Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
jo, nad tim jsem premyslela se tam jit podivat nejen na tyhle...
Odpovědět
no nic, uzaviram pro dnesek tema saty pro me :-)
Odpovědět
Promiň, já už se vyjadřovat nebudu.
Odpovědět
bella neomlouvej se! a hlavne fakt pohoda, klid :-)
Odpovědět
;-)
Odpovědět
no tet jsem musela na chvilku přenechat pc dětem dělaly si úkoly do školy,gepe tobě bude slušet i pytel :-D :-D :-D
Odpovědět
anka :-D hele ale taky jsem nad tim premyslela, koupim si cosi na hlavu v cene satu a navliknu treba prosteradlo - to bude ta prava antika ;-) :-D :-D
Odpovědět
no já myslím že prostěradlo bude dobre a na hlavu to co má ten cézar na hlavě no nevím tet co to má no a římské sandále a je tobobkový list :-D :-D :-D a římské sandále a je to ;-)
Odpovědět
ježiši jak se mi to tam napsalo ;-) ;-)
Odpovědět
to-bobkovy list? to je velmi zavadejici :-D :-D
Odpovědět
no uděláš si z něho věnec anení co řešit :-N :-N
Odpovědět
list z bobku? :-D :-D :-D ja vim jak si to myslela, ale proste mi to nejak neda :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
tobobkový list:-D.
Odpovědět
no já to rychle napsala a pak se nekoukla co to tam mam za nesmysl :-D :-D :-D
Odpovědět
gepe a jakou barvu vlasu máš tet,ale ta fotka s těma natačkama je super :-N :-N
Odpovědět
anka, tu co jsem po 4 letech.. a ta s tema natackama, radila jsem s fotakem a pak udelala vyrez obliceje a upravila takhle :-) ... hm muzu najit pokusny :-D
Odpovědět
ta fotka je opravdu skvělá ;-)
Odpovědět
ahoj holky:-D tak mi dneska dorazily ty balony, ale nemůžu je vyzvednou páč jsem to nestihla. Tak zejtra:-D Jinak toho na mě začíná být dost tak jsem místy pěkně vzteklá:-/
Odpovědět
frido.a co se děje? :-|
Odpovědět
anka dekuju :-N , dam ti ke me do alba nektery pokusny z kterych jsem pak nakonec vybrala tu jedno a pak takhle upravila :-) ono totiz, kdyz me drahy pozadal o ruku necekane, tak jsem mu rekla ze to fakt ne :-D a nejak se snazila zakecat, ale pak se mi to rozlezelo v hlave a z kvety.sk jsem mu nechala poslat kytici do prace a nechala u nic i udelat to pranicko - zkusim vyfotit a taky dat sem nejak, kde uvnitr bylo pouze: ANO :) frido, copak?
Odpovědět
Fridolinek: zase něco doma??
Odpovědět
anka tak tady! :-D http://www.beremese.cz/album/album.ph...
Odpovědět
jen jsem se trochu namalovala a pak fotila a nakonec vybrala tu jednu, vyrizla a upravila do oldstyle na to prani =-)
Odpovědět
gepe:ty jsi šikulka,no nevím jak by ten muj reagoval kdybych mu na stavbu poslala kytici,on v monterkách a květinová služba by ho hledala :-D :-D :-D no a ty jsi jim přes pc poslala tu fotku,víš já jsem uplně na pc začatečník takže to co potřebují to umím ale nepouštím se do nějakých složitých věcí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
gepe, super fotky, až na tu cigaretu :-p
Odpovědět
anka, dekuju :-) no sranda byla, ze byl zrovna ten den brzo a prvni v praci a zazvonilo u dveri dhl, ze tam maji na doruceni krabici - kytka mela 30x40 a byla jeste usazena v kartonu v krabici aby se nebybala, takze tak metr na pul metru :-D tak to prevzdal a divil se pry, kdo by tam mohl posilat z kvetu kytku a komu... pak objevil na krabici svoje jmeno a jeste vic prej nechapal proc jemu nekdo posila kytku... kdyz ji vyndal tak jeste uvnitr objevil obalku s tim pranim.... nejvic jsem se bavila, kdyz mi povidal jak se tu velkou kytku snazil schovat nekde - trcela z toho trava apod. samotna vazba byla 30x40.. a porad prej na nej nekdo, jestli ma nekdo svatek ci narozky jestli nahodou na nekoho nezapomeli - no proste barvu nepriznal :-D :-D ono neni tezky fotku upravit - tuhle upravu jsem udelala v programku pro picassa web co je ke stazeni :-) pak jen delala objednavku na kytici s tim ze motiv na prani jsem dala vlastni, dle pozadovane velikosti atd. a bylo to :-N
Odpovědět
Tak ta s cígem je suprová:-D. http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
haillil, diky! je fakt ze mi dost smrdela pod nosem :-D :-D
Odpovědět
bella a to si vem, ze v ty dobe mi bylo uz skoro 31,5 :-p me se ty s cigama taky libi, jsou takovy jiny :-D :-D
Odpovědět
Jojo holky a já už mám 33-jaksi to letí. se mi pořád zdá že mám tak něco kolem 25 :-p :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?