Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
bella? já si plánuju, že po šatech půjdu tak leden. Jsem zvědavá. taky nechci, aby je viděl. Mám to přesně jako ty...taky bych chtěla si to nějak rozložit na celý rok, at se nenudím ;-)
Odpovědět
To je jasný a rodiče to ví? prý by měli o zásnubách vědět tak rok před svatbou :-S
Odpovědět
barrcaa: přesně, ať je pořád co shánět. Já šaty takhle brzy nechtěla, aby se mi neokoukaly, ale byla to láska na první pohled a jsem ráda, že to "mám z krku", jen tak něco se mi totiž nelíbí a fakt jsem se bála, že si nevyberu.
Odpovědět
barrcaa: vědí to maminky a z mé strany babička a teta a kamarádky... Chystáme se to oznámit ostatním, až se vrátí z dovolené. Já to původně nechtěla říkat hned, ale to se neudrží.
Odpovědět
bella: mě se taky jen tak něco nelíbí. Jsem fakt zvědavá, ale zároveň se těším. Bude to zážitek :-D No jo, jdu se dívat na telku, ak zase zítra. :-)
Odpovědět
bella: toho se bojím taky, že to neudržím. Nechám to asi na vánoce, ale budu mít co dělat se neprokecnout :-D Přítel by to tajil klidně so svatby..blázen. Chlapi jsou prostě jiný, no. :-D
Odpovědět
Já bych to tajila taky klidně až do svatby, ale řekla jsem to mamce a už to jede...
Odpovědět
bella: :-D :-D maminky se stejně nezapřou...tak dobrou noc.
Odpovědět
Dobrou:-).
Odpovědět
Profilova fotka
hailliejade: ty Love blossoms jsou z US stranek, muzu ti kdyztak preposlat do IP, kdybys chtela bella: ja uz mam taky saty, koupila jsem je tenhle tyden... pocit stejny jako u tebe - "laska na prvni pohled / zkousku". Byly ve vyprodeji z letosni kolekce, takze nebylo co resit. ;-)
Odpovědět
Jaj vy jste se rozpovídaly:-D Já se dívala po závojích včera, ale nic se mi nelíbilo a závidím barci pláž, protože může v žabkách nebo naboso. Já si nevyberu snad ani boty. U všech mám podezření, že mě do tří hodin budou tlačit:-(
Odpovědět
bibicz: Přesně tak, já je mám taky z výprodeje:-). Za novou kolekci bych 60.000 nedala, ale ta kvalita je znát. fridolinek: já neumím chodit na podpatcích, nic se mi v ČR nelíbí a mám ne příliš vysokého ženicha, takže nakonec koupím nějaké balerínky s mašličkou nebo kytičkou, aby to hezky vykukovalo z pod sukně:-).
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
bella: a na kolik te prisly, jestli se muzu zeptat? Mne v prepoctu na 15tis. Kc. :-) To snad nekde chteji i za pujceni, ne?
Odpovědět
no já jsem nad tím už taky přemýšlela, protože mi úplně stačí plesy. Jak mi nesednou boty, tak se nebavím a je zle:-( Přemýšlím, že si koupím s nízkým podpatkem a pak se na hostině přezuju, přítel je totiž tak o hlavu možná dvě vyšší:-D Když si stoupnu na vysoký patník tak jsme si akorát:-D Tak nechci u obřadu vypadat jak prcek:-D Dám si je na hostinu, to bude úleva jupí:-D
Odpovědět
bibicz: mě na 5 tisíc a fakt jsem zírala, protože vypadaly mnohem líp než ty, co stály na půjčení 20 tisíc. Je to malá velikost a mají šíleně úzký hrudník, takže prý ani nebyly nošené.
Odpovědět
Profilova fotka
tyyyy jo, tak to je super cena! Gratuluju. A mas fotku, treba i na modelce, abych videla?
Odpovědět
mám foto na sobě, ale nechci ho sem dávat, aby to ženich neobjevil:-).
Odpovědět
Bella, bibi gratuluju k šatkům, já si je chci nechat až po novém roku, ale nechci je kupovat, protože vím, že bych je pak těžko prodávala:-) Akorát jsem se včera dívala na internetu na pár salonů a líbily se mi snad jenom troje šaty a ty určitě nebudou mít v mé velikosti:-( Nesnáším sukně alá šlehačkový dort:-)
Odpovědět
Profilova fotka
fridolinek: dekujuuuu, ja jsem z nich strasne nadsena, kdyz jsem je objevila, tak jsem mela radost jako maly dite :-N
Odpovědět
bibicz: moc Ti to přeju a vím jaké to je. Mě se taky líbí máloco na první pohled a těším se, až objevím šaty, ze kterých si sednu na zadek a bude to ta láska na první pohled:-) Takže vám to moc přeju a doufám, že to u mě půjde taky tak:-)
Odpovědět
bibicz: tak jsem je poslala, můžeš kouknout:-).
