Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
ava a rouy :-D :-D rouy, u tech satu je dulezity je videt, ale co jsem videla, tak i nektery co pujcujou jsou strasny a obnoseny..
Odpovědět
Profilova fotka
gepe, tak ty s tou síťkou jsou fakt dobrý :-D ale chce to pod ně oholit, vyčuhující chlupy nejsou to pravý ořechový :-D :-D
Odpovědět
ava, tak to uz pak bude na Tobe :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no počkej, přece nebudu holit autobusáka?? :-D
Odpovědět
ava :-D :-D no, spis jde o to, jak si to nebo nekoho zaridis, tak takovy to bude mit no =-) :-D
Odpovědět
na chvilku mizim, musim dodelat jednu smlouvu :-| zatim papa... btw> ava ty s tou dirkou ee? =-) :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ani ne, mě stačí ta moje (dírka) :-D :-p :-D
Odpovědět
ava :-o :-D :-D
Odpovědět
Rouy: třeba teď měli výprodej v Andělským svatebním v Praze, normální značky jako Pronovias... Gepe: tak zrovna diadém je jedna z věcí, který bych si na sebe nikdy nevzala:-D.
Odpovědět
Slušný šaty za slušnou cenu...ale na to musí bejt postava... http://www.svatebniatelier.cz/pro-nev...
Odpovědět
Profilova fotka
krajka je nádherná, ale strašně opticky rozšiřuje :-(
Odpovědět
avano: to máš pravdu, já takhle viděla jedny krajkový a byly tak tlustý, že by to přidalo 10 kilo.
Odpovědět
Článek se načítá
bella: a ty si vyděla ty šaty ve výprodeji?
Odpovědět
který?
Odpovědět
Jako jestli jsem nějaký výprodejový viděla? Viděla, já jsem si z výprodeje šaty koupila:-). Ale tam měli jen do velikosti 38.
Odpovědět
Rouy, zkus to Andělský svatební a taky se běž kouknout do Kleinodu, když jsi z Prahy...
Odpovědět
Profilova fotka
krajka je krásná, třeba to bolerko by se mi z ní líbilo, ale šaty z krajky fakt ne, to bych musela mít tak 40 kilo i s postelí...
Odpovědět
Tak já mizím, možná sem pak ještě na chvilku zaskočím:-). Zatím pa...
Odpovědět
no avano, když se podíváš na tu Trumpovou, co mám v albu, tak ta má šaty krajkový a rozhodně nemá 40kg. A myslím, že vypadá skvostně...
Odpovědět
Profilova fotka
jsem se lekla, že máš v albu ivanu trump starší...ta vypadá jak strašidlo... ne, krajka ti fakt musí sednout, jinak zabiješ celej dojem...
Odpovědět
bella, no tak nevzala :-)
Odpovědět
hmm http://www.miasolano.cz/detail/svateb...
Odpovědět
Profilova fotka
bella, proto jsem se lekla: http://www.super.cz/celebrity/ivana-t...
Odpovědět
u andelskeho studia je u vyprodeje problem, ze vetsinou jsou saty do 36, vyjimecne i 38.. a jen jedny nad 40
Odpovědět
Profilova fotka
tak je to definitivní, zítra se vrací přítel ze slovenska a v pátek jde k doktoru, má horečku a chrchlá... snad to bude jen něco od průdušků a ne zápal plic..
Odpovědět
Profilova fotka
gepe, to je klasickej výprodej, normální velikosti neseženeš... :-(
Odpovědět
ava, tak aspon budes mit doma maroda a budes se starat :-) snad to nic vaznyho nebude... treba ma jen bronchitidu...
Odpovědět
Profilova fotka
to jo, ale už nebudu po večerech tady ;-( ;-(
Odpovědět
ava, my Ti neutecem ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
já vim :-D hlavně aby ten můj blboun byl v pořádku...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?