Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
nechapu, proc skoro vsude prodavaji vsechno na svatbu se srdickama apod. :-(
Odpovědět
holky ja sedim ted na letisti ve Vidnii a cekam na kamaradku az prileti. Vy uz asi vsechhny spite co? Me pak jeste cekaj 3 hodky v aute uff ale za tu prochazku po Vidni to stalo:-)
Odpovědět
rouy, tady se nekdo mel :-) jinak bre ranko :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hezký den, je tu někdo? já jsem doma a oba s přítelem ležíme, on má zánět průdušek a já teplotu :-p
Odpovědět
ava, bre, ja jsem... taky jsme oba, ja jsem chcipla a drahy lezi taky, ale na gauci a kouka na SGC - jelikoz mam naskok :-D jsem si myslela ze bude mit bronchitidu, tak hlavne ze to neni nic vaznejsiho ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
přítel už se v posteli nudí, tak teď chvíli paří na kompu nějakou hru... je to na houby, já teď nesmim marodit, tak holt tomu ležení obětuju víkend... gepe, strašně se mi líbí ty "síťky" - kloboučky přes obličej do sis dala do alba...
Odpovědět
ava, ono ani venku krome toho slunicka neni o co stat :-) me se taky strasne moc libi a nejsou nejak vubec drahy... bude zalezet jaky s tchyni vymyslime a udelame saty na svatbu.. =-)
Odpovědět
Profilova fotka
s tou tchýní to máš super, ta moje prodává sklo porcelán (= jeleni, růžovej porcelán, atd...) :-S naštěstí znam moc šikovnou švadlenu, takže na ni spoléhám ;-)
Odpovědět
ava, tak to nejspis neco takovyho dostanete, ne? :-D tak to je fakt stesti, to mas taky super :-N ja prave nakonec prisla na to, ze asi nejlepsi bude neco usit, a bude to i tak original :-D a i kdyz budu chtit z taftu nebo tylu, tak mi rikala ze to stejne vyjde levneji nez kdyby se cokoliv hotovyho kupovalo :-) moc pekny :-) http://www.fancypantsweddings.com/ama...
Odpovědět
Profilova fotka
gepe a hlavně obrovská výhoda, že chodíš na zkoušky, takže ti ty šaty prostě musí sedět ;-)
Odpovědět
ava, to je fakt! a vlastne i kdyby se cokoliv zmenilo na tele - nemam na mysli tehotenstvi, tak se to da vzdy nejak upravit :-)
Odpovědět
Gepe a mysíš nechat ušít v čechách nebo v cizině?
Odpovědět
Článek se načítá
rouy, ja jsem pro Cechy, protoze i kdyz to nebude mit clovek treba nejbliz k ty svadlence apod., tak preci jen je tady o dost vetsi pravdepodobnost ze saty budou dle Tvych predstav - pocinaje materialem, ktery si muzes sama nakoupit az po same usiti satu - vcetne prave zkouseni a dalsich pripadnych uprav :-)
Odpovědět
No přesně to máš pravdu ale řeknu ti poptala jsem pár salonu nebo jak se tomu řiká a šaty nemám nijak složitý a třeba 15-18 000 si řekli a na to prdim asi si pořídim ty co jsem měla v albu řekli mi že mi je prodaj za 8 500 takže nevim no. Jako do 10 000 jsem se zamilovala už do 3 šatů takže to asi vyřešim koupí.
Odpovědět
rouy, salony neeee.. jaky to byly satky? Ja mam prave problem ten, ze saty, ktere by se mi fakt libily tak jsou kolikrat ke koupi od min. 30t :-D a ze zahranici si je objednat a koupit mam obavu...
Odpovědět
No da se sem umistnit video? Který mám v počítači?
