Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
Profilova fotka
já myslím, že tenhle styl se líbil avano, takové podobné jí nahlodaly na krátký střih šatů :-D
Odpovědět
haili.ono se to říká ale stejnak ten první inpuls chytnou od ženské :-D :-D :-D to my jim udaváme tempo :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No,my chodíme s přítelem občas na disco,takže tancuje,ale musí být pod vlivem... :-N Noa včera jsem doma zumbila a přítel se přidal.Málem sem se počůrala. :-D
Odpovědět
no chlapy by měli povině tet do svatby tančit :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já ho chtěla donutit do tanečních pro dospělé, protože mě tanec vždy fascinoval, ale nepodařilo se a to ani když tam začal chodit jeho brácha s přítelkyní :-|
Odpovědět
Ten můj netancuje ani pod vlivem, asi jsme nikdy ani netančili klasického ploužáka. Ale nevadí, tančit můžu i s jinýma:-)
Odpovědět
tanec je nadherný a věřte že vždycky když vás muž vyzve k tanci,tak je cítit mezi váma takové to erotické napětí :-) :-) i po letech co spolu stravíte ,a vždy budete mít přiležitost někde spolu tančit tak vás to vždy nazvedne a pocítite k sobě tu náklonost a erotiku co ve vás je :-)
Odpovědět
Profilova fotka
anka: Ach jo...tak to bohužel neznám... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Huuuu,Anko :-D ;-) No,ploužáky nejsou problém,na ty disco to taky občas rozjede.A máš pravdu,fakt to tam cítit je ;-) Jinak jsem si vybrala kytí.Belle se líbit nebude.Má dole tu volnou trávu,psala že je to jak koště,ale já jsem se zamilovala.Mám ji v albu,akorát budou bílé frézie a zelené růže ;-)
Odpovědět
PB.tak každý ma jiný vkus,já taky chci uplně malinkou kytičku,kterou si udělám sama.ale co máš v albu vypadá pěkně :-)
Odpovědět
Profilova fotka
vid... ;-) Mně se líbí a je taková netradiční.Takže prostě bude.Akorát nevim,jak dám ten žlutý prvek na stonky :-N Asi tam nalepíme žluté perličky.Musim to ještě prodiskutovat s Avanou. ;-)
Odpovědět
nebo korálky navléct,no uvidíš sama ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
spíš na co si troufne pani v květinářství..Má malinkej obchůdek,hodně váže na poslední školní den,ale když jsem u ní nechávala vázat,tak to byla vždy paráda a za slušný peníz ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
padla.Zatim pa.Ukážu se odpo ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jsem zpátky :-D dneska mam trochu volněji, ale stejně mam dost práce... jo ty krátký šaty se líbily mě 8-) pb, a do do tý kytky do toho ohonu zakomponovt zlatej drátek se žlutýma perličkama... víš, jako že by tam visel spolu s tim beargrassem (tou trávou)
Odpovědět
avano:takže opět pracovně :-| no koukla si se na ty stránky kde jsou ty kostýmy,jsou tam opravdu dobré věci :-D :-D autobus super,už máš toho řidiče ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jinak k tý volný trávě, dej si na ní pozor, protože ji občas vozí různě špinavou aby ti neumazala šaty, nejde to totiž vyprat... moje ségra nadává, že od ní má zničený všechny trika, protože jak to vždycky vytáhne ze svazku, tak to špiní...
Odpovědět
Profilova fotka
anka nemám, nemám ani termín, ani nic ]-( já pracuju pořád a teď jak budou volby, tak fakt do roztrhání těla... :-o dneska se mi vrátí ze slovenska přítel, jede o 3 dny dřív, ne že by se na mě tak těšil, ale má horečku... tak to vzdal..
Odpovědět
avano.já právě taky nechci do kytky vrážet tolik peněz pokud bych s ní měla házet,chci maličkou kytičku z růží,já už jsem pevně rozhodnuta ;-) je mi je kosa 8-( 8-( no na horách už sněží to máme ale podzim, z léta přimo do zimy :-N :-N
Odpovědět
avano.to má ještě stoho tunisu ne?měl by zajít k doktorovy on to totiž asi přechází
Odpovědět
Profilova fotka
anka, načal se v tunisu a pak vosel odjel na čundr na slovensko... zítra jde k doktoru. mě je taky neskutečná kosa, protože včera přivezli kytky na sobotní akci, tak aby vydržely, tak jsem musela vypnout topení, nemůžu ani pořádně psát, jak mam zmražený prsty...
Odpovědět
Profilova fotka
pb, takhle ňák jsem to myslela do toho ohonu, ale víc perliček a drátu... http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
avano.tak to ti nezavidím :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Tak děvčata včera jsme hodili s drahým diskusi, jelikož máme omezený rozpočet (mateřská je taky omezená...) a já chci profi fotografa jediné na čem se ještě dalo ušetřit jsou.... ŠATY Navíc se ukázalo, že drahý by radši abych měla šatky bílé no a když si mě chce vzít tak zas jako - co bych pro něj neudělala :) Takže žluté koupím až budu zase pracovat a budu je nosit na výročí na svatbu jsem si objednala tyhle (měli mojí velikost 38 tak jsem nevydržela jsem žena činu) http://www.hezke-saty.cz/katalog/kouz... (když to nebudou ony pošlu je zpátky že) nicméně dál se sem občas kouknu, ale Holky na roviny - nedokážu to co tu píšete přečíst všechno :) - pardooon
Odpovědět
Ahoj holky! Tak jsem vás rychle prolítla:-). Jak jste tu řešily to cvičení, tak já začnu chodit s kamarádkou, budeme to asi střídat, power jógu, p-class, dance aerobic a asi vyzkouším i tu vaší slavnou zumbu:-D. Já asi nepotřebuju moc zhubnout, max.dvě kila, ale spíš zpevnit...
Odpovědět
tulda: ty jsou pěkné, myslím, že je tu měla vybrané i lucil...
Odpovědět
Profilova fotka
Co se týče tance, ten asi dáme až večer za tmy aby to nebylo vidět ;) Při hostině se tam už tanec stejně nevejde, takže budem muset vymyslet program více mluvící a méně akční. Mám zábavného kamaráda tak s ním hodím řeč a zkusíme něco vymyslet. Ted mě při žehlení u jedné reklamy napadlo, že bychom mohli někde zakopat poklad a vysílat skupinky hostů ho hledat :) (budem to mít u lesa) budem tam mít dost dětí tak snad by to mělo úspěch Taky jsem večer chtěla udělat maškarní ale přítel je proti, tak uvidíme... Prcek je vzhůru tak jdu dělat kuci kuci, hezkej pokec holky
Odpovědět
Tuldo tak ty mám doma. 8-) Narazila jsme na ně v jednom e shopu ještě za lepší cenu. Jen je lepší si obejdnat o číslo menší velikost a nejsou čistě bílé ale trochu smetanové. Ale sedí mi hezky a za 1100 mít svatební šaty je super cena.
Odpovědět
Profilova fotka
luci - aha vidíš být rychlá není vždy výhra :) no uvidíme snad mi nebudou velké míry mám přesně na 38ku a co materiál jsou příjemné? Avano - máte vybrané krásné prstýnky Všechny - nějaký tip na kamenný obchod s dekoracema? (organza apod.) ideálně Praha 4 nebo s parkovištěm :)
Odpovědět
Tuldo jsou z nějakého polyesteru ale hezky splývají. Jsou trochu průlhledné. Já nemám moc prsa a tak mi sedí hezky 36. Ale máš je taky za dobrou cenu. Mají je málokde a na aukru dokonce za 2tis.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?