Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
Profilova fotka
to posezeni ze slamy mam v albu i ja, ale uzh nevim, jestli jsem to nahodou od nekoho nezkopcila |-| |-| :-N
Odpovědět
Profilova fotka
mě to fakt nikdy¨nenapadlo :-p ono, já taky neprojíždim všechny alba fotku od fotky :-D spíš jen tak mrknu a pokud mě něco zaujme, tak to rozkliknu...
Odpovědět
slunecinecko z jakého salonu máš ty tvoje šatičky?
Odpovědět
haili: a jak jste pokročili s výběrem místa?
Odpovědět
Profilova fotka
rouy salon bella....
Odpovědět
Profilova fotka
rouy, v podstatě jsme moc nepokročili, byli jsme se podívat v tom trojanově mlýně, přítel chce ještě do hotelu Academic v Roztokách, tam se to dá udělat na střeše, no a pak už asi bude muset udělat nějaké finální rozhodnutí, to bude pro nás asi oříšek :-))) ale v podstatě je to rozhodování veliká romantika x komfort, cenový rozdíl asi ve finále nebude tak velký, ještě jsem neobhlížela catering, kolik by to stálo v tom mlýně, ale počítám že by to snad mohlo vyjít levněji
Odpovědět
No je jediný blbý na to mlýně je asi ta starost jestli na to nebudes mit lidi příprava úklid nemyslim catering tak to bude asi složitější. A tu Okoř už jste vyloučili?
Odpovědět
Já právě řešila, na co posadit rodiče a spol. při obřadu. Máme ty klasické dřevěné lavice se stoly, ale to se mi na obřad nelíbilo a balíky mě nadchly! Máme jich spoustu a je to moc pěkný. Takže další levný nápad:-)
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ráno... musim říct, že po strašně dlouhý době jsem se včera odvážila příteli ukázat vůbec nějakou fotku, která se týkala svatby a byly to právě ty balíky... moc se mu líbily!
Odpovědět
Ahoj holky:-D Tak se mi včera v noci zdálo že se vdávám a vyjímečně to nebyla žádná noční můre, měla jsem z toho fakt dobrý pocit:-D A bylo mi dobře. Akorát pak jsem se musela vzbudit a jít do práce a to už tak slavné nebylo:-( Bolí mě hlava a leze na mě asi chřipka navíc pořád děláme za tu kolegyni co tu není a už je to ubíjející. Vynahradím si to ale v sobotu:-D Kamila: vy to máte venku?
Odpovědět
Holky mně se o svatbě vůbec nezdává to je divné :-D Ale kdyby t ovyšlo i s tí mMauriciem často se vidím někde na pláži jak popíjím drink:)
Odpovědět
Profilova fotka
já jsem tak vyčerpaná, že na sny nemam vůbec pomyšlení :-( příteli je každou noc strašně zle, antibiotika nezabírají, takže nespim... dneska šel do práce :-( v práci dřu za 2 lidi a nikdo to neocení :-( jediný co mě snad ještě drží na nohou je pomyšlení, že to za týden skončí a budem si v klidu moct sednout a promluvit o tý naší svatbě
Odpovědět
Článek se načítá
ahoj holky:tet jsem marod mám chřipku :-( tak jsem včera jenom spala,co je nového :-)
Odpovědět
Profilova fotka
anka, tak to už jsi několikátej člověk, o kterým vím, že marodí... se to ňák šíří...
Odpovědět
no já jsem málo kdy marod ale když už jsem tak to pořádně 8-( ještě že mám fajn děti a chlapa,že jsem se nemusela o nic strat,i malýho zanesli do školky.No a oběd babičce zanese mamka.A děcka si pak udělají krupici :-)
Odpovědět
Profilova fotka
dobře to máš zařízený ;-)
Odpovědět
a co jinak co nového ;-)
Odpovědět
Malej je taky doma do pátku, má rýmu a kašel. Snad to podchytíme a bude to ok.
Odpovědět
Ahoj holky Fridolinku, máme to venku, fotky mám v albu
Odpovědět
Profilova fotka
kamilasv a v jakým okrese nebo místě to budete mít? vypadá to, že budem mít podobnej styl svatby :-) akorát tu antiku asi vypustim, i když jsem jí strašně chtěla... anka, tenhle týden jsou všichni dost vytížený, takže novýho tu není asi nic...
Odpovědět
no jo to počasí s náma ale mavá,já doufám že ti moji budou fit a že to odemě nedostanou :-| jinak jak bylo v posilovně byla si tam a co doma ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
anka, tady se to cvičení pěkně rozběhlo ;-) do léta z nás budou vymakaný sportovkyně :-D já si akorát včera zaposilovala nad rámec v práci, protože jsem k nám do prvního patra vynosila 10 tisíc ks propagačních materiálů... pěkně mě bolí ruce...
Odpovědět
no já se těšila že si taky zacvičím ale týden bude pauza,než se vyléčim ;-) no a tet jsem četla že nás čeká letos velká zima za posledních tisíc let,tak doufám že se to nevyplní 8-(
Odpovědět
Avano, máme to u tatínka na farmě, je to okres Znojmo. Jediné, co na svatbě bude antické budou moje šaty, jinak to bude spíš taková venkovská slavnost pro cca 50 lidí. Ty šaty jsem si nemohla odpustit:-)
Odpovědět
Profilova fotka
anka, tak to taky doufam, nesnášim zimu a už teď jsem z toho počasí taková otrávená... já chci jít zítra zase na břišní tance, tak snad mi nebude ještě hůř...
Odpovědět
Profilova fotka
no jo, holt už nastává zas období chřipek :-( tohle počasí je na to nejhorší, tak doufám, že nás to letos nesklátí, že jsem si to vybrala v létě s meningitidou :-|
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, chtěla jsem se jen zeptat, jestli tu je nějaká nevěsta, která má svatbu v únoru. Taky bych potřebovala poradit ohledně obuvi. Svatbu mám mít v únoru a do dneška jsem byla přesvědčena, že to zvládnu v lodičkách. Pak jsem si ale přečetla právě ten článek o velké zimě a že v únoru bude až -30°C, tak mám obavy, aby kromě svatební kytice neumrzla i já. :-D Jak by vypadaly k svatebním šatům sněhule? :-) ;-) Nebo myslíte, že by bylo blbé, kdybych na úřad dojela v pohorách a pak bych se až tam přezula?
Odpovědět
Profilova fotka
markys, pokud se nebudete brát venku :-D tak bych dojela autem v normálních teplých botech a tam se přezula... a nebo si pořídit bílý kozačky... kamilasv, tak to jo, já právě taky chtěla takovou venkovní slavnost a jediná antika měly být ty šaty, ale nakonec to asi pojmu trochu retro a půjdu do krátkých šatů...
Odpovědět
kamilasv.už to máš vyřešené jak to budete mít,mluvila si s tatkou o tom :-) markys.no určitě v únoru teplé boty,ale když si vezmu že jsme na vánoce taky měli akci a já jela v lodičkách,ale určitě něco na přezutí :-)
Odpovědět
hoj, slunecinecko jak dopadlo kure? :-) markys9 klidne ve snehulich a na urade se prezujes ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?