Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
slunecinecko: Já myslím, že na tom způsbu tolik nezáleží, hlavně, když k tomu dojde:-). Jasný, já jak začnu pořádně chodit do školy, tak taky nebudu tolik stíhat. A s dítětem to je vůbec nemožný...jen večer, když usne.
Odpovědět
Profilova fotka
bella ano ano, tak tak 8-) 8-) jinak jeste jsem nepochvalila satky...krasny x-)
Odpovědět
rouy: no jako beze srandy. Kámoška dělá v posilce a budu s ní chodit cvičit. Viděla mě v šatech a varovala mě, ať moc nezhubnu a jestli se daj zabrat. No já je mámj dost těsný, ale i tak se to může stát, tak aspoň budeš mít rezervu. Prsa máš velký a pěkný, já jsem na to právě koukala. Nedokážu si představit, že bys je tolik zhubla. No a při nejhorším si vezmeš vycpávky, ale to fakt nebudeš potřebovat.
Odpovědět
slunecinecko: díky moc:-). Jsem za ně moc ráda. Ty sis vybrala skvěle, jsou nádherný, elegantní, miluju krajku. S tvojí postavou můžeš mít cokoli a tohle je ono!:-).
Odpovědět
Profilova fotka
rouy jestli se do toho muzu plist, tak ja pres prsa nezhubla teda nikdy :-N :-N v tehu se mi ooobrovsky zvetsily a jak jsem hubla tak se zmensily, ale jen na svou puvodni velikost...min to neslo ani nahodou, i kdyz bych nejaky cislo dolu snesla...ale kazdej to ma asi jinak...
Odpovědět
Profilova fotka
bella no prave jsem se presvedcila, ze cokoliv ne, ale krajka se mi taky strasne libi, takze jsem za ne rada :-)
Odpovědět
slunecinecko: no to ale spíš stylově, ne? Jinak s postavou snad vše. Mně se taky všechno samozřejmě nelíbí. Co závoj, bude nějaký?
Odpovědět
Profilova fotka
bella doufam, ze dlouhej azh uplne na zem :-) ten je muj vysnenej...ale asi bez krajky, aby to zase nebylo preplacany....jinak i kdyz to tak nevypada, po porodu se mi hodne rozsirila panev, takze mam sirsi boky a ne u vsech satu to bylo koser....
Odpovědět
No já jsem nikdy ještě pořádně teda nehubla vzdycky jsem docela hubena nebo tak akorát byla jen teď za poslední rok a půl mám 8 kilo nahoře takže se do toho pustim teď před svatbou. Ale vim že třeba když jsem nemocná 14 dní nic nejim tak je mi podprda větší no :-(. Bella máš dobrý že máš s kym chodit do tý posilky. Semnou nikdo nechce že je to nebaví a ja se samotná asi nedokopu :-( Tak ještě uvidíme jakej zvolim sport teď dělám jen golf :-)))
Odpovědět
Profilova fotka
holky dobrou, loucim se :-) snad vas uzh nebudu tak flakat :-D
Odpovědět
rouy: já bydlím na jihovýchodě Prahy, ale právě pendluju a jezdím i do Hradce a do Poděbrad. Ráda bych chodila třeba s tebou, ale bohužel to nebudu stíhat, už jsem přemluvila dvě kamarádky a budeme chodit poblíž. Fakt není nikdo, koho bys mohla ukecat?
Odpovědět
rouy: jo a ještě jsem ti chtěla pochválit prstýnky, jsou nádherný! Já bych je chtěla teda tenčí, ale styl si představuju podobnej...
Odpovědět
Článek se načítá
slunecinecko dobrou, já za chvilku taky půjdu, jsem dneska uchozená a vyřízená, byli jsme v Zoo a je to tam fakt velký...
