i větší velikosti mají jich asi 5 na skladě. Ale ušijou ti je i na míru. V jaké chceš barvě za 9900. Ale řeknu ti já mám takové slovanské tvary takže boky a je to v těch šatech hodně vidět moc te neztáhnou.
Odpovědět
rouy.pěkný název slovanské tvary :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem si ještě žádné šaty zkoušet nebyla, tak ještě nemám úplně představu, co by mi slušelo, ale jinak bych potřebovala zhubnou asi tak 20 kg a postavu mám takovou, že je velký asi všechno- především boky, zadek a prsa :-D :-D :-D
Odpovědět
amadeuska: to já už šaty zkoušela a měla jsem docela problém se do něčeho vejít a to si myslím že na tom ještě nejsem úplně tak strašně ale 10 kg dole by mi asi slušelo :-)))
Odpovědět
Profilova fotka
No nevím, co máš za velikost- já 44/46 (44 hore a 46 dole)...trochu se toho zkoušení o bojím...aby na mě něco měli :-| Na druhou stranu znám holku, co je asi tak 2x větší než já a šaty sehnala, tak doufám:-) No a vždy je v rezervě to ušití...
Odpovědět
no já potřebuji břicho, boky, zadek :-D :-D tak doufám že aspon něco shodím :-N
Odpovědět
Ahoj holky, já to nedávno počítala a za každý rok s přítelem mám 1kg navrch:-) Taky by se mi líbilo něco zhubnou, uvidíme jak to půjde
Odpovědět
holky tak zatím pa mrknu se tu k večeru :-)
Odpovědět
Tak já jsem s přítelem necelejch 6 let a začínala jsem snim na 59 Kg: no a teď mám jaksi 76 to je 17 kg navrh tady je asi vidět jak jsem spokojená :-))) ale jako je to strašný, oba jsme byli vrcholový sportovci co se možností teda týká a teď děláme prd chodíme na golf no :-)))
Odpovědět
Jeden můj kamarád nemá rád, když jeho přítelkyně hubne, protože jí hubnou i prsa a on má rád, když je má velký a ten zbytek mu je jedno:-)
Odpovědět
rouy: hlavně,že jste spokojený. Myslím, že ti to moc sluší jak jsi. Aspoň děláte něco spolu, trávíte spolu volný čas, tj taky důležitý.
Odpovědět
Profilova fotka
rouy: mám to velmi podobně, akorát to vidím skoro na 2 kg :-D No ale jsme spolu trochu dýl. Taky jsem dřív skoro denně sportovala a pak jsem nějak zpohodlněla. A do svatba to už asi nevrátím...leda, že bych fakt vyhlásila hladovku a to se mi ani moc nechce...spíš se chci zase začít víc hlídat... kamila: taky to s tím svým tak nějak podobně mám :-D Ale já bych teda klidně zhubla i v těchto partiích ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?