Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
Ave ani jsme nepostřehla jestli už máš taky doma ty šaty ever pretty???
Odpovědět
lucil: já myslím, že už je má...že prej ta látka nic moc, ale jsou prej pěkný...
Odpovědět
Profilova fotka
lucil mám ;-) ale ještě jsem je nestihla vyfotit, včera jsem je sundala ze šňůry :-D jsou krásný, jen mají trochu jiný odstín, jsou víc červený, což mi nevadí. Necham si je o 5 cm zkrátit, protože si na ně šlapu...největší sranda je, že jsem si je objednala abych měla podle čeho ušít svatební a teď to vypadá, že se budu vdávat v krátkých :-D :-D
Odpovědět
avano: promiň, já myslela, že tu nejsi:-D.
Odpovědět
Profilova fotka
já poočku nakukuju... :-D ale máš pravdu, látka je jako takovej lepší závěs :-p ale na ples budou úžasný, v únoru jden na ples krajský veterinární správy a tam je předvedu :-D
Odpovědět
avano: :-D :-D "ples krajský veterinární správy":-D. No já myslím, že budou suprový. Holt za tu cenu se nedalo čekat hedvábí:-).
Odpovědět
No já nad nima taky zauvažuju...jaký mají ještě barvy?
Odpovědět
Holky, na krásný šaty koukněte ještě sem: http://www.jovani.com/ Mají i svatební: http://www.jovani.com/Wedding-Dresses
Odpovědět
Profilova fotka
bledě modrou a tmavě fialový, ale ty měly ve vel. 36 a tu já neoblíknu :-D ale tobě by určitě byla... nevim co je vtipnýho na veterinární správě :-D :-D kamarádky teta je tam ňáký velký zvíře, tak chodíme s nima, je to fakt akce na úrovni v reprezentačních prostorách plzeňskýho pivovaru, vstupenka za 500,-- už se těšim až ty šaty provětram :-D
Odpovědět
Ale vlastně na tom není vtipnýho vůbec nic:-D :-D. No tak bledě modrou určitě ne, v tom vypadám jako mrtvola...já bych brala tmavě modrý :-(.
Odpovědět
Profilova fotka
no mě se ty světlý taky nelíbily, zase by se mi všichni smáli, že vypadam jak sněhurka ]-(
Odpovědět
To jo no:-D.
Odpovědět
Článek se načítá
No AVe jasně že ten materiál není nic moc ale líbí se mi ta cena-to se myslím svatební šaty pořídit nedají a na pláž budou akorát.
Odpovědět
tak jsem opět tady :-) děti přišly ze školy tak jsme papaly :-) :-)
Odpovědět
je lucil ty jsi tu dlouho nebyla,no jo ty to vlastně máš na pláži.Tak jak to pokračuje,
Odpovědět
Profilova fotka
lucil, taky jsem za tisícovku nečekala zázraky ;-) ale hlavně, že střih a barva jsou úžasný, takže jsem spokojená ;-)
Odpovědět
avano.ještě aby si nebyla,no nekup to za tu cenu :-D :-D :-D musím se smát protože když někam jdem a je něco levnýho tak ten muj vždycky říká no nekup to za tu cenu :-D :-D :-D
Odpovědět
anka: no to já říkám taky, potom máme doma spoustu krámů:-D.
Odpovědět
Profilova fotka
chjo holky, tak šaty dneska přišly a nejsou mi :-(((( teda jsou, ale nějak z nich přetejkám, tak můžu hledat dál
Odpovědět
haillie: a nezhubneš do nich? Třeba by pomohly i dvě kila...
Odpovědět
tulda, jeden je hned vedle Adiny na 4cce, kousek od pankrace :-) maji i web, ale ted si na nej nevzpomenu.. hailli, ktery sis objednala? =-) a kde?
Odpovědět
Profilova fotka
bella, nevím, se obávám, že by to chtělo víc :-(
Odpovědět
hailli, ty z toho aukra?
Odpovědět
haili.ty sis je nechala šít na míru nebo jak?
Odpovědět
Profilova fotka
gepe, jj ty z toho aukra, tak byli za 300,- tak to tak nebolí :-)) tak váhám tady nad těma http://www.hezke-saty.cz/katalog/kokt... ale raděj bych je někde zkusila na živo už
Odpovědět
já mám taky z aukra ale šité na míru a mám je fajn ,ale musím taky do nich trochu zhodit aby to bylo dokonalé,břicho musí trochu dolů ;-) to pujde mám času dost a už jsem některé věci omezila ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
anka, ne koupila jsem co tam prodávali za 300,-, mám je na obrázku v albu, krátké bez ramínek (korzet a sukně) tak já frčím ještě s balíkama na poštu a odpolko jedeme na ten trojanův mlýn, tak to snad dopadne lépe než se šatama
Odpovědět
haili.ty jsou krásné,to chceš jako populnočky ;-)
Odpovědět
hailli, anebo vetsi velikost o cislo nez mas a daly by se zuzit :-) ty nejsou spatny... ja tam stale vaham nad tema balonkovyma x-) anka si stihla i tak... :-)
Odpovědět
haili tak je prodej ;-) zkus tady na bazaru
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?