Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
gepe.no já tet četla co ty kytky znamenají:no že bych si vzala kaktus-to prý je vytrvalost :-D :-D :-D doma kaktusy mám a zrovna v červených obalech to by šlo ke svatbě :-D :-D :-D no nedovedu si představit že bych stím házela :-D :-D :-D
Odpovědět
anka :-D :-D hele ale jo, ja bych ho hodila, aspon by bylo videt, ktera z chytajicich je fakt vdavek chtiva ;-) :-D :-D :-D
Odpovědět
gepe.no to fakt,že bych to vyzkoušela,jen pro srandu a pak bych vytahla normálně kytku ze kterou budu házet :-D
Odpovědět
anka, dobry napad! :-D
Odpovědět
gepe.jak pokračuješ z výrobou menu,já se ještě ktomu nedostala.Musím ještě zajít potvrdit a domluvit se na menu a potom najedu na to meničko :-)
Odpovědět
anka, zatim jsem to odlozila, tak nejak me presla nalada a taky musim resit spoustu jinych veci - pracovni a taky disertacku :-( Vidis to jsi mi pripomela, ze bych mela poslat nase menu a raut - orizly do hotelu a taky se zeptat jeste na par veci..
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, zdravím.. Tak my s přítelem taky plánujem svatbu na příští rok :-) už máme i termín- 2.7.2011 ale nemůžem pořád ještě sehnat restauraci,bude nás asi kolem 70ti lidí...
Odpovědět
no mě to čeká příští týden taky se tam chystám :-) a pak bych chtěla nějak zvládnout udělat si to menu :-)
Odpovědět
Vitej lada84 mezi nami ;-) koukam, ze mate stejny termin jako ja s drahym :-D a jaka je vase predstava o restauraci, resp. svatebnim dni? anka tak to bych taky nejak mohla spachat :-N jeste uvidim, vim o jedny holcine graficce, co je fakt sikovna a premyslela jsem ze bych poprosila ji za nejaky peniz zda by mi neudelala vse na miru :-) problem je prave v pismu casto s dia a taky obrazky a fotky vkladani.. kdyz nemas dostatecny software 8-(
Odpovědět
gepe.no a to je muj problém už jsem se u toho nervovala pak se mi to celé pos.. :-D :-D takže ještě uvidím musím někoho spalšit kdo je šikovný lada.vítej mezi náma,no a jakou máš inspiraci svatby
Odpovědět
anka, jestli chces muzu se zeptat :-N
Odpovědět
Teda já s kytkou házet rozhodně nebudu. A neviděla jsem to na žádné svatbě....tak mě to ani nenapadlo. Viděla jsem to jen ve filmech....my to menu budeme domlouvat až měsíc dva před svatbou...tak to budu mít teda asi potom na knap:-) Lada vítej. Gepe: já si sháním photoshop, ale pořád ho nemám ikdyž sítě jsem rozhodila, ale už mě to štve, chtěla bych si oznámení navrhnout sama.
Odpovědět
Článek se načítá
frido, ono full verzi photoshopu jen tak nenajdes na freedown...
