Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
hana: jojo, určitě:-), protože já jsem na 99% rozhodnutá, že budou od něj...
Odpovědět
rouy: teda ale ony ti ty šaty slušej! Ale možná je to s těma prsama pravda. Tahle to sice nevypadá, vypadá to skvěle, ale máš celkem velký prsa a možná by to chtělo ramínka nebo pevnější korzet. Jak se líbily tobě?
Odpovědět
Rouy: právěže na titanu netrvám, ale kdyby byl s diamantama v bílém zlatě - žluté nechci- tak to bude nad naše rozpočtové možnosti. Už jsem se ptala, jestli má někdo zkušenost s titanem. Já nemám tak nevím, co to udělá za pár let, ale je u něj psáno, že titan má "samoléčebnou" vlastnost, že když ho škrábneš, tak se sám malinko zatáhne...A ten co mám v albu se mi mooc líbí:-)
Odpovědět
No tyhle sedeli nahoře právě dobře ty jiny neseděly protože mi byly přes prsa malý. Ale tyhle seděj i ahoře nepadaj. Já ramínka nechci moc se mi to nelíbí. Hele ale zase jsou korzety kde mě to splácne tak že to vypadá že nemám žádný
Odpovědět
No mně se zdá, že ti slušej a hoděj se k tobě, ale ještě počkej, když si nejseš jistá:-).
Odpovědět
Já se zase bojim že když si je nekoupim tak už pak nic neseženu s mojí postavou je to trosku složitější
Odpovědět
rouy: no to chápu.
Odpovědět
Ozdoby do vlasů: http://www.etsy.com/shop/portobello?s...
Odpovědět
A ještě česká die limousinen - od ní mám tu moji motýlí čelenku http://www.fler.cz/zbozi?uid=19926
Odpovědět
kamilasv a ten co máš v albu mají v titanu? A kolik stojí jestli se můžu zeptat?
Odpovědět
Ten v albu je titanový s 15 diamantama. Není vyloženě snubní, takže stojí 7200-8500. Přijde mi, že jak je u prstýnku snubní, stojí dvakrát tolik. K tomu v albu bych vybrala pro přítele jen čistý titanový kroužek
Odpovědět
Tak to je krásná cena. Já už jsem na 17.000...:-(
Odpovědět
Článek se načítá
Jinak já už mám na poště ty nášunice, tak jsem na ně zvědavá:-).
Odpovědět
No to je pro nás moc, tolik si bohužel nemůžeme za prstýnky dovolit.. :-S Těch cca 7.500 je za ten můj, ten přítelův počítám cca 2.500. Možná budem muset ale i tak vybrat nějakou levnější variantu Tak to se těšíme na reálné foto, doufám, že budou naušnice slušet. Nedávno jsem dostala úplně úžasné naušnice, jednoduché placičky a vůbec mi nesluší a přitom jsou sami o sobě tak krásné:-)
Odpovědět
No teda za titanovej 8000 mi přijde dost ale je nádhernej a co je to za značku?
Odpovědět
To je spíš za ty diamanty - to je Boccia. Nevím, jestli je to nějaká značka, já se v tom moc nevyznám:-) materiál: titan kámen: 15 diamantů w/si 0,075 ct šíře: 3,2 mm
Odpovědět
No ale je teda nádhernej :-))
Odpovědět
Není to žádná ruční práce jako třeba od Rýdla, ale mě by stačila na prst i pampeliška:-) Navíc už mám nádherný zásnubák z bílého zlata s diamantem, takže se mi nechce dávat ještě nějak hodně peněz za snubáky. Jenom trvám na diamantech:-)
Odpovědět
Takže pampelišku s diamantem:-)
Odpovědět
My si asi necháme ty co mám v albu a pak třeba až budu mít dítě tak si nechám udělat snubák na celej život :-)
Odpovědět
Ty si nechte, ty jsou vážně moc pěkný a možná už vám vydrží na celej život. Až bude dítě, tak budete mít jiné starosti než nový snubák:-)
Odpovědět
Spíš jako že pani ve zlatnictví nám poradila ať si nechám udělat až po dítěti ze zlata že se mi změní ruka a vkus třeba
Odpovědět
Holky, nechcete nektera pro pripadny dest na doladeni k cervenymu? :-N http://www.holinky.com/product/holink...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, tak jsem sem zase na chvíli zavítala :-) Na dnešek jsme snad už na PEVNO domluvení, že se půjdeme podívat na místo, kde bychom chtěli mít obřad a taky si půjdeme dát svíčkovou tam, kde bychom chtěli hostinu, abychom věděli, jak tam vaří a případně se rovnou domluvili:-) Tak mi držte palce, ať to konečně vyjde a zase do toho něco nevleze nebo něco... Jinak mě moc překvapila ta cena titanového prstýnku s diamanty...myslela jsem, že to bude dražší. Nevím, jak to vypadá v reálu, ale takhle to vypadá, jako bílé zlato a s pravými diamanty...do toho bych i šla:-) Jen aby to nebylo jako s tou chirurgickou ocelí a řezáním prstů :-D My jsme se oba shodli, že se nám líbí kombinace bílého a červeného zlata a objevili jsme zlatnictví, kde nám řekli, že jim povíme, jakou máme představu o vzhledu a ceně a oni se podle toho přizpůsobí...dají míň zlata a tak, aby to cenově vyšlo, ale zároveň jsme měli, co chceme ;-) Tak jen doufám, že třeba nezkrachují, než se dostaneme k jejich objednání, což bude určitě až příští rok. No jdu surfovat a shánět konečně toho fotografa a dort a tak...už se do toho taky dostávám 8-)
Odpovědět
Ahoj holky!:-) amadeuska: mně se taky líbí kombinace bílé/červené! Jínak jak jste se tu ještě večer bavily o snubácích, tak ten můj ho nebude moct nosit, takže můj bude za 12 a jeho za 5 tisíc:-D. To je fér, ne?:-D Avano, jsi tu?? Něco pro tebe mám...:-)
Odpovědět
Profilova fotka
bella, teď jsem přiběhla z tiskárny :-)
Odpovědět
fajn, dám ti to k sobě do alba:-).
Odpovědět
Profilova fotka
no to jsem zvědavá ;-)
Odpovědět
AHoj holky Ave ti chlapi jsou natvrdlí. Holky taky máme vybrané prstýnky od Rýdla. Brzo je pojedem i zamluvit, je lepší nakupovat postupně-peníze plynou tak nějak pomaleji 8-) Holky je možné že ty krizovky doma máme protože se začínám např bát svatby????? Já se hrozěn chtěla vdávat a ted hrozně vše řeším a koukám kolem jak se každý rozvádí a najednou mám strach abycho mnedopadli stejně. Já byla od vdavek celá žhavá a říkám si jestli ty naše krize doma nezačaly vlastně po tom zasnoubení :-o
Odpovědět
lucil: no to nevím, ale uznávám, že jsem se taky trochu ulekla, když to bylo najednou oficiální:-D. Ale už jsem si na tu představu zvykla :-D.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?