Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
Teda, tady je nejaky ticho :-D no nic, jdu se podivat na saloos a objednat dochazejici veci x-)
Odpovědět
bella ty svatebni-doplnky cezet jsou hned vedle Adiny na 4ce! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak na mlýn se snad stavíme o víkendu, jestli bude čas, pak vám dám určitě vědět
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ránko ;-) včera jsem nestíhala, byla jsem s kámoškama na večeři a asi mam řidiče autobusu :-D :-D je sice ženatej, ael je to hasič, takže by mohl mít i nějakou tu uniformu z eroticcity :-D pb, třeba to s tou trávou nebude tak hrozný... záleží asi na tom, kde se ji v holandsku válí, někdy je krásná a někdy je to hnus... spíš je na to v květnářství upozorni, že bys byla ráda, aby byla čistá aby ti neumazala šaty... teri, co ty boty? dorazily už ti ty červený?? hailli, tak s timm místem je to u nás to samý, už měsíc a půl nám do toho vždycky něco vleze... ach jo :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Taky doufám, že už se o víkendu konečně rozhoupeme a půjdeme se podívat do vybrané restaurace ]-( Aspoň by mě snad uklidnilo, že aspoň něco už máme zajištěného, kdyby se nám tam líbilo =-) Jo a jinak vám taky přeji dobré ráno ;-)
Odpovědět
dobre ranko :-) hailli super! maly tip - kdyz jsem byla na okori dat rezervaci, tak jsem tam byla s kamaradkou, ktera mi bude koordinovat den svatby, a predstavila ji jako koordinatorku, on nam, ukazal opet salon, zahradu a apartma - kvuli ni a rikal ji veci aby vedela a byla seznamena :)) s tim ze na zahrade jsem ho pozadala zdali bych s nim mohla mluvit o samote a ji nechat si prohlidnout zahradu.. ja sla s ni do restiky a ona prolezla na nafotila salon i zahradu radne :-N Kdyz budete moct vezmete si s sebou rovnou fotak ;-) ava, to fakt a je i svolnej pro oblecek? nebo jeste o nem nevi :-D to ze je zenatej prece nevadi, ne? teda pokud nektera z zen nebude nejak svolna a obtezujiciho nasledne ;-) :-D a neboj urco taky misto budete mit :-) pb, je dobry najit kvetinarstvi, anebo primo nejaky dobry zahradnictvi... teri, jo co botky? navazuju s dotazem na ava :-D
Odpovědět
Profilova fotka
gepe o oblečku ješte neví :-D ale jeho manželka je moje dobrá kamarádka a ta byla nadšená :-D :-D (jsem se zapomněla zeptat, jestli nemá v soukromý sbírce nějakej vlastní obleček :-D :-D ) amadeuska, my nemáme vůůůbec nic, teda až na řidiče autobusu :-D na naše místo se chystáme už skoro 2 měsíce a furt nic... ale pokrok jsem zaznamenala minulý týden, kdy se mě přítel po návratu z dovolený nečekaně zeptal, jestli jsem se tam byla s kamarádkou podívat, jestli nám to bude vyhovovat...