Odpovědět
Profilova fotka
já jsem taky pro ušití v čechách, ale ne v salonu ale normálně u švadleny, kolikrát jsou ty holky tak šikovný,že člověk jen kouká... a tu co znam já, ta nám šila všem šaty na maturák a kamrádce šije všechny šaty na plesy a šaty jsou skvostný... a moje by vyšly tak na 4 tisíce i s látkou.,..,
Odpovědět
http://www.kyoprint.cz/svatebni-oznam... i pro inspiraci
Odpovědět
Profilova fotka
Pekne odpoledne holky, po delsi dobe se opet hlasim....koukam, ze zrovna resite saty, ja uzh mam doufejme vybrane, ale teda budu jen pujcovat....uvazovala jsem o koupi pres ebay, ale potom, co jsem vyzkousela asi tak 30 satu a zadny me nesedely nebo se na me nelibily, tak radeji pujcuju :-D gepe: dobry odkaz, i kdyz uzh snad mame vybrano ;-)
Odpovědět
ahoj slunecinecko, za malo :-) taky jsem mela vybrane, i kdyz spis jsme jeste trosku pozadu a vybirame nove... rikame si, ze je jeste cas :-D
Odpovědět
Profilova fotka
gepe tak u nas je to vsechno na me....drahymu vzdycky jen reknu, jestli to tak muze byt a on bud rekne jo nebo ne :-D jo vlastne hostinu domluvil on :-D
Odpovědět
slunecinecko, tak u nas to je taky tak, predkladam a rika ano/ne, ale jinak vse sama, i vcetne mista vse v jednom - to jsme tedy vybrali spolu, byli na prohlidku atd. spolu, ale jinak resim uz sama :-D ted akorat jsme zmenili dort, ale to uz taky resim sama i kdyz ho puvodne vybral sam... on hlavne chce aby mu chutnal :-)
Odpovědět
Ahoj holky, ;-)
Odpovědět
ola anka ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
gepe tak k dortu jsme jeste vubec nedosli :-D u nas jsou ted na programu dj versus ziva kapela a prstynky :-D anka ahoooj :-)
Odpovědět
slunecinecko, tak dj neresime, jen musime poresit na klavir nekoho a houslistku :-) vlastne kdyz se ted nad tim zamyslim, tak skoro nic neresime =-) :-D
Odpovědět
rouy tak Vídeň závidím, tam se mi líbí hodně:-D A těším se až tam pojedeme na vánoce:-D Jinak všechny zdravím, jenom nakukuju, protože jinak mám gruntovací den. Jinak jsem zjistila, že to jednání pana rektora je protizákonné a je tam toho víc, tak zvažuju že budu chtít zpět peníze a přinejhorším to dostuduju jinde.
Odpovědět
gepe.tak je to i u nás taky skoro nic neřeším :-D :-D frido:já taky jsem dneska uplně k.o. slunecinecko.ty si už tady dloho nebyla,tak jak to jde :-)
Odpovědět
jaj tak dneska je tu mrtvo, ale nedivím se, my jsme vyuklízeli komplet celej byt:-D Já se rozhodla nechat věci na svatbu na nový rok, teď to neřeším, páč mám bohužel jiné starosti:-P
Odpovědět
anka, protoze skoro plno veci mas, nebo mas rozmyslenych :-p frido, je podivnej den, ja jsem chcipla, ze jsem ted ani nesla s drahym do kramu, tak sel sam.. :-N co se tyka toho rektora, myslela jsem si, ze si tohle proste nemuze dovolit.. podle me, pokud mas jednou uznany zapocty i zkousky, nemuzou Te zpetne k necemu nutit apod., tedy pokud by se nejednalo o plagiatorstvi apod., coz neni. hele narazila jsem na super sopy s vecmi na vyrobu dortu a zakusku apod. a nejsou drahy, rozhodne jsem si tam vybrala nejaky veci, co bych si predstavovala jak udelat dort - tak uvidim co pani co nam bude delat, jestli to ma... pripadne bych se zkusila domluvit ze kdyby formicky nebo neco nemela, ze bychom to koupili, ona pouzila a ji pak nechali oproti casti ceny dortu :-) http://eshop.timidekor.cz/ http://www.cukrar-shop.wbs.cz/Uvod.html kdyby to nebyla moje svatba, tak snad zacnu sama delat dorty, i by me to bavilo :-N
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?