Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
Profilova fotka
lucil07: no to jsem už na něm taky zkoušela, ale přeci si nebude kupovat bílé mokasiny. ty by už pak v životě nevzal na sebe. prý jsou stráááášně nepraktické. :-D To jsou prostě chlapi. pořád něco. ]-(
Odpovědět
třeba si to ještě rozmyslí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no nebo si rozmyslí svatbu. :-D
Odpovědět
ahoj holky, jenom nahlížím a v rychlosti zdravím, protože jsem se pořád ještě nezastavila:-P Připadám si jako na kolotoči:-( V sobotu máme jet do Brna a já se těšila, že si to užiju a mrknu se po nějakých dekoracích na svatbu, ael místo toho budu mít myšlenky zase někde úplně jinde:-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, já už to mám úspěšně za sebou a moc vám přeju, aby vše vyšlo podle vašich představ, stejně jako nám! A věřte mi, určitě to bude krásný a nezapomenutelý den ;-) Kdybyste náhodou měly chuť nás podpořit, dejte hlas páru č. 94 v téhle soutěži: http://www.kleinod.cz/soutez/ Předem dík moc a klidně v něčem poradím či doporučím...
Odpovědět
rouy, takze pujdes taky do usiti? :-)
Odpovědět
gepe: jestli seženeš někoho kdo šije za dobrý ceny tak bych do toho šla ale jako v Praze, ale nemůžu někoho sehnat kdo se specializuje na svatební
Odpovědět
rouy, no me je bude sit maminka pritele, jak ma vysokou krejcovinu, tak je sikovna i kdyz to ma jen na pansky :-N zeptam se ji, jestli o nekom nevi :-)
Odpovědět
No to budeš hodná
Odpovědět
Profilova fotka
bré ránko :-)
Odpovědět
Profilova fotka
bré ránko:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, Smudli,gratuluju k rozhodnutí.To je skvělá zpráva.Hrozně moc ti to přeju,at to vyjde.Jsi neuvěřitelně silnej a pohodovej človíček.Miminko si zasloužíš,tak at se brzo zadaří.Dávej určo v průběhu info. Amadeusko,to je supr nápad s tím dortem.Já bych brala figurku nevěsty na koni a ženicha na kole a ještě bych sehnala keramickou figurku jezevčíka a bylo by to komplet.Přesně to sedí na ás dva.Budeme taková malá rodinka. Rouy,a tady jsi žádný odkaz od nikoho nenašla?V nějaké diskuzi?Jo a budeme hrat pop,pop-rock.Od kabátů přes abbu až po bílou.Všechno možný.S možností karaoke nebo dj v mezipauzách,kdy kapela bude čarpat energii. ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
ahoj holky u nás opět mlha a zima,už mě to počasí štve ]-( už se těším na víkend,všichni budem odpočívat a budem koukat na dvd uvaříme si horké kakao a upeču nějakou buchtu.jinak je něco nového?
Odpovědět
Profilova fotka
smudlinko, taky moc preju, at se prcek brzo vydari, treba uz s vami bude na svatbe ;-) amadeuska, já jsem viděla figurky, kde je s prutem nevěsta a uloví si ženicha, tak to by možná šlo ne? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
anka, u nás teď začlo svítit sluníčko a venku to vypadá hned veseleji:-)
Odpovědět
je no un ás s těma figurkama na dort by to bylo asi na klabzubovou jedenáctku :-D :-D :-D kdybych měla spočítat děti a zvířatka :-D :-D :-D a ještě nás dva :-N :-N
Odpovědět
Profilova fotka
hailliejade: to se mi líbí možná víc...asi to doma navrhnu :-D PB: Kdybys chtěla kontakt, tak dej vědět...teda jako kdokoliv ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
A ona je paní z Prahy?Já jsem asi nějaká náročná nebo co,pač mi vždycky každej za dort řekne šílenou pálku.Pod 2 tisíce jsem se ještě nedostala. :-( což je pro 40 lidí max. dost.Chci aby nějaká porce zbyla do mrazáku ;-)
Odpovědět
no já se ještě ani nebyla ptát kolik u nás stojí dorty,tak to budu muset omrknout ale až mi bude líp :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Myslím, že je z Prahy...ale je fakt, že to nevím:-) Ještě to zjistím, až mi bude psát. Říkala, že takový dort vyjde zhruba na 2000, že je teď na dovolený, ale příští týden mi pošle ceník a příchutě a tak:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo, je z Prahy :-D
Odpovědět
amadeuska: kde se dají sehnat levnějc dortíky, jestli se mohu zeptat?
Odpovědět
Profilova fotka
No, já jsem pořádně zjišťovala akorát tyhle, protože se mi už dlouho líbily. Ale četla jsem na jiný diskusi, že lidi si kupují třeba víc nesvatebních dortů u Hájka ze světozoru a ty jsou prý výborný a levný...
Odpovědět
Profilova fotka
To je jasný,Anko ;-) Vždyt ty už máš skoro vše,tak si to nech jako třešničku na dortu ;-) A je to v řiti,taky na mě něco leze.Pálí mě v krku,nutí kašlat,divnej tlak v hlavě,většinou ho mám před parádní bolestí.Sakra pes. ]-(
Odpovědět
no já tu mám na sobě malýho zabaleného v dece,ten kašle má rýmu :-( já už jsem trochu lepší, no stačí když se mrknu až po novém roce,stejnak si myslím že se zvednou ceny ]-( dneska mi přišel balíček na tvoření,to co budu potřebovat na menu a taky udělám pozvánky ke svatebnímu stolu a ještě dodatek ohledně pěněžních darů.Takže budu pomalu tvořit,chci si stím vyhrát,prostě v pohodě a vklídku :-) :-) no myslím že nás tady všechny ta chřipka potrápila 8-( 8-(
Odpovědět
Holky já nevim co to je ale včera jsem přišla z golfu domu asi jsem nějak prochladla ale pekelne mě bolí hlava a v krku to je teda pěkný
Odpovědět
rouy.no já už to mám lepší ale děti mám nemocné, :-| tak honem čaj a zabalit do deky :-|
Odpovědět
Profilova fotka
takže jsme dvěprý to jetě není epidemie,ale uýž je to ve všech krajích,kde se zvýšila nemocnost. Rouy,já budu brát z cukrárny mima.Možná to neni nic světobornýho,ale maj to dobrý a conově fajn.Jukni.Maj cukrárnu v Unhošti a Berouně.Maj tam i ukázky a minizákusky maj za 4 kč,což je pěkná cena ;-)
Odpovědět
tak já taky budu brát mini zákusky,nevím kolik budou stát přímo ve výrobně ale v obchodě je prodavají po 8 kč,takže určitě mají nějakou přirážku :-) no to nechám až po novém roce,at se pak nenudím. =-) =-)
Odpovědět
A koukali jste na ty dorty e-dorty.eu?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?