Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
Profilova fotka
slunecinecko, já byla na zumbě dneska prvně a byl to celkem záhul ale bylo to skvělý... v sobotu razim zas a ve čtvrtek jden na břišní tance... holky, svatba je asi ta největší motivace v životě :-D
Odpovědět
Profilova fotka
anka, při tvým temperamentu se nedivim :-D
Odpovědět
avano.no jo asi chce být za tvrdáka a tohle mu moc zrovna nejde,asi bude naměko :-N :-N ale to příjde neboj,no jo já po čtyřech dětech a mém věku,mám na to právo :-D :-D :-D ale nechci mít špeky chci být pořád sexy,takže já byla zvyklá mít skvělou postavu takže to je moje motivace ;-) ;-)
Odpovědět
holky já padím tak čau zítra :-) :-) dobrou noc :-N :-N
Odpovědět
Holky kamarádka si koupila šaty svatební mám je v albu ale sjou jí malý. Kdyby jste věděli o někom kdo by je chtěl dejte vědět pleas.
Odpovědět
Jste tu ještě někdo? My tu měli přátele, tak jsme si popovídaly, probrali svatbu atp.
Odpovědět
ježiši, popovídali :-).
Odpovědět
Profilova fotka
gepe: snubní samozřejmě nosit chci, ale tím zásnubním si nejsem jistá
Odpovědět
hana: no a jsi si jistá, že ho chceš roztavit? Jestli i v tý krabičce není lepší než ho prostě zničit. Já chápu, že ho třeba nebudeš vůbec nosit, ale mně by to bylo líto. A jak vypadá? Bude to úplně jiný styl?
Odpovědět
Profilova fotka
ja tu jsem taky :-) koukam na ebay, jestli tam naaahodou nemaji ty moje vybrany satky :-D
Odpovědět
ahá:-), a co to je za model?
Odpovědět
Profilova fotka
bella: tak to jo, to jsou pěkné náramky, já znám jen ten zlatej masivní řetízek, co se k němu připínaj opět zlaté blbostičky
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
bella je to edwinge ale nevim jestli la sposa nebo pronovias |-|
Odpovědět
Profilova fotka
bella: tak přesně ty dva prstýnky bych chtěla zkombinovat - kamínky po celém obvodu, zasazené tak jak na tom druhém prstýnku, ale umístěné jako na tom prvním. Kamínky trochu menší a bez těch obrouček okolo. A žluté zlato
Odpovědět
hana: jasný, ten člověka napadne asi jako první:-). slunecinecko: a hodláš je kupovat, nebo půjčit?
Odpovědět
bello, já jsem takhle zvědavá na naše kamarády, známe minimálně dva páry, které jsou spolu mnohem dýl než my, tak jsme zvědaví, jestli se nakazí nebo ne :-p a jinak teda na lidi, kteří by se až tak opičili, jsem snad nikdy nenarazila, díky bohu, vůbec nevím, co bych dělala :-x hano, já se taky přikláním k variantě ten zásnubní zachovat, přece jen to není ledajaký šperk... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
bella: kdyby byly levnejsi, nezh pujcovny, tak je koupim...ale original je mi jasny, ze stoji mnohonasobne vic :-)
Odpovědět
Profilova fotka
bella: no jak bych to řekla, ten zásnubní bude proti snubnímu jak princ chuďas ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
čus holky, tak konečně jsem se sem taky dostala, včera jsme si jeli pro mrňouse k dědovi a babičce a ještě na veletrh hraček mu koupit nějaké dárky k narozeninám (má na konci října a pak za chvíli vánoce =-) ) a teda než jsem vás tu dočetla .... hanakniha, já taky přemýšlím použít zásnubák protihodnotou na snubní, jsem asi fakt neromantická duše, ale nemám k němu nějaký "citový vztah", nenosila jsem ho celé tři roky, co ho mám, až teď poslední týden jsem ho vytahla a snažím se ho občas nosit :-D a když už, tak mi to přijde celkem symbolické, přetavit zásnuby v svatbu a manželství ;-) gepe, jak ses ptala na tu silikonovou formu, i když už to asi není aktuální, když si už objednávala :-) tak já si jí teda nemůžu vynachválit, mám srnčí hřbet, bábovku a na muffiny, mě hlavně vyhovuje, že není potřeba je vůbec vymazávat a vysypávat, ale u nás je to hodně daný tím, že nemůžu používat normální mouku, ta special stojí od 60kč za kilo, tak to si člověk dobře rozmyslí, na co jí použije :-D co se týče pořizování snubáků, tak u nás asi proběhne na svatebním veletrhu v diplomatu, už letos jsme si je tam vybrali a spočítali nám je za super cenu, veletržní sleva byla asi 20%, tak doufám, že se nám stejně zadaří i příští rok
Odpovědět
slunecinecko: jasný, to chápu. No pořizovací cena originálu může být třeba 40, 60 tisíc a víc, podle typu...ale třeba by i nějaké z Ebaye stály za to. Ty jsi je zkoušela v Belle? terinka: no já to taky nepochopím, že to někomu není blbý se opičit, ale chápu, že svatba je nakažlivá, to je normální:-). hana: princ chuďas:-D. To přece nevadí. Ale to je na vás, pokud ho nechcete nosit... haillie: taky bych se právě chtěla kouknout nejdřív na veletrh...
