Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
Profilova fotka
barca: to ja je doma mit nebudu, musim je schovat u nejake kamaradky, aby mi je neokukoval pan zenich :-D ovecky: satky stoji v prepoctu 15 tisic, takze stejne jako ty tvoje. Mne to neprijde az tak hodne. V nekterych pujcovnach chteji takovy penize za pujceni. A moje jsou novy, budou upraveny primo pro me, zadny provizorni zakladani at. Akorat jsem si je jeste vcera nerezervovala a dneska jsem nemohla dospat, protoze na porad myslim na to, aby mi je nekdo nevyfouknul. Jeste dve hodky a uz volam do salonu. 8-)
Odpovědět
bibicz,tak já šaty mám schované u mamky mám tam jednu skřín prázdnou kde schovavám věci,tam mám svoje svatební skladiště,pak udělám fotečky a dám do alba,nakupují hlavně kde jsou akce, :-) to víš korunka sem korunka tam :-D holky tu taky prodavají věci už jsem si tu dost nakoupila a všechno vždy přišlo v pořádku ;-)
Odpovědět
ovecky: na maledivy jsme chtěli původně, ale nejsou tam právně uznatelný sňatky. Je to ale stejný jako Mauricius. Když jsme se byli na Maledivy ptát, tak by nás vyšly na 15 dní na 200 000,-, což se nám dávat za dovču nechtělo. Do té svatby tam šlo, kdyby tam neměli takový problém. Nikdy jsem tam nebyla, takže se hodně těšim. Jako svatební cesta to je taky nádhera. ta romantika, krásné pláže.... Já si budu nechávat šít a šaty na míru mají do 10 000,- v Praze, takže jen za půjčení na 3-4dny je docela dost, děvčata.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak se k vám taky přidávám. Svatbu plánujeme na červenec 2011, už máme předběžně zamluvené místo, ale jen u nich, matrika vypisuje termíny až v lednu :-( a snad už i budeme mít vybranou restauraci. Já se tááák těším :-) .
Odpovědět
jojka23: hodně tu píšou holky, že to vypisujou až začátkem roku...No, tak si pomalu hledej šaty, prstýnky, svatební oznámení... :-D
Odpovědět
Holky, zapoměla jsem se vás zeptat....Nevíte, kde mají (spíš na netu) figurky na dort? Našla jsem nějaké a jsou všude stejné. Chtěla jsem třeba, jak ženich utíká a nevěsta ho drží na sako atd....tyhle vtipné. Mají vtipné ale jak říkám...stejné.
Odpovědět
Profilova fotka
barrcaa: nevím proč to nemůžou vypsat dřív, určitě jim tam pořád někdo volá :-), no zkusím tam na podzim zaběhnout a zapůsobit na ně ;-) ať si mě někam poznačí. Na šaty vyrazím nějak v říjnu, myslím, že to stačí ne? Ty už jsi byla? Na prstýnky je snad taky čas, a to oznámení uděláme radši, až to budeme mít na 100% od matriky.
Odpovědět
jojka,tak u nás matrika bude dávat termíny v listopadu,takže v řijnu si jdu pro papíry na vypsaní,řekla mi že by se nemělo stát že by termín měli obsazený chceme to 16.7.2011 :-)
Odpovědět
jojka23: Taky to nechápu, asi by museli víc pracovat :-D Zkus na ně zapůsobit, jak říkáš. Já mám šaty vyhlídnuté, ale ještě jsem nikde nebyla. Nechám si je ušít ( 10.000,-) a mám je napořád ;-) . Ušití trvá 8 týdnů, takže to budu řešit asi po vánocích. V lednu. Já mám svatbu v zář, ty dřív, takže říjen je dobrý měsíc si zkoušet šaty. V prstýnkách mám jasno :-D Jooo a svatební oznámení nějak neřeším. Pořád spíš přemýšlím, jak to rodičům říct. Mojí mamču jsem na to připravovala, ale přítelovo mamča...no nevim, nevim. Asi nepřekousne, že nebude na svatbě prvorozeného syna.
