Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.youtube.com/watch?v=sO_gTq... pěkné video, hlavně pro ty co uvažují nad fontánkou na čokoládu :-N
Odpovědět
No chci se vás zeptat na váš názor. Já kromě navazujícího studia v Olomouci (které mě narozdíl od toho druhýho studia baví a jsem tam ráda) studuju i pedagogické minimum v Hodoníně. Každý měsíc si to platím a když jsem nastupovala, podepsala jsem smlouvu. Tam se ale nepíše nic o výši absence a žádný učitel nás nikdy neupozornil, jak často můžeme chybět. Všechny seminárky a práce jsem odevzdala a splnila, všechny zkoušky udělala. A teď napsal rektor, že je nějaká nová vyhláška a chce, abysme si odseděli všechny přednášky, na kterých jsme chyběli a to i přesto, že jsou to předměty, které mám splněné anebo uznané. Takže to znamená být každý víkend až do června ve škole (protože krom toho co si mám dodělat musím chodit na ty přednášky, které mám normálně v letošním ročníku - další studium v Olomouci). Tak mě to dost namíchlo a nevím co dělat.
Odpovědět
fridolinek: tak tomu teda vůbec nerozumím, co to je za vyhlášku? Když máš jednou předmět splněný, tak už ti přece nemůžou zpětně nařídit, abys to šla znovu odsedět, ne? To je teda fakt zvláštní. Na UK se teda nikdy nic takovýho nedělo.
Odpovědět
Profilova fotka
fridoli, to je nějaká blbost, ne? u nás když se uznávali předměty, tak se samozřejmě nemuselo chodit (to je asi celkem logický, ne?) a nutit dálkaře aby seděli na všech přenáškách mi přijde taky nějaká kravina... a to nemluvim o tom, že to chce i zpětně, což už je na hlavu postavený uplně...
Odpovědět
Tak u nás dálkaři musej chodit na všechno, protože vynechaj jeden víkend a už maj třeba absenci jen 50%. Ale to je tím, že na tomhle navazujícím oboru už je všechnou formou seminářů, kam se prostě musí chodit. Ale když jsem studovala bakaláře, tak se na přednášky chodit nemuselo, pokud to nebyly semináře s absencí nebo vyučující nenařídil jinak.
Odpovědět
teda s prezencí jsem chtěla říct, ne s absencí
Odpovědět
Profilova fotka
já když studovala dálkově (teda jenom měsíc, protože mi to zaměsdtnavatel neumožnil) tak se nemuselo na přednášky, když jsi nechodila, tak to byla forma samostudia...samozřejmě ti co chodili, tak byli ve výhodě...
Odpovědět
Avano, jak tak koukám na ty tvoje holínky v albu, tak jsem si vzpomněla, co fotila ta moje fotografka:-): http://www.facebook.com/album.php?aid...
Odpovědět
Já jen vím že na cvička jsme museli mít někde i 100% docházkui pokud jsme byli nemocní dalo se to všelijak nahradit. Ale je to dávno.
Odpovědět
no když ona každá univerzita a každá fakulta to má jinak...já na bakaláři měla velkou část studia formou samostudia, ač to bylo prezenční, ale někde lidi seděli ve škole povinně do večera...
Odpovědět
Profilova fotka
bella, dobrý :-D já prostě takovýhle gumovky miluju :-D
Odpovědět
No u nás musíme mít 80% a když omluvenka, tak z vážných důvodů.
Odpovědět
Článek se načítá
Avano: já právě taky:-).
Odpovědět
frido, s tim jsem se nikdy ani doted nesetkala... na vosce si delavali dochazky, ale nejak to neresili - meli jsme full vs rezim, jediny co bylo kdyz byl clovek nemocnej apod., tak nosil neschopenku. pak ani na VS na dennim, za ty roky nikdo nechtel nic takovyho.. jo akorat si pamatuju ze to byl marketing, nebo neco takovyho , ze nam na uvodni prednasce rekli, ze kdyz budeme chodit (delali dochazku), tak za tri dochazky dostaneme bod a ten bude dobrej u zkousky... tak sme jak kreteni chodili pravidelne a u zkousky to stejne nikoho nezajimalo. Ale je fakt, ze cvika a seminare byly povinny a prihlizelo se k tomu, ale i tak bylo dulezity ze clovek udelal zapocet a mohl ke zkousce.. tady taky byly povinny neschopenky, hlavne ve zkouskovym - to sem i mela dvakrat, protoze se mi podarilo zaspat terminy :-D :-D a ani ted na dalsi vs ale kombinovane, tak po nas nechteli vubec nic, clovek kdyby tam nechodil porad ale plnil kredity a odevzdaval assignments a delal projekty, tak se nic nestalo pokud plnil.. Podle me neni mozne, aby jste plnili neco zpetne dle nove vyhlasky na prikaz rektora, pokud to neni primo v samotnem zneni zakonne dane. Pokud je ta vyhlaska vnitrni, tak to podle me taky podle me nemuzou po vas zpetne pozadovat. Pochybuju nejak vnitrne o tom, ze by na vsech prednaskach za vsechny rocniky delali vzdy pravidelne a svedomite dochazku. Nemluve o tom, ze i za me sme se obcas pri podpisu zastupovali :))
Odpovědět
No hlavně jsou některý pravidla, který si škola může sama určovat, no a pak jsou prostě školský zákony, který jsou nad tím. Tohle se mi zdá jako něco nemožnýho. Těžko můžou něco chtít zpětně. To je jako kdybys měla diplom, ale chtěli by po tobě zpětně chodit na nějaký kurzy.
Odpovědět
http://www.beremese.cz/forum/show.php... :-D
Odpovědět
Já jsem si to četla:-D.
Odpovědět
jsem si nejak nemohla pomoct =-) jo a nikam jsme nejeli, protoze jsem nejaka chcipla a sestrenka ma toho druhyho jeste 10mesicu, tak jsem je nechtela pripadne nakazit :-(
Odpovědět
bella ne chodit na kurzy, ale prednasky a seminare! :-D
Odpovědět
No verunka to moc nepobrala. Třeba u nás se seminářům říkalo i kurzy, tak proto.
Odpovědět
bella ahaaa, to jsem jeste neslysela :-)
Odpovědět
Kurzy u nás byly v podstatě volitelný semináře.
Odpovědět
bella v pohode, omlouvam se za ten blbej dotaz...
Odpovědět
To ne, to spíš abych nevypadala jako jelito, co má ve škole kurzy sebeobrany a tancování :-D. I když podobný věci tam taky za kredity byly :-D.
Odpovědět
Bella to neee :-D
Odpovědět
Tak já jdu hají, sice asi neusnu ale uvidím.Bolí mě celej člověk z té posilovny 8-)
Odpovědět
lucil, hezkou dobrou noc a nepremyslej nad tim ;-) vidis, taky bych brala kdybych takhle byla znicena :-)
Odpovědět
gepe, ty jsi taky zničená, ne?
Odpovědět
bella jo, ale jde na me nejakej vir ci co.. to neni jak z posilky apod. :-S sice jsem ted u stolaku, ale u postele mam pauznutyho clousoa z 1963 - Clouso na stope :-D
Odpovědět
Premyslim, na co se podivat tak na svatbu, co me jeste nenapadlo... na aukro jsem dneska vlezla a dala par veci do sledovacky, hlavne na prstynky nejakou misku apod., misto polstarku, mosazny svicny s patinou zelenou a jeste nejaky takovy blbosti.. A taky me vubec nenapadlo si nejak ty veci nekam psat.. i kdyz sesitek mam "zalozeny" :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?