Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
kamilasv:bud ráda a užij si to, časem už to tak nebude :-D :-D :-D
Odpovědět
Tak jsem si na poště konečně vyzvedla ty náušnice a jsou fakt krásný. Dala jsem fotky do alba, ale je to z mobilu, nemám teď u sebe foťák...
Odpovědět
My už jsme spolu už něco přes 7 let a přijde mi to čím dál lepší. Kdo by to byl čekal, že budu po 7 letech dostávat kytky:-)
Odpovědět
bella.vypadají pěkně,taky mám balík na poště ale zítra mi ho přivezou,já tam volala že jsem marod,tak paní řekla že ho zítra dovezou. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
bella, krásný, asi si je taky objednám :-) kamilasv, tiše závidim, taky bych chtěla dostat kytku... aspoň k narozeninám...
Odpovědět
anka: jojo, to si můžeš nechat znovu doručit...
Odpovědět
No ty fotky jsou na h...ale vypadají fakt krásně. Fotky s ksichtem jsem tam nedávala, ten mobil ze mě udělal šílence:-D.
Odpovědět
No ale já pořád koukám po těch mašličkách. Včera jsem si objednávala bundu z Asosu, tak jsem sázela na to, že tam budou takový mít, ale prd...
Odpovědět
kamilasv.no my už si dáváme takové dárky které potřebujeme :-) :-) :-kolikrát mě muj drahý zatáhne do květinářství ale já mu pak řeknu že za tu cenu už si vyberu něco jiného,takže taky nemusím moc květiny,to mu radši řeknu o kaktus :-D :-D :-D bella:je to dobré :-N
Odpovědět
Teda Kami po 7 letech je to krása ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Teda ty se máš..mě ten můj v úterý strašně naštval, tak jsem čekala, že dorazí aspoň s omluvnou kytkou a nic... :-| Ale aspoň jsme se konečně pohnuli z místa s tou svatbou...snaží se :-D A taky jsme spolu skoro 7,5 roku :-)
Odpovědět
Lucil.tak co děti už spí :-)
Odpovědět
Článek se načítá
bella, ty tvoje naušnice prostě neexistují:-) nějaké mašlové perlové http://www.etsy.com/listing/50987250/... http://www.etsy.com/listing/57275470/... Já mám taky pana dokonalého:-) já zas na kytky jsem.
Odpovědět
ANko konečně, ale ten starší se za chvíli probudí. Naštěstí můžeme ven i přesto nachlazení, a dnes je i hezky.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to můj přítel mi taky občas donesl kytku, ale musela jsem mu to zakázat, bo dělá až do 17h a to pak je otevřeno jen květinářství v Tescu a z tama mi kytička nikdy nevydržela déle jak 3 dny. Tak si chodím sama do květinářství a jsem spokojena. :-D
Odpovědět
My jsme spolu teprve 5,5 roku. Já se chtěla vdávat loni,pořád jsem čekala žádost o ruku.
Odpovědět
Ještě bella http://cgi.ebay.com/Swarovski-White-P...
Odpovědět
kamila: díky moc za odkazy!!! Ty druhý ve světlým provedení jsou nádherný!! Ještě se někde kouknu, ale už jsem skeptická. Naštěstí se poslední dva roky hodně nosej mašle, takže by se mohlo zadařit. Jedny s textilní mašličkou jsem našla i na Fleru. Jinak díky moc za ten odkaz na tu slečnu z Fleru, co vyrábí ty čelenky a kytky a závojíčky, asi si u ní nechám udělat tu kytku, co si vezmu po obřadu, až sundám závoj...psala jsem kvůli tomu tý Ewulii, tak mi to odkejvala, ale už měsíc nic...
Odpovědět
Ono se říká, že v sedmém roce je nějaká krize vztahů, že buď se lidi rozejdou nebo vezmou. U nás to dopadlo dobře:-) Já jsem žádost nečekala vůbec, nikdy mě nenapadlo, že se bude chtít přítel ženit. O to větší to bylo překvápko:-)
Odpovědět
Ty z ebaye - to je přesně ono!!! x-) Díky moc, jsi zlatá!:-)
Odpovědět
Tak se ještě naučit nakupovat na Ebayi a můžu je objednat...no nejdřív se asi musím zaregistrovat...:-)
Odpovědět
mY se brali s bývalým po 7,5 letém vztahu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lucil07: a co kdyby jsi o ruku požádala ty přítele? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
koukam že jste spolu všichni dost dlouho... my jsme spolu 2 roky a 2 měsíce...
Odpovědět
Holky, to si musím udělat ten PayPal? Nakupujete někdo na Ebayi?
Odpovědět
kamilasv:tak my jsme měli 7 let v květnu,takže žádná krize.A to nepočítám to že ten muj je moje velká první láska ,takže se známe 21 roků. ;-) ale jinak si to holky uživejte tet mám radost ,přišlo roční vyučtovaní plynu a nedoplacíme tak to je fajn,loni jsem doplacela 2000kč. no a ještě má přijít roční vyučtovaní elektřiny,tak jsem zvědavá,to jsem loni doplacela2500kč.No tak to je fajn aspon budu mít zase peníze na něco jiného :-) :-) :-)
Odpovědět
bella: PayPal si udělej, je to jednoduchý, jenom tam vyplníš pár údajů
Odpovědět
kamila: fajn, díky moc!:-) Díky tobě je budu mít x-).
Odpovědět
Tak mám dneska splněný dobrý skutek:-) Doufám, že se ti to podaří a až přijdou, chceme je vidět:-)
Odpovědět
kamilasv.no vidíš,dostaneš kytku a ještě uděláš dobrý skutek,ještě by bodlo vyhrát ve sportce :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?