Odpovědět
Profilova fotka
barrcaa:ja sem to muzskymu taky rikala,nasi odejdou brzo,jelikoz budou hlidat nasi malou,segra s dcerkama taky...a podobne,je tam hodne lidi s detma co ani nebude pit,tak to nebude tak drahe,ale on se nakonec nastval,ze proste ne a ze to hold udelame jen v rodinem okruhu:-(budu si s nim muset promluvit.-)nastesti je do svatby casu dost:-D
Odpovědět
Profilova fotka
barca: ja mam figurky tady od polsky firmy... takovy u vas v CR urcite nesezenes a vubec nejsou stejny jako vsechny ostatni. Koukni na http://www.doye.art.pl/. Kdyby sis chtela neco objednat (pani vyrabi i na prani), tak ti to muzu zaridit a pak privest do CR, az budu mit cestu. Mas napsano, ze jsi z Mostu, tak to by nebyl problem. Rodice bydli v Jirkove. ;-) jojka: saty v rijnu budou idealni, salony uz by mely mit nove kolekce.... nicmene ja si vybrala ted z te letosni a mam je s 30% slevou.
Odpovědět
bibicz: Fakt? No to je super, jdu se hned podívat na ten odkaz. Jsem z Litvínova, ale já bych si pro ně přijela nebo zaplatila poštovné, kdyby jsi nejela k rodičům. Jdu se podívat na figurky ;-) Jsi skvělá. Taky mám šaty vybrané ze starší kolekce, neřeším to,
Odpovědět
Článek se načítá
bibicz: Líbí se mi tam jak táhne ta nevěsta za sako ženicha. Ten sedí. Moc tomu nerozumím, ale tak nějak jsem pochopila, že tyhle jsou na přání. Nechci tě tím zatěžovat. Mrknu ještě tady a při nejhorším by tě musela požádat.
Odpovědět
Tak nejsem sama, koukám. V pátek jsem byla v Naïve a zakoupila šaty Jesus Peiro z kolekce 2009 za skvělou cenu. Naprosto mě nadchly!!! Jsou opravdu kvalitní, krásně zpracované. Smetanové, s krásnou vlečkou. Kdyžtak se tam vypravte, všechny z výprodeje nemají nafocené. bibicz: ty figurky jsou fajn. My jsme si chtěli udělat na zakázku figurky - naše karikatury (podle fotky), ale nechce se mi za to dávat 4.000. Jinak už měníme místo (je to jedno, jen napíšu matrikářce a zaplatím 1.000 navíc) - radnice všem přijde obyčejná, takže to chceme v Havířském kostelíku. Běžně tam dělají civilní svatby, není vysvěcený, jde nám spíš o historické místo v našem milovaném městě:-).
Odpovědět
Profilova fotka
barca: hele, neni problem... ja uz jsem tady takhle pomohla ctyrem nevestam, takze mne tim pripadne vubec obtezovat nebudes. Jj, to je individualni, mohla by sis vybrat treba jinou hlavu nevesty i zenicha podle nejakyho toho vzoru tam, barvu kytky, kravaty, obleku... cokoliv. ;-) My jsme koupili tu z klasicke nabidky, co mam v albu. bella: hmmm, 4tisice jsou za figurku uz teda docela mazec, a pouzijes to jednou v zivote. Tyhle vyjdou tak na 300 - 650 korun podle toho, jestli jsou z klasicke nabidky nebo na prani (individualni)... a taky zalezi na tom, jaky je zrovna kurz PLN. Ted je pro vas zrovna docela dobrej, ja uz z toho zase takovou radost nemam protoze vydelavam zlotuvky. 8-)
Odpovědět
