Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, mám jen chvilku takže to tu všechno nepřečtu, rouy - mě přijde že ti v prsou teda ty šaty sedí - tak nevím asi ta fotka zkresluje :) Já chci prstýnky od Rýdla, Mádr je na mě moc "hrubej", chci to trošku jemnější. Sice to bude teda dražší(přítel se shlídnul v prstýncích za 14...) ale shodli jsme se na tomhle stylu. Na živo třeba vyberem ji jiný. Numerologii jsem do data raději nepletla, vzala jsem prostě datum zásnub koukla do kalendáře a aby to měl miláček jednodušší dala mu svatbu den před zásnuby ;). Zásnubní si chci určitě nechat, upřimně - já si ho totiž vybrala, i když to se asi nemá... :) tož zdravím a třeba zas někdy
Odpovědět
Profilova fotka
amadeuska: to rozhodně.. a taky trpělivost.. mám PMS a asi ho mám chuť zabít. ač jsem si myslela, že svatbu 13.5. v pátek nikdo chtít nebude, objevila se tu další dívčina, tak jsem nervózní, že nic nemáme zařízené a visí to na tom, aby si drahý zjistil, jestli náhodou v tom termínu nebude mít státnice. zase se na to zapoměl podívat. Ach jo. Asi doma udělám scénu, jestli si mě teda vůbec chce vzít :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hana, to bych si fakt zjistila, protože v tomhle případě funguje zákon schválnosti na 100%...
Odpovědět
Profilova fotka
hana, koukej ho o to pořád uhánět, on se pak radši podívá, abys mu už dala pokoj :-D
Odpovědět
ahoj devcatka, mam jednu prosbicku, v jednom albu sem zahlidla, jak se delaji vyvazky, a ted to nemuzu najit, nevite nekdo treba jmeno te dotycne, ktera to tam mela? rada bych si je udelala sama, a tam byl navod, byly tam spendliky a jeste neco... dekuju moc
Odpovědět
pěkný styling "nevěsty". hl. vlasy http://www.youtube.com/watch?v=AjQ0Y_...
Odpovědět
Profilova fotka
kamilasv, vlasy dobrý, ale ty šaty mi přijdou jako kdyby právě utekla z postele...
Odpovědět
Profilova fotka
mně je z ní zima :-)
Odpovědět
Třeba ve svůj svatební den zaspíš a poběžíš k oltáři v pyžámku, tak to ber jako inspiraci, v čem máš jít noc před dnem D spát:-)
Odpovědět
Profilova fotka
kamilasv, já se chci vdávat až odpoledne :-D a já jsem ranní ptáče ;-) jo a ještě spím nahá, to by asi svatebčani koukali víc, než kdybych doběhla v noční košili... :-D :-D
Odpovědět
Tak to by teda opravdu koukali :-D
Odpovědět
Profilova fotka
daniela, třeba tady http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
Článek se načítá
avano, přesně jak říkala bella, botky už došly ve správné barvě, akorát se mi trošku vyzouvají :-(
Odpovědět
terinka, to se napraví vložkou do boty nebo si prostě vycpeš špičku:-) lepší než kdyby tě tlačily..
Odpovědět
kamilo, tak to rozhodně :-) mám prostě úzké nohy, tak to je tím, no...
Odpovědět
Já mám zas opačnej problém, nohu mám širokou a placatou jak kachna a většina střevíčků mi není.. Takže asi půjdu k oltáři v gumákách:-)
Odpovědět
Já zas mám něco mezi 38 a 39 a máloco mi hend sedí. Takže přes net bych to nemohla risknout.
Odpovědět
Ahoj holky, já Vás teď vůbec nestíhám, jak furt sedím ve škole...:-( Jinak souhlasím s Tuldou, Mádr je na mě taky moc humpoláckej...
Odpovědět
terinka: když si do nich koupíš vložky nebo ty silikonové polštářky na achilovku a na bříško u nohy, tak by to mělo pomoct. Mně se boty vyzouvají, když mám silonky, nesnáším je a na 99% si je na svatbu brát nebudu.
Odpovědět
A holky, co jste to tu řešily s číslama? Mně vychází 6.8.2011 jako číslo 9. To je dobrý, nebo zlý?
Odpovědět
Profilova fotka
bella, devítka je šťastná, ne?? kamilasv, teprve teď jsem si u tebe v albu všimla další skvělý věci... :-p posezení ve stanu na balíkách... to je naprosto parádní nápad!! jinak já si boty taky kupuju v krámu, protože mam nožičky jako dítě :-D vel. 36 a ta se dá docela dobře sehnat i v dětským :-D
Odpovědět
avano: no já nevím, v číslech se fakt nevyznám a ani na to nedám, ale když už se to řešilo...:-)
Odpovědět
Profilova fotka
já taky na numerologii ani astrologii nevěřim :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý vecer holky, teda fakt vas nestiham...ja teda zase na astrologii dam...byla jsem u kartarky dvakrat a vzdycky jsem mela husi kuzi co vsechno mi o me rekla i z minulosti....a taky se mi zatim vse, co rekla vyplnilo.... gepe pecu kure na tvuj zpusob kachny :-D jsem zvedava co z toho bude a hlavne jestli u toho neusnu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
slunecinecko, já bych ke kartářce nešla... kolegyně mi vyprávěla, že její tchán na její svatbu pozval jako překvapení kartářku, že bude předpovídat. všechno bylo v pohodě až do doby než její těhotný svědkyni předpověděla, že budou mít dítě a to zemře jako miminko při autonehodě (normálně jí to řekla), takže svědkyně se zhroutila a byla zkažená celá svatba :-( když bylo holčičce rok a půl, tak její máma (ta svědkyně) vyletěla autem ze silnice a holčička umřela :-( :-( je to strašný, ale to ve mě zabillo veškerý choutky vědět něco o svý budoucnosti... hoďte sem něco veselýho :-D
Odpovědět
Profilova fotka
brrrr ava, no tak to je hrozný, takový věci by snad takhle na tvrdo neměla správně říkat ne? taky bych ke kartářce nešla, i kdybych na to věřila, jako že neee, tak opravdu nestojím o to, znát svojí budoucnost, chci si to všechno prožít ne si jen odškrtávat v seznamu, co už mám za sebou a co mě čeká :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ava tak to je hruza...me nastesti rekla jen temer samy dobry veci, takze ja to brala dobre...ale tohle je fakt hruza ;-( ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
to posezení na balíku slámy jsem tu viděla i u jiný nevěsty, měla tam i udělanej z toho gauč s černo zlatýma polštářema a vypadalo to fakt luxusně .-)
Odpovědět
Profilova fotka
haillie, já si taky myslim, že by v sobě takovýhle lidi měli mít něco jako etickej kodex, a měli by vědět, co říct a co ne... tohle je brutalita nejvyššího kalibru a ještě takhle zkazit svatbu...
Odpovědět
Profilova fotka
no gaučík z balíků je pro nás trochu zbytečnej, přece jen je naplánováno 100 lidí... mě titož až do týhle doby nenapadlo, že by se dalo sedět jinak než na lavicích a ty balíky jsou fakt bezva nápad, kór, když je člověk na vesnici, jako třeba já ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?