Odpovědět
Profilova fotka
hailiejade: :-) spřízněná neromantická duše :-) Já sice zásnubní nosím, ale přeci jen je to jen prstýne "za snubní" Tak když už budu mít ten pravý snubní, že.. Jen si říkám, aby to čekatelovi nebylo líto, on je u nás větší cíťa.
Odpovědět
Profilova fotka
jo a dnes jsme se tedy konečně byli podívat v Trojanově mlýně a holky já nemám slov, je to tam NÁDHERNÉ, fotky na netu to vůbec nedokážou vypovědět, obrovský pozemek, asi 4ha už v památkové rezervaci šáreckého údolí, kolem dokola nic, jen zahrádkářská kolonie ale docela vzdálená, jeli jsme tam bez ohlášení, že si to nejdřív jen tak omrkneme, ale náhodou jsme tam zrovna potkali paní majitelku, hrozně sympatická a ochotná, okamžitě nám všechno ukázala, provedla nás, je tam krásné zákoutí, kde se dělají obřady, s radnicí P6 prý bez problému, běžně to tam dělají, menší prosklená veranda a pak velikánský sál, no i přítel pragmatik konstatoval, že to je nehorázná romantika, horší je to se zázemím, je tam jeden záchod normální, a pak se musí vzít Toi Toi :-| , bylo by potřeba si zjednat catering, samotné se mi do hostiny pouštět nechce, ale to paní říkala, že případně může zajistit pronájem je poloviční než okoř, ale zase je potřeba to tam vzít na dva dny (včetně přípravy a úklidu), takže to vyjde celkem na stejno, problém je taky doprava, pokud chce člověk přímo tam, tak pouze autem a poslední část od té zahrádkářské kolonie už je docela drsná polní cesta, ještě se dá z druhé strany od další vesnice, ale to pouze k potůčku a ten pak přejít pěšmo, takže jsme teď fakt na vážkách, co a jak
Odpovědět
Profilova fotka
hani, tak mu to zkus navrhnout, jak se na to bude tvářit, já to taky ještě nezmiňovala, říkám si to jen pro sebe :-) tak možná mi to též neprojde :-)) bella, tak ten diplomat to jistí, prstýnky jsou snad jediná věc, která tam i letos stála za to, bylo tam opravdu hodně klenotníků a ty veletržní slevy se v těhle částkách už fakt vyplatí
Odpovědět
hana, tak se ho zkus nějak nenápadně zeptat, co on na to... pokud mu to nebude vadit, tak je to fakt vaše věc a klidně ho roztavte, ale já vím, že toho mýho by to asi hodně mrzelo... a to pak nemá cenu vyvolávat nějaké rozbroje ;-)
Odpovědět
no ten můj by to nepřenesl přes srdce... Haillie: tak to je fajn, že jste našli další pěkné místo. Jsem zvědavá, co nakonec vyberete.
Odpovědět
Haili a kolik stojí ten pronájem?
Odpovědět
No to by mě taky zajímalo.
Odpovědět
Holky, já jdu spát. Tak jsem zítra zvědavá na Rouy, na šaty:-). Dobrou...
Odpovědět
dobrou všem :-)
Odpovědět
Profilova fotka
rouy, pronájem na den stojí 7tisíc
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?