bella22: To stojí tolik udělat si na zakázku malé figurky? To čumim. Mají pěkné na netu, stojí kolem 1000,- jak jsem psala. Taky bych raději zaplatila 1000,- a měla svatbu jinde než na radnici. Udělala jsi dobře.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky,teda zírám,jak jste se rozepsali.Bibi,šatičky jsou krásný,moc ti sluší,takže dobrá koupě ;-) Jinak jak tu některá z vás psala,tak mě taky všechny nevěsty,kamarádky,co měly svatbu říkaly,at neváhám a klidně zařizuju.Ono totiž rok je akorát.Člověk to chce mít dokonalý a aby to tak bylo,tak to chce plánovat a promýšlet,připadně si něco udělat sám atd. Jojko,já ti nechci brát iluze,ale dojmem je asi fakt neobměkkčíš.Nebo takhle,možná jo,ale třeba kamarádka se vdávala na zámku a řekli jí,že termíny na další rok vypisujií přesně 1.11.Měla sice předběžně zarezervováno na svůj den,bylo to zrovna 7.7.2007,takže se nedivim,že byla nervní,ale bylo jí řečeno,že kdo dřív přijde a zaplatí zálohu,tak má přednost.Takže si to hned ráno zarezervovala ten den telefonicky a pak tam ještě rychle jela zaplatit pronájem prostor.Ono třeba na zámcích a hradech dáváají ty termíny dohromady s tamní matrikou a sami ještě nevědí,co a jak bude,jestli třeba nějaký historický akce,výstavy atd.,takže proto to tak trvá. :-S Ale nevěš hlavu,určo to budeš mít tak,jak chceš. ;-) každopádně držim palec ata to třebas vyjde dřív. Já vám holky nevim,á se těch šatů bojim.spíš v tom,že se mi jich bude líbit hodně a nebudu vědět který,něco si pak vyberu a pak budu smutnit před svatbou,že už je nechci,že chci jiný. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
porodnibabka: neboj, vubec... ja si taky myslela, ze z toho mnozstvi budu mit hlavu kolem, ale jak si je nasadis, tak hned vis, jestli to jsou ony nebo ne... takovy pocit je jenom jeden. Takze kdyz se ti nejaky budou "jenom" libit, a budes si rikat, ze to by mozna slo, tak to jeste nejsou ony. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
porodnibabka: já si to taky myslím, že se na mě vykašlou, ale za zkoušku nic nedám :-) . A na tom místě, kde budeme mít obřad, si ty termíny domlouvají s matrikou, takže u nich už mám závaznou objednávku a jen to pak vyřídí na tý matrice, tak doufám, že to tak bude a vše vyjde podle představ :-)
Odpovědět
bibicz - ne, ze by 15 bylo za saty moc, ale ja si chtela nechat usit za 5 (abych je mela novy), tak ted (taky se jedna o vyprodej Jesus Piero) tech 15 je celkem rozdil. ;-) Nepockala bys s tou objednavkou figurek na mě? Jukla bych pořádně doma.. Já mám dneska předstvatební depresi, že nic nemám. :-( Tak se jdu nadlábnout. :-)
Odpovědět
anka6, nějak mi nic nepřišlo :-( ale byla bys moc hodná... Tak já teda s těma šatama fakt nevím... nikde v půjčovnách (zatím jsem teda koukala jen na nabídky na netu) jsem nic podobnýho neviděla a to, co tam mají, vůbec nesplňuje moji představu :-| na druhou stranu je to fakt velký risk.. uvažovala jsem i o nějaké švadleně, jenže pochybuju, že by zvládla udělat ty výšivky - a o ty mi právě jde nejvíc :-( ovecky, nic si z toho nedělej, taky na mě padá deprese... taková všeobecná, ale momentálně mám pocit, že v životě nevybereme místo ani restauraci a ty šaty tomu taky nepřidávají.. achjo, jsem tragická 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
ovecky: to ja uz jsem ty figurky trem holcinam predala a ctvrte se vyrabi. Takze tvoji pripadnou objednavku budu vyrizovat individualne. Zadny spech. ;-) Pomohl ti obed z deprese? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ovecky: jo ahaaaa, jsem si vas holky spletla... takze ty bys chtela figurky pripadne s barcou. Uz to chapu. A do Prahy taky jezdim, takze ani tohle predani by nebyl problem. ;-)
