Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
Profilova fotka
Gepe,aha...to jsem netušila.Tak to je pěkná pakárna.Za co si teda sara berou tolik peněz? ]-( Nebo tenhle hotel jehodně oblíbený http://www.hotelmlynkarlstejn.cz/foto...
Odpovědět
pb, oni tu nabidku maji i na webu, no ja v podstate nevim za co to chteji :-)
Odpovědět
Ahoj holky tak už jsem tady,mám navařeno a tet mám na chvilku čas než přijdou děti ze školy :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Něco nového,Anko? Co děti?Byli nemocní,někteří.Už je to lepší?
Odpovědět
pb:jen holka ale v pondělí pujde už do školy,ještě má rýmu ale teploty už nemá :-) jinak zatím nic nového,zatím jsme se nějak zasekly,jenom mi přišel deštník a vějíř,no a pořád mám v hlavě jak udělat to menu :-)
Odpovědět
hoj anka :-) tak aspon ze je mala uz na tom lip. Ja nemam porad niiiiic ;-( zacinate me pomalu iritovat ;-) :-D
Odpovědět
gepe:tak si pospěš aspon něco malýho si kup :-D :-D ještě se chci zítra mrknout u nás do Moravelu do obchodu na ty papíry jaké tam mají,potřebují červené.,na to menu.takže to udělám podklad červený a na to nelepím na bílém papíře vytisknuté to menu,s tím že to bude jako 4 strany,začátek prezentace,menu,program dne a poděkovaní svatebčanům,asi tak nějak :-)
Odpovědět
anka, no asi budu muset :-D ale koupila jsem si ted na zacatku srpna pekny tapky od tamarisu stribrny s kaminkem na stredu, ale jak zacalo byt hnusne atd., tak jsem je ani jednou nevytahla... ]-( tak jsem je hodila do svatebni krabice, takze vlastne teoreticky uz neco mam :-D :-D hele, ale to bude vypadat pekne to co mas v planu udelat :-N
Odpovědět
Profilova fotka
to gepe: Tak nic nemám...a ani nemám pořádně ucelenou představu, co že to všechno mám mít:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Anko,to je dobře,že malá už je ok.Teda,ty jsi holka šikovná.Pak musíš dát fotečku,až menu uděláš ;-) Já asi dnes zamířím do Ikei.Půjdu hrabošit. :-D
Odpovědět
pb.hned bych jela s tebou aspon bych se odreagovala od běžných starostí,jako zanést malýho do školky ,nakoupit,uvařit,zajít za babičkou a vyzvednout ji u doktorky recept na léky,vyprat a pak příjdou děti ze školy a dát jim oběd atd. :-D :-D :-D no hned bych se někam rozběhla :-D :-D gepe.tak doufám že ta moje představa dopadne dobře :-) je to místo svatebních novin,je to ve zkratce :-D :-D
Odpovědět
amadeuska: mas jeste na to cas se rozhlizet a premyslet ;-) pb: my vyrazime v nedeli do ikei, mam par ukolu co poridit sestrence a mama si taky pujde koupit nejaky veci.. ale az k veceru, jinak bych se tam zcvokla :-D anka, ja myslim ze jo, pokud vis a chces, tak se zadari ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Mě se líběj ty meníčka na talíři,srolovaný do uličky.To je paráda.Vypadá to moc hezky. ;-)
Odpovědět
je tolik pěkných variant na menu že člověk vybírá a vybírá :-D :-D :-D gepe:na ruční práce jsem šikovná :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky teď mě tak napadlo že bych k rautu pověsila přehled toho, co se podává, takový velký menu ;-) nebo myslíte že je to blbý??
Odpovědět
pb: to mi povidej, mam to tak nejak v albu, tak to nejak vidim na rodinny obed :-) anka, to je videt ;-) :-D :-D ava, to rozhodne neni blbej napad, ostatne v albu mam tu tabuli s menu pro inspiraci ;-)
Odpovědět
avano:určitě to poslouží i jako výzdoba,kdyby si to i proložila nějakou fotkou,nebylo by špatné vytahnout nějaké fotky rodinných přislušníků jak jí :-D a napsat tam i vtipný text
Odpovědět
anka, jak ji.. nebylo by lepsi jejich fotky po ranu u snidane? :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky, teprve uvidím jak to místo bude vypadat ve skutečnosti, ale přítel souhlasil se tam jet podívat, jestli to není až moc velká zřícenina :-), zatím z fotek mi přijde, že to má svoje ducha, což se mi líbí, jo a natáčel se tam seriál Dva písaři s horníčkem a sovákem no a taky zvažujeme, protože to není restaurace, tak jestli si od nich vzít catering, nebo si to udělat sami, tak uvidíme i podle cen gepe, já myslím že s okoří jste se neunáhlili, lepší než okoř to asi nebude 8-), a že ještě nemáš nic připraveno na svatbu?? vždyť už máš svatební krabici :-D pb, do ikea bych taky potřebovala, mám tam vyhlídnuté věci na svatbu
Odpovědět
hailli, oni tam maji nejakej catering co jsem se divala i jidelak.. treba se pujde domluvit.. takhle na tech fotkach se mi to libi :-N jinak mas vlastne pravdu, mam na svatbu neco, tu krabici :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
gepe pro vlastní potřebu jsem si to zkopírovala :-D anka nevim, jak to budem mít celý venku tak to chci co nejjednodušší, a nevim, jak by se všichni tvářili, kdyby se našli na fotce, jak se cpou :-D
Odpovědět
takže avo do svatby udělat fotky a máš to,vidíš to je dobrý nápad možná že to taky udělám ale nemysly si že se opičím :-D :-p gepe.no po ránu to by byl šok,možná že by je přešla pak chut na jídlo :-D :-D
Odpovědět
ava v pohode, nechces ten obrazek bez toho myho tagu? najdu a hodim ho k sobe do alba pro tebe ;-) :-D ava a anka fakt je to dobrej napad :-) mam super par fotek mamy po ranu u snidane, ale to by me asi zabila :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
anka to spíš polaroidem vyfotit hosty během večera a aby je po svatbě ráno viděli... to by byla brutalita :-D já vlastně nemam ani tu krabici ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
gepedíky 8-)
Odpovědět
avano:svatby jsou pro pobavení a určitě by to lidi pobavilo :-N :-N
Odpovědět
Profilova fotka
promyslim to :-p pádim domů, nejdýl do hoďky jsem tu zase zpátky :-D
Odpovědět
ava, stahni si ho a ja ho zase smaznu ;-) http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
tak já už mám zase nabalenou tašku co ponesu mamce do svojeho svatebního skladiště :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky :-) Tak sem se chtěla přidat ke svatbám v roce 2011 a asi už sem mimo téma :-N jak tak koukám :-) hihi
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?