Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
anka ne*er :-D :-D :-D vitej leilunka mezi nami ;-) nejsi mimo tema, stale se resi planovani a pripravy atd. ;-) :-D
Odpovědět
leilunka:ne nejsi určitě se snáma nudit nebudeš,my tu probíráme všechno :-) takže pokd nemáš ještě ve věcech jasno tak tady najdeš všechno :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jj díky, už to vidím, já byla o pár stránek dál 298 a tak a to byly docela lechtivá témata :-))
Odpovědět
leilunka no to se tykalo tady jine diskuse, kam sme tady - nase zdrave nenormalni jadro odsud taky prispely :-D
Odpovědět
gepe:tak hlavní že já už jsem kompletní,ještě balerínky a spodní prádlo.Holka ta je taky kompletní kromě bot ale ty koupím až později,protože jim pořád rostou nohy :-D :-D No a tet jsou na řadě moji chlapy,ale bella mi dala dobrý typ,takže mě to výjde o dost levnějí a je to. :-D
Odpovědět
leilunka. a jakou máš inspiraci máš už nějakou představu,udělej si album at víme co se ti líbí :-)
Odpovědět
anka, jaky typ na kluky? taky budu mit dva cvrcky co nam ponesou ty prstynky, tak sem s nim :-D
Odpovědět
gepe:mám to v albu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No ještě tomu tady moc nerozumím, svatbu máme 11. 6. 11 a bude do oranžové barvy, jinak vše zatím vybírám :-)
Odpovědět
Profilova fotka
avano, já chci taky k rautu napsat co se podává, mám na to vybraný rámečky v ikea a až pozbudou účelu tak tam dám naše svatební fotky třeba pro babičky gepe, kluci od anky budou v bekovkách a košilých, má to v albu, taky se mi to líbí i pro přítele a jestli klapne ten trojanův mlýn, tak tam se to bude i super hodit
Odpovědět
tam jak máš napsané fotoalba,tak tam najedeš a založíš si svoje album ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
leilunka, vítej, určitě se tu brzo zorientuješ, hlavně tady naše diskuze sviští hrozně rychle, že člověk nestíhá sledovat, ale zase se to tu probírá všechno do kolečka, takže o nic nepřijdeš :-))
Odpovědět
Článek se načítá
no ale musím sehnat klukům ty bekovky,koukla jsem že to jsou všechno pánské velikosti,takže pokud by jste narazili na dětské tak dejte vědět ;-)
Odpovědět
anka a hailli jo to vim, tak chci prece obliknout i drahyho :-D akorat u me to uz proslo, myslim ze jsme se tady o tom uz bavily. anka, dam vedet :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem se nadchla a budu taky vyrábět svatební noviny...aspoň se něčím zabavím:-)
Odpovědět
Profilova fotka
to leilunka: To je fajn...taky jestli budu řešit nějakou barvu, tak to musí být oranžová;-)
Odpovědět
Profilova fotka
leilunka: ale abys stíhala diskusi, musíš být nalepená na monitoru celý den :-) , já dneska pracuju a nestíhám. jinak holky bekovky se mi líběj moc, ale bohužel mám alergii na jednoho pitomce v bekovce, co nám dluží peníze a asi je z něj nedostaneme, tak jak vidím bekovku, mám trochu zkaženou náladu
Odpovědět
hanakniha takhle jsem odrovnala jednoho svatebniho kamaremana, kdyz jsem videla v jeho portfoliu video ze svatby jednoho cloveka co zname :-D kameramana mit stejne nebudeme, tak tim lip :-) takze te naprosto chapu
Odpovědět
no ten muj chce oblek ale u kluků se mu líbí tento styl,takže holky jak narazíte na bekovky pro děti tak dejte vědět,já viděla v Tako ale těm mojim by byli ještě velké,já to zkusila na moji hlavu a taky jsem to měla větší :-N
Odpovědět
Profilova fotka
:-D no to vidím že bych tui musela sedět nonstop :-) ale co :-) když bude čas....
Odpovědět
Profilova fotka
anka6: a co ušít?
Odpovědět
anka, anebo je vzit do nejakyho kramu, kde prodavaji klobouky atd., tam by urcite neco mensiho mohli mit.. :-) leilunka, anebo docitat i kdyz i ja to docitani vzdam a jen v rychlosti projedu :-D
Odpovědět
No my jedem do Ostravy,takže se tam hned zeptám na ušití,jestli by to šlo pokud šijou kalhoty a obleky.vezmu fotku a ukážu jim jaký styl tak doufám že nám poradí no ještě jsem přemyšlela jak to udělat s dortem,kdy ho dát na stůl,protože bude muset být asi v lednici,protože v červenci bude asi horko.jak to budete dělat vy ;-)
Odpovědět
anka, my ho asi nechame prinyst pred krajenim po obradu, jeste nevim... ostatne pani co nam ho bude delat jeste stale ceka jak ho budeme chtit uvnitr atd., coz je drahyho bojovy ukol kdyz si ty puntiky vybral :-D me napadlo ho udelat ne takhle 4patrovy, ale jedno patro a pak zbytek minidortiky ruzne ozdobeny v duchu celyho puvodniho dortu..
Odpovědět
Profilova fotka
já objednám asi jeden luxusní dort v erhartově cukrárně, ale jen dvoupatrový a zbytek sladkýho si upečeme sami + vyzvu kamarády, ať něco taky vytvoří a přinesou, takže mezitím bude určitě něco sladkýho a na stůl to budu dávat postupně (tedy jestli v tom červnu bude horko)
Odpovědět
Ahoj holky! Vy zas jedete:-). Anko, dort dejte na stůl určitě až těsně před krájením, jinak bude po něm...
Odpovědět
gepe:no já právě uvažuji,ono je pěkné když ten dort je na stole zvlášt ale přece v létě,v sále máme zvlášt kuchynku kde jsou k dispozici dvě lednice,tak ho tam asi převezeme už v pátek.No to ještě mesíme doma probrat :-)
Odpovědět
Holky tak já musím končit,pujdu pro malýho do školky a pak mu jdeme koupit botasky a musím zanést mamce věci,tak se tu zastavím k večeru :-)
Odpovědět
Jo, to mě taky štve, chtěla bych ho mít aspoň chvíli vystavenej, ale bojím se, že se nějak sesune nebo propadne...
Odpovědět
anka, no prave, my ho povezeme z rakovnika :-D takze asi uz v patek, a jak tam budeme s pritelem uz spat z patka na sobotu, tak to tam vezmem asi rovnou.. no uvidime jaky bude pocasi, treba vystavit pujde na chvilku :-N ok, zatim papa :-) ola bella :-) no ono asi taky bude zalezet z ceho a jak bude udelanej...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?