Odpovědět
dobré ranko, avano.to je fajn že bude řidič,a ví do čeho jde :-D :-D :-D gepe:pěkně sis to zařídila ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
rouy: díky za typ na květinářství, taky se tam dojdu kouknout - se tam naši čekatelé možná sejdou ;-) hailie: mají v tý sofii pěkný šaty :-) koukala jsem i na výprodej.. do 34 jsem se snad nevešla ani na střední :-( natož tď
Odpovědět
avano.tak to je fakt pokrok,to už něco znamená :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
A mimo jiné tím chtěl říct, že doufá, že to všechno zařídíš sama ne? :-D Mám pocit, že by ten můj drahý byl taky nejraději, kdyby to tak dopadlo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
amadeuska, pro mě to je pokrok, protože mam doma tak trochu zákaz mluvit o svatbě :-) takže když se sezptal sám, tak mi sklapla brada :-D já si to stejně tak ňák budu zařizovat sama s týmem holek, kterej už mam danej dohromady.. teď už jenom potřebuju aby mi schválil krátký šaty :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
avano.moc ho nedraždí :-D :-D :-D a co si mu na to řekla,byla si tam ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ne, že jsme to s kamarádkou nestihly, což je pravda, těchhle 14 dní je v práci pekelných, takže nestíham... no má holt smůlu, bude tam muset se mnou čekatel osobně :-D
Odpovědět
tak si mu měla říct že si čekala na něho ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Taky jsem to měla zakázáno, ale přesvědčila jsem ho, že bychom už možná něco mít zařízeného měli, což uznal a pak se dokonce sám jednou přiznal, že pročítal svatební fórum (nevím jestli tohle) :-D . To mě docela pobavilo, ale hlavně jsem ho za to velmi pochválila, protože kdybych se zasmála, tak už by to neudělal ;-) Ale do restaurace se mu myslím chce, protože se tam samozřejmě taky hned najíme, abychom věděli, že tam taky dobře vaří a ne že to tam jen dobře vypadá... no a svíčkový on nikdy neodolá. Akorát je problém najít si na to čas a dokopat se tam :-S
Odpovědět
Pár krátkých šatů:-) http://www.lightinthebox.com/Empire-S... http://www.lightinthebox.com/Empire-H... http://www.lightinthebox.com/A-line-S...
Odpovědět
Profilova fotka
ty třetí jsou super!! kamilasv, neboj, myslim na tebe s tim vyfocením červených antických šatů ;-) už mam foťák zpátky a i šaty jsou vypraný, tak je o víkendu vyfotim...
Odpovědět
avano.taky čekám :-N :-N jdu udělat zasmažku do polívky ;-)
Odpovědět
Děkuji avano, já jsem tady četla, že se perou, tak jsem se nepřipomínala:-) Ale jsem na ně vážně zvědavá.
Odpovědět
Profilova fotka
celý víkend jsem byla pryč, v pondělí jsem je vyprala a předevčírem jsem je sundala ze šňůry, včera jsem nebyla doma... je to složitý... ale o víkendu budu doma, přítel marodí, já mam taky teplotu, takže se nikam nehrnem, tak je vyfotim ;-)
Odpovědět
Ahoj holky!:-) Gepe: tak tam se někdy vypravim! ;-)
Odpovědět
tak už mám uvařeno akorát v 11 hodin to musím zanést k babičce ;-) , bella.ahoj co nového? :-)
Odpovědět
anko, nic moc. Jen jsem si v pondělí objednala závoj a spodnici :-). Jo a náušnice, ale ty nevím, jestli použiju...je to všechno v albu.
Odpovědět
A do svatby mi zbývá fakt ještě dlouhá doba:-D. 10 měsíců a 5 dní, ještě jsem se nedostala pod 300. Vy se máte...
Odpovědět
bella .vždyt ty si taková akční tak šup šup na to a objednávat a nakupovat :-D :-D :-D my akorát mají přijít ty šaty na večer tak jsem taky zvědavá jaké budou,ještě jsem to ani neřekla tomu mojemu :-D :-D
Odpovědět
Mě mají taky dojít šatičky, ještě se budou 4 dny šít a pak posílají. Už se nemůžu dočkat:-)
Odpovědět
No na ty jsem zvědavá, bude to bomba!:-) No já už nevím, co bych objednávala. Myslím, že toho už tak mám dost. U nás to začne hlavně v zimě a po Novým roce, to pak objednám boty, koupí se prstýnky, atd...
Odpovědět
Profilova fotka
kamila ty si necháváš šít ty antický?? a kde?
Odpovědět
no já akorát v listopadu budu tisknout to oznamení,protože doma ho mám ale ještě se musí natisknout ale počkám až dáme papíry na matriku a pak to nechám udělat,no a do prosince chci ještě prstýnky asi si je dáme na vánoce pod stromeček i z oznamením-rozbalíme si to a řeknem jéé my se berem :-D :-D :-D bell.no já tet uvažují o účesu tak aby se hodil i na večer,ale vím že vlasy chci vyčesat,protože rozpuštěné nosím pořád ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?