Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
Profilova fotka
bella: no asi je to lepší si ho nechat, ale nebude se k tomu snubáku hodit ani kdyby byl kombinovanej.. přeci jen ten snubák chci masivnější (aby se do něj daly nějaké ty kamínky zasadit) a trvám na briliantech :-) protože si pamatuju, jak dopadl zirkon na mém prvním zásnubním - za pár let to vypadalo, jak když tam mám ošoupanej střep z láhve.. ble ble
Odpovědět
gepe: máš recept? Nějaký svůj osvědčený??:-D Já jsem před chvílí napsala vzteklej dopis rektorovi tak čekám odezvu:-D
Odpovědět
frido, mam osvedcenej s tvarohem a jablicky ;-) pockej najdu fotky a dam sem :-) drahy i u nej v praci se mohli utlouct po nem :-) ale nejsou to rezy, pokud by nevadilo :-N
Odpovědět
Profilova fotka
no já jsem to myslela tak, že bych toho zlatníka požádala, jestli by fakt to zlato ze zásnubního nepoužil do snubního - tak bych ho vlastně pořád nosila. když si ho nechám, bude uloženej v krabičce a možná ho už nevezmu na sebe :-(
Odpovědět
frido, u me v albu :-) muzes tam dat klidne i samotny tvaroh, nebo jak budes chtit.. vetsinou si recepty upravuju podle sebe... treba tady u toho jsem dala oriskovou posypku na to pred pecenim :-D hanakniha ty ten snubak vubec nechces nosit?
Odpovědět
kde jste kdo? =-) :-(
Odpovědět
gepe: já jsem tu:-D Holky asi obědvají:-D
Odpovědět
frido, si cpou pupiky ]-( :-D my az v jednu. Do alba jsem Ti dala ten kolac, tak kdyby se ti libil hodim recept, neni to slozity :-)
Odpovědět
jaaaj tak ten vypadá krásně:-) Zkusila bych ho:-) Máš na něj recept nebo je na netu?:-)
Odpovědět
jsme to asi napsaly naráz:-D Vypadá dost dobře:-) Tak jestli není složitý tak to zkusím:-)
Odpovědět
frido, jdu ho vyhrabat, mmntik
Odpovědět
jj:-)
Odpovědět
Článek se načítá
frido, pokusim se Ti to nejak srozumitelne napsat do IP :-)
Odpovědět
jj:-D díky moc
Odpovědět
frido, jednodussi bude pro tebe, kdyz ti to napisu ve wordu, ze si to muzes vytisknout :-D posli mi pls do IP email
Odpovědět
frido, tak jsem to vymyslela, zkopiruj si to z IP :-D mas to tam
Odpovědět
No a taky byla holky pravda že ten snubák co se mi líbil vubec nešel k prstýnku co mám vedle na prsě a museli jsme kombinovat aby to byl podobný styl.
Odpovědět
lucil, kombinace nevadi ne? Me by se zasnubak nechtelo davat pryc i kdyby byl z zeleza... :-)
Odpovědět
ahoj holky,tak já mám zasnubak taky ze žlutého zlata,a snubní budou taky. :-) lucil :určitě bež cvičit udělá ti to dobře,a pořád tak pokračuj,možná že se ten tvuj aspon vzpamatuje,začni se jinak oblékat a dělej věci které si nedělala. :-) :-)
Odpovědět
hoj anka, mam bily, tak my u bilyho zustaneme.. :-)
Odpovědět
No půjdu zase i k holiči -to zas bude peněz :-D Ono být za kočku není levná záležitost :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, chlapik nam usnul a tata vari obed, tak mam chvilku padla :-) gepe dorty teda fakt nadherny :-) bella prstynky taky super, ja puvodne chtela z bileho zlata, ale nakonec bude asi neco levnesiho :-N :-N
Odpovědět
ahoj slunecinecko, dekuju :-N prave dodelam obed - resp. se dovaruji bramborovy knedliky, tak na chvilku zmizim :-| lucil, to rozhodne bez ;-) :-D
Odpovědět
lucil aspon tomu tvému otevřeš oči,mě dneska bude hlavu barvit ten muj,nemůžu ho moc chválit ale mám skvělého chlapa ;-) takže holiče nepotřebují a konečky si taky střihnu sama :-) :-) takže lucil změna je život,tak uvidíš že všechno bude v pohodě,musíš být dračice :-D :-D
Odpovědět
gepe.my už po obědě jsme měly jsme bramborovou kaši a kuřecí řizky a řízky z bedel,jinak dobrou chut :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lucil jeee, kadernika zavidim. Ja driv chodila co dva mesice, ale ted na to fakt neni cas :-( ale uzh se taky chystam.... gepe dobre chutnani :-)
Odpovědět
holky diky, smakovalo x-) anka, my meli kachnu na tymianu, bramborovy knedliky s pazitkou a cervenou repu :-p drahy odpadl jako vzdy a ja asi taky na chvilku... budu muset s tim pecenim a varenim neco udelat ]-( jinak takhle se nikdy nedockame deti nemluve o tom ze drahymu nejak roste brisko :-D :-D my deme ke kadernici v polovine rijna a tak nejak se snazime -+tyden chodit pravidelne uf
Odpovědět
Profilova fotka
gepe mýmu drahýmu roste taky brisko...a jak :-D ale tu kachnu zavidim....bych ji udelala taky, jenze u nas by ji asi nikdo nejedl...mozna jeste tak stepino, ten sni uplne vsechno :-D
Odpovědět
slunecinecko a taky se mu pritom s tim briskem nechce nic moc delat - tj. je liny? :-) :-D ta kachna se da udelat ze je jako kure jemna a vypecena uplne kuze ze je jako krupka ;-) delavam ji tak, ze ji dam do misy, pulka nebo cela to je jedno, posolim, posypu trosku tymianem a jen taky jemne cervenou paprikou, dam na ni platky masla a strcim do trouby na nejmin... tak cca na pul hodiny az hodinu, a pak jen trosku pridam plyn a poliju tukem z ni, ktery uz pustila a tak ji pecu treba i tri hodky - teda ona sama se pece a staci jen kontrolovat obcas a cca 1-2 trosku polit vodou, jinak polivat tim tukem vypekem... neni pak ani mastna atd., ale je mekkoucka a fakt i lepsi nez kure :-N takze by Ti to treba snedli vsichni ;-) :-D
Odpovědět
gepe:že bych přijela :-D :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?