Odpovědět
Normálně snad jen moje mámka ale ta je spíš na spining a tak ale začneme spolu asi chodit na zumbu. Děkuju ty prstýnky jsou ocel a ty bohužel bývají masivnější ale naštěstí na ruce tak nevypadájí. Bela ty šatky máš normálně ve skříni ve fusaku nebo v krabici?
Odpovědět
S mamkou je to super, taky jsme spolu chodily. Ocel je fajn, ale my budeme mít z bílého zlata, protože ho nosím a dobře snáším. Šaty mám ve fusaku ve skříni, nevím, co s nima jinýho.
Odpovědět
No bojim se molů i když si člověk myslí že je doma nemá tak by se divil. A přece jen do svatby mám 8 měsíců což je teda doba. Hele a bela nebojíš se že třeba narazíš na něco hezčího a tak?
Odpovědět
No nic jdu hají tak zejtra
Odpovědět
Ne, nebojím:-D. Ono totiž není moc z čeho vybírat. A když už by se mi něco fákt hodně líbílo, tak by to třeba bylo od Valentina a na to nemám:-D. No nic, taky jdu spát, tak dobrou noc...
Odpovědět
no jasne a zas tady nikdo neni :-D :-D hest ted se tady probira ulozeni satu po dobu nez bude svatba, dorty a peceni ;-) jak Ti je?
Odpovědět
Holky ahoj s těma prstýnkama my měli představu o tenkýc tak max 4mm a zjsitili jsme při zkoušení že nám to nesluší a že ty silnější vypadají na prstě líp. Po výplatě už je asi taky pojedeme koupit. Nakonec nám padly do oka úplně jiné než se nám líbily podle fotek na netu.
Odpovědět
dobre ranko :-) ahoj lucil :) tak to pak ukazes? :-N ja jsem dneska po ranu nejaka produktivni... uklizeno vsude, kachna uz v troube na obed, drahy jeste spi - tak ho nechavam ze mam klid, hmmm
Odpovědět
Tý jo ten se má že spí, nás probudili děti kolem 6.30. No já zatím jen roztřídila prádl oa peru a naskládala a zaplamyčku. Ted začn uvařit. No a drahý mi včera řekl že prej s rodinou trávil celý den tak co jako mám že šel večer si hodinu zacvičit a chtěl jít ještě dnes tak jsme mu řekla že dnes jdu já :-D
Odpovědět
tak to me nevzbudily deti - tedy jeste zatim... co budete mit dobryho? :-N Jinak Tvymu drahymu - dobre mu tak :-D a jdes? :-)
Odpovědět
No asi budu muset, ale radši v neděli navečer lenoším 8-) Hodila jsem do alba ty naše předběžné favority prstenů. u těch prvních je ale takový obyč pánský, u těch druhých vypadá líp.Já bych ale bral spíš ty první a větší plochu lesk ua tu menší matnou.
Odpovědět
Hele tak muzes jit cvicit, ale pritom treba na kafco - to si taky muzes polenosit a dokonce prijemne ;-) Ty prvni prstynky jsou pekny, taky spis ty, pripadne u tech druhych misto ruzoveho zlata bile.. Mat je dobry ze na nem nejsou moc videt skrabance.., ale muze to vypadat obracene taky zajimave :-)
Odpovědět
Jeste jsem se divala a Ty prvni jsou fakt pekny
Odpovědět
No ony vypadají ve ksutečnosti líp, na fotce mě nai nenadchly.
Odpovědět
Ktery, ty prvni nebo druhy?
Odpovědět
Ahoj holky:-)! Lucil, taky vybíráte u Rýdla? Taky bych prohodila mat a lesk a kombinace s růžovým se mi hrozně líbí:-). gepe: zase kachýnka?! Vy se máte:-).
Odpovědět
gepe: pan Rýdl mi říkal, že prý na matu jsou škrábance vidět ještě dřív než na lesku, tak nevím...ale že prý se dá všechno obnovit a je to jak nové. No já chci asi opravdu vše v lesku.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?