Odpovědět
no já představu mám,co mi poslala bell,takže vím jak to udělat ručně ale počitačově,tady jde jenom to napsat.Potřebují to aby to bylo na formát A5 :-) nějaké to pozadí nebo ozdobný rám
Odpovědět
anka, jj to mame podobnou predstavu, akorat dodelat hacek, ktery v ty sade fontu neni je peklo :-D sablony na formaty mas dobry v ms publisheru ;-)
Odpovědět
frido! mas moc hezky pocitadlo casu, je to super kdyz clovek nevidi ty hodiny jak ubihaji, fakt to pusobi depresivne :-D uz jsme se o tom bavily i s bellou :-D
Odpovědět
No ještě máme času dost něco zvládnout,mezitím nakoupím co ktomu budu potřebovat a přes zimu za dlouhých večerů na to skočím :-D :-D
Odpovědět
gepe.proto já ty hodiny nemám vůbec :-D :-D :-D to mi připadá jak když vojáci stříhali metr,kdy už budou doma :-D :-D
Odpovědět
anka tak to jsem na Tebe zvedava! hlavne to bude chtit opevnit si nervy ;-) no.. tohle co je je lepsi a u me to je doslova ze striham metr ]-( muj napad zasnoubit se a vzit se ode me nevysel, naopak jsem se nejdriv urputne branila ]-( :-D
Odpovědět
frido, gepe má pravdu, počítadlo nádherný ;-) já mám to s hodinama a přítel se ho bojí :-D 8-) jinak mně se taky nelíbí převislé kytky, chci kulatou, spíš jednoduchou, ale ještě uvidíme... no a jednoznačně růže, bordó, co nejtmavší ;-) gepe, ten článek o duchovním významu květin je krutej... projevila se deformace, nedokázala jsem přečíst ani odstavec, protože to je tak neuvěřitelně zprasená čeština, že by jeden brečel... :-N jinak k významu kytek - já mám pořád zafixováno, že bílé lilie jsou pohřební, ale možná je to blbost, mám to z Pratchetta :-D
Odpovědět
no a jak to dopadlo :-D :-D :-D za chvilku musím zanést babičce jídlo,tak za hodku tady zase mrknu ;-)
Odpovědět
gepe: já to taky nesháním na netu:-)) Mě se tohle počítadlo líbilo, takové které jsem chtěla a měla jsem představu tak jsem nenašla, tak sem si tam dala aspoň tohle. Anka: ale já už stříhám metr, kdybych byla těhotná, tak rodím téměř za stejnou dobu jako se vdávám:-D
Odpovědět
teri, tak ho tim muzes desit kdyz Te bude zlobit :-D hele ja ty clanky s kvetiny jen prelitla ocima, necetla jsem :-) a to s tema kalama to je neco jak jsem psala, ze kdysi tak fakt slouzily =-) anka no dopadlo to takhle no, ze jsem tady :-D :-D oka tak se moc neloudej ;-)
Odpovědět
hm, tak koukám, že tu pomněnku neumí napsat ani na dalším odkazu :-x jinak podle té druhé stránky znamenají tmavě červené růže smutek =-) tak jestli bych to ještě neměla přehodnotit :-p teď jsem koukala na nějaká svatební alba a u jednoho fakt nevím, jestli je to záměr nebo neschopnost, nicméně je tam tak blbé světlo, že těm lidem na polovině fotek vůbec není vidět do obličeje :-o
Odpovědět
frido:tak stříhej,že bych si taky nějaký pěkný pořídila a začala před tím mojim střihat,no nevím asi by řekl že už jsem se zbláznila :-D :-D :-D Stačí že už máme blbé sny co jsme se rozhodli vzít,a to jsme spolu 7 let :-D :-D :-D takže svatba je takový krasný strašák tak holky pa za hodku :-)
Odpovědět
teri hod odkaz :-) anka :-D tak to drahy si sny nepamatuje a ja mivam casto spatny sny, ale nastesti ani jeden jeste nemame nic kolem svatby desivyho :-D :-D zatim papa :-)
Odpovědět
anko, pa gepe, však taky straším :-D jsem bestie.. 8-) ještě k těm kytkám jsem si říkala, že když červená růže je radost a tmavě červená smutek, tak kde je jako hranice mezi tím? kdo určuje, co už je dost tmavé a co ještě ne? :-p jo a házení kytky jsem zatím viděla na každé svatbě (kromě jedné, ale tam bylo tak málo lidí, že by ani neměl kdo chytat) a já budu asi taky házet... jen je mi právě líto se zbavit své kytice, tak to budu ještě muset nějak vymyslet...
Odpovědět
gepe: http://www.beremese.cz/album/album.ph... nevím, no...
Odpovědět
teri, treba to tak maji schvalne, v popisu ani nema uvedeneho fotografa :-) kazda z nas je svym zpusobem bestie ;-) :-D :-D tak si nech udelat nejakou malou a tu muzes mit jako hazeci ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem napsala mail na tu matriku a uvidíme co odepšíou... 8-) :-) terinka86: pěkné paraplíčko...taky si jdu dneska vyzvednout na poštu...ale černé... :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?