Odpovědět
je ahoj bibicz jsem netusila ze jsi tady na tomto foru-) Nad tema figurkama zauvazuju-) me se moc libily a chtlea bych nejake origos-) tak se pripadne ozvu, anebo to nejak zmaknu snad? polsky ale neumim-)) CO se tyka satu, cekam az na pristi jaro, sice uz rok koukam-) a vzdy si je dam do PC do slozky, a pak s ena ne z par tydnu podivam a uz se mi zase tolik nelibi, ale asi dvoje troje favoritky mam-) Nejdulezitejsi bude misto obradu, misto hostiny...na matrice mi ale rikali ze se mam zeptat az tak koncem roku..takze zatim se kocham a inspiruju kde jen to jde-)
Odpovědět
Profilova fotka
hest: ahojky :-) No, nejsem si jista, jestli pani posila do CR... ale i kdyby, tak bys to mela asi komplikovany s platbou (mezinarodni prevod) a pak bys musela priplatit za postovny. Nicmene pripadne s prekladem pomuzu. Z PL do CJ to neni problem, horsi je to opacne. :-D Vic rozumim nez mluvim. 8-) Ohledne satu - ja jsem taky nemyslela, ze je budu kupovat uz ted, ale laska je laska proste a kdyz se clovek zamiluje, tak neni co resit. 8-) :-D
Odpovědět
bibicz: jojo to ja mam taky vysnene, ale zatim se do nich nevejdu, jsem pul roku po porodu a vypadam silene-) takze jelikoz svatbu planujeme azna pristi podzim...na satech jsem domluvena, ze by mi je kdyztak usili na miru, nicmene jsou odvazne, tak vaham zda do nich jit, nebo jestli ma zvoliut radis klasiku bilou. Chci pockat se satama a prstynkama do svatebniho veletrhu v unoru jak je v Diplomatu, letos jsme se tam byli podivat a ty vveletrzni slevy se hodi, plus taky cekam az prijde kolekce satu 2011, co v ni bude (nicmene bych rekla, ze se to zase tak moc nemuze menit, co se proboha da vymyslet na svatebnich satech-)) stejne ty co jsou in by mi nesedely-)))) ale doufam, ze tim padem by mohli vyprodavat kolekci 2010-)) Ale kdyztak s figurkama se ozvu, az vymyslim jestli nejakou originalituu, nebo klasiku-))
Odpovědět
barrcaa: viděla jsem to někde na cizích stránkách a pak tady na českých a na obou to stojí hrozné peníze. Pošlu ti odkaz do IP. Taky jsem přemýšlela nad monogramem na dort, ale stejně se mi asi nejvíc líbí klasické figurky. Chtěla bych najít nějaké vintage, ale dá to práci... Jinak já jsem šaty rozhodně nechtěla kupovat rok předem, ale opravdu to byla láska na první pohled a nechtěla jsem si šaty půjčovat, chtěla jsem mít svoje:-). Navíc jsou od návrháře a ne z Číny. Je to síla, jak se to všechno nabaluje. Původní představa malinkaté svatby už se mění :-D. To pak člověk najednou vlivem ostatních kouká po zámcích, kočárech, smyčcových kvartetech, atd :-D :-N .
Odpovědět
Profilova fotka
Bibi: teda figurky jsou úžasnéééé :-) :-) :-) Zkusím se poptat, jestli by to u nás taky někdo nevyrobil, kdyžtak se ozvu s prosíkem :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Figurky krásné a originální - radost pohledět :-) Holky, četla jsem, že už některé máte svatební šaty... Já jsem ještě zkoušet nebyla. Poraďte, kdy je tak akorát jít poprvé zkoušet?
Odpovědět
Profilova fotka
Já taky ještě zkoušet nebyla. Chystám se v zaří nebo v říjnu. Zkusím, co se mi líbí a co mi sluší a potom si je nechám ušít
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?