Odpovědět
Profilova fotka
bella: uz jsem odepsala ;-) fridolinek: urcite takovy najdes, ten pocit se neda s zadnym jinym zamenit :-)
Odpovědět
AHoj holky, tak já se poprvé včera osmělila a zeptala se přítele, jestli mu vadí, že tu svatbu tak řeším a málem jsme se chytli. Takže ji řešii asi nebudu. On si trvá na svém datu 7. 7. ani nevím proč, je to čtvrtek tak aspon napíšu, jestli v tento den oddávají. Na hotel jsem psala v pátek a zatím žádná odpověd-což je teda divné a nepůsobí to na mě dobrým dojmem. Tam dělají i obřady-tak jsem měla pár dotazů. Přijde mu i postavené na hlavu, že řeší mta kbrzo svatební cestu, tak jsme mu řekla, že na LM s iten náš vybraný hotel asi nepořídíme. Tak jsem chtěla hned v lednu využít FM a novomanželské slevy a dopředu to objednat. No už ho tím nebudu dráždit.
Odpovědět
fridolinek: N, sice mi závidíš, že nemusím řešit botky, ale stejně je řeším. Přítel je sice vyšší, ale ne o tolik. Váhám, jestli být bosa nebo ne a zase žabky k elegantním šatům? No fakt nevím...Zase být bosá k tomu jde. Myslíš, že by vypadalz špatně nějaké pěkné na klínku? Ty jsou většinou pohodlné. bella: to tě vyšly jen na 5 tisíc? Tak to gratuluju, fakt super cena. lucil: Mě taky přítel říká, že to řeším brzo. Snažím se ho přesvědčit, že to pak utíká. Do prosince je sice čas, ale po novým roce to uteče. A půl roku je nic. Mě jak neodepíšou hned, tak mám taky špatný dojem. Nechala jsem si ještě nacenit svatbu na ostrově od jiné CK a odepsali za 4dny, děs. Jsou sice o 4tis levnější, ale o to tak nejde. Jenže sestra má agenturu a jela bych přes ní. Pro mě je to ale neprofesionální. Sestra se teda snaží a přítel říkal, že ty peníze z toho zájezdu dá radši jí než cizím, ale nevím. Zavolám tý ženský, ať mi vše řekne do detailu. Vím, že je to sestra přes kterou bychom jeli, ale než budeme dávat takový ranec, tak to chci mít dokonalé.
Odpovědět
Všem chlapům to přijde brzo. Oni si myslí, že na to stačí dva měsíce.
Odpovědět
To stačí třeba nám :-D Já potřebuju jen šaty, prstýnky a jeo oblečení...jinak nic. Jenže to nejde. už kvůli svat.oznámení. Holky, poraďte mi: mám to rodičům dát už o Vánoce? Důvody: naši jezdí leden, nor na dovču, tak aby nejezdili a jeli pak třeba s námi. a druhý důvod je přítelovo mamča. buď aby šetřila na zájezd a zvykla si, že se nebude její prvorozený syn ženit tady.
Odpovědět
Barci, já už jsem přišla na to, jak to provedu. Napsala jsem maily na všechna místa,která připadají v úvahu. Pak to sepíšu na papír a napíšu tam výhody a nevýhody a ceny onoho "řešení". Přítel si myslí, že se 2 dětmi bude jednoduchá svatba ve 4. U nás chtějí jen za obřad 5000. To v tom hotelu kde dělají svatby venku je obřad zdarma a za těch 5tis už máme i nějaké jídlo. zkrátka mu ty varianty dám na papír a pak to vk lidu proberem. jenže on je pořád v práci a klidných chvilek máme málo.Ale chci to mít aspon trochu domluvené, at se pak kvůli tomu nedohadujem.
Odpovědět
Barco pokud bys je tam ráda měla, řekla bych jim to asi dřív.
Odpovědět
barrcaa: však ti tu svatbu u moře všichni závidíme:-). Jinak já už bych jim to o Vánocích řekla. Buď jen tak, nebo i s oznámením. Já to budu taky muset oznámit, aby si lidi nekupovali dovolené, jak už to někdy v lednu dělají.
Odpovědět
Holky my to napřed chtěli bez oznámen a vlastně tajné a pak udělat jen oslavu a překvapit je.jenže je to jinak a já bych ted najednou taky ráda oznámení-vlastní výroby a svatební noviny a jaksi jsem se do toho pustila a prožívám to. Já jsem první svatbu neřešila, vše připravili naši a já si jen vybrala šaty. dělala jsme tenkrát státnice na vš a svatba šla kolem mě. Souhlasí ms bell svatba na pláži to je pohádka 8-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?