Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
hoj smudli, tak aspon ze ta organza ma opravdu tu barvu jakou ma mit a vse je ok... hele nemas tu cokoladku nahodou pro hosty? aby Ti nejaka zbyla po ochutnavani ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já si vzala jen jednu :D já jich radši vzala padesát :D a hostů bude max 35 :D
Odpovědět
smudli ty si fakt strelec :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D tak víš co, do svatby musí být pravidelná kontrola jednou za měsíc jestli se jim nic nestalo :-D
Odpovědět
gepe: Já vím :-( :-( Já nemarodm, takže tohle je vyjímka :-( ;-)
Odpovědět
smudli to je zase fakt :-D a je pravdou ze taky treba u dortu vezmeme vic porci, kdyby nahodou nekdo pribyl... kdyz ubyde, tak nevadi, aspon vic zbyde :-D barrcca to pocasi je k marodeni jako stvoreny z toho si nic nedelej, hlavne aby bylo lip ;-)
Odpovědět
aho jtet jsem to tu rychle proletěla gepe.noi ty slipy chudák jak ho tam má srolovaného :-D :-D :-D jinak já mám 172 cm asi 69kg ;-) a velikost oblečení 40 -42 ale 5 kg musí dolů :-p :-p jinak vítám novou nevěstu,hele já mám 4 děti a šaty budu mít bílé takže pokud je chceš nekoukej na ostatní co ti řeknou ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jsem sama doma a nevím co dělat :-D asi nafotím co už máme, v albu mám seznam jak kráva a žádné fotky :-D
Odpovědět
anka jo je fakt ze ty sitovany jsou fakt prisny :-D :-D smudli, tak smele do toho =-) :-)
Odpovědět
to počasí je hnusné, smudli tak tam něco dej gepe.jsem zvědavá jak ty šaty budou vypadat,už jsem to objednala aspon bude sranda až s tím mým chlapem přijdem a hodíme ještě taneček :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
anko,tady svítí sluníčko. Gepe,netušim.Já volit nepůjdu.Fakt nikoho z těch lidí neznám.Nikdy jsem na tyhle volby nechodila :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a Anko,na ty tvoje šatky jsem zvědavá.To bude naprosto supr.Miluju tuhle modu a manža ve styl Al Capone,to bude zážitek. ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
tak to se máte fajn,tady je mlha a prší.já taky na volby nechodím protože si myslím že to jsou machynace ]-(
Odpovědět
anka, to rozhodne budete mit super! my maximalne asi udelame tanecek uta uta na mamuta, jak je drahy jak drevo a netancuje :-D :-D PB: neva. :-) jo tady taky prosvita prdoch nahore, ale je pritom jeste klada
Odpovědět
pb:no my to chceme až na večer,tak jsem zvědavá jaký bude ohlas ;-) tomu mojemu pořidím doutník,ale nebude ho kouřit to by mě asi zabilo :-N :-N :-N já si taky pořidím tu dutinku a dám do toho cígo no a vykráčíme zářívé budoucnosti :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
gepe:tak u nás se hodně tančí a ten muj taky super tančí tak doufám že vše dopadne tak jak já si představují :-) :-)
Odpovědět
anka, ja myslim z urcite to dopadne dobre! a budete skvely! :-)
Odpovědět
gepe.a jaký program budeš mít ty :-) máš něco vymyslené
Odpovědět
anka praveze jeste ne.. protoze vubec netusim, kterym smerem to hodit... jediny co me napadlo je dementni, to radsi ani rikat nebudu :-|
Odpovědět
ono staci, ze nas svatebni tanec bude pravdepodobne do stylu pocatku epileptickyho zachvatu a drahy neni proti... protoze pak nam zbyva jedine obkrocak.. a pritom ja vzdycky milovala tanec ]-( holt to je jedna z obeti kterou jsem dala ve vztahu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Gepe :-D :-D :-D Anko,tak hlavně at vás fotí a fotí a i nějaký video vašeho překvapení večera. No my budeme mít maximálně prd.Až se přítel společensky upraví lihovinama,tak bude chtít pořád tancovat,ale jeho styl je pogování,či-li skákání z jedné strany na druhou,máchání rukama. Něco jako šamanské tance nebo rituální tance afrických kmenů u ohně.
Odpovědět
jo gepe hlavně že je šikovným v něčem jiném :-D :-D já tanec milují a každý den na hodku tančím a cvičím,tak doufám že budu i zhazovat :-D :-D no to je u vás tak špatné že by v rodině nikdo nebyl pro zábavu 8-( 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
Jo holky to jsem ráda, že nejsem jediná, kdo má chlapa co nerad tančí :-D Ten můj zásadně provozuje styl medvěd a tak bude vypadat asi i náš první tanec- bez šance, ale aspoň bude legrace :-D
Odpovědět
PB: pogo taky neni spatny :-D :-D :-D anka, no to prave je, jediny co mu proste nejde je tanec, je strasne tuhej, takze kdyz ma zahejbat napriklad pouze ramenama, tak zapoji i trup a boky... proste mu nejde ta koordinace, zacina to uz treba i chytanim micu :-D no to pujdes s vahou pekne dolu, se mas.. :-N u nas v rodine pro zabavu jsou, jen me nenapada co bychom mohli udelat... mozna disko-trisko, to je taky na klepani se, hejbani rukama apod., to mu jde :-D :-D
Odpovědět
amadeuska, tak tak nejak :-D hlavne! sranda musi byt :-D
Odpovědět
PB:tak mu ktomu přidej ještě kostým a máš to jako číslo dne :-D :-D :-D a to víš že fotit a točit se bude.
Odpovědět
http://www.poshgirlvintage.com/1980s-... nekomu se neco tady takovyho libilo ne?
Odpovědět
gepe.šaty jak na hříšný tanec :-)
Odpovědět
anka to jo, ale holky to maji v albu, presne takovy styl, jen ted nevim kdo :-| :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky, z těch natancovačů si nic nedělejte, my se na první tanec budem prostě jenom nějak ploužit, už mám i vybranou písničku i když teď mě napadá - dobrý tanečník = dobrý milovník ne? 8-) že by to ty chlapy trochu nepopíchlo?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?