Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
frido a co tahle? :) na youtubu mam cesky pohadky ulozeny :-N http://www.youtube.com/watch?v=MrQItA...
Odpovědět
anebo tahle =-) :-N http://www.youtube.com/watch?v=T4tej2... jinak s temi detmi to tam budete mit super, pokud jsou takhle na to primo vybaveni ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
gepe - pane bože ty jsou úúúžasný - odkud jsou? :-p
Odpovědět
hanakniha z nejaky shopu co jsem nasla - nejdriv jsem si je vybrala jako druhy, ale pak zavrhla, zustal mi akorat ve slozce ten obrazek. Mrknu se zda je najdu znovu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
gepe - to bys byla úžasná, kdyby se ti to povedlo. Osciluju mezi dvěma možnostma šatů zlatobílé nebo krémové a jsem hodně nakloněná krajkovému bolerku - a k tomu by ty boty byly super
Odpovědět
Profilova fotka
nebo ze šíleně smutné princezny tahle http://www.youtube.com/watch?v=tT1UjE...
Odpovědět
Profilova fotka
nebo tahle http://www.youtube.com/watch?v=5k_M4R...
Odpovědět
holky a nedostali tu travku třeba jako svatební dar? trošku mi to tak připadá... protože korsáž normálně má a na tomhle je nějaká taková ta dárková mašle... :-p
Odpovědět
teri, no kdo vi... ale i tak je to dobra fotka :-D
Odpovědět
tohle je taky nádherná písnička, ale na svatbu asi trochu moc smutná... http://www.youtube.com/watch?v=dSVDMW...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky...chtěla jsem se zeptat jak dlouho dopředu si rezervujete termín svatby, atd. ...jestli už letos nebo až po novém roce... :-) ?
Odpovědět
hoj sonipa :-) ono zalezi na tom, jaky typ obradu budes chtit a take na tom, jestli na miste ktere sis vybrala nebo si vyberet oddava vubec matrika - to pak jsou mozne i jine alternativy obradu :-) Ja napriklad s pritelem - my uz mame termin, misto i oddavajiciho, jelikoz matrice se nase vybrane misto zda neddustojne apod., takze to prave mame vyreseno alternativou :-) Jinak matriky vesmes vypisuji terminy od zari - dobry je si tam zavolat a zjistit si to (matrika ktera je prislusna ke konani mista obradu) kdy je vypisou ci zda je moznost si termin rezervovat. casto maji pouze patky a soboty a to v sobotu max. do 14.hod. obrad. Pak mas cirkevni, to si domlouvas s fararem apod., my teda mame reverenda :-D
Odpovědět
Článek se načítá
hanakniha tady: :-) http://www.highsocietybride.co.uk/gbu...
Odpovědět
Profilova fotka
gepe: díky moc za odpověď :-) Teda...nenapadlo by mě že se může zdát matrice nějaké místo nedůstojné, když se v dnešní době dělají svatby téměř kdekoliv... :-p My nemáme tenhle problém...místo máme vybráno a svatby se tam normálně konají, pořádá je tam svatební agentura a ani ta nemá s naším termínem (2.4.2011) problém, zavedla si ho do databáze a informovala příslušnou matriku i hrad...jen matrika stále trvá na vyřízení potřebných formalit až po novém roce, tak nevím jestli je to běžná praxe a stačí rezervace přes mail a tudíž můžeme s tím termínem počítat...nerada bych měla všechno vyřízené a naplánované a po novém roce se dověděla něco jiného... :-|
Odpovědět
sonipa, nám taky matrika řekla, že rezervují termíny až po novém roce, a taky z toho nejsem nadšená... ale myslím, že jestli máte rezervované místo, neměl by to být problém...
Odpovědět
sonipa za malo :-) tak to Te naprosto chapu, ze dokud to nemate jiste, tak ze se obavas, ze se to muze zmenit - kor kdyz se jedna o matriku.. nekde to muze byt az po novem roce ze zacinaji resit aktualni rok terminy a svatby. A to mate potvrzene primo od matriky ten termin emailem, nebo od te agentury?
Odpovědět
ahoj, kokám, že tu řešíte rodiče, můj táta radši nic neví, ani to že čekáme drhého potomka-)) a svatbu - stejně mi řekne že jsem si urvala děti a teď se chci vdávat abych se někomu pověsila na krk..maminka s ítm nesohlasí, ale toleruje to, přeci jen, když ž je malej na světě, tak tak neremcá, ale právě je názoru, že bychom si měli šetřit na bydlení... Jediný kdoo nic neříká a těší se, je tchýně-) S miminkem mě taky podpořila-) Takže maminkám občas pustím nějakou informaci..-) ale jinak ať si všichni trhnou nohou, školu jsem nedodělala jednu, tu druhou doufám, že aspoň toho bakaláře dodělám..v pátek frčím do Brna do školy...že by se mi dvakrát chtělo..ale sakra, snad dva semestry a bakalaářk už dodělám..musím, ž kvůli sobě-) Jinak se přidávám do klubu antikal, na mě působí ty kytky vulgárně, vůbec né něžně..-)
Odpovědět
holky díky za tipy. Teri nad tou písničkou jsem taky přemýšlela, ale jak jsem se shodla s kolegyní tak ta písnička je krásná nejen melodií ale také hlasem té zpěvačky. A já nevím jak ta paní zpívá, co tam bude...Ale tu co mi poslala gepe se mi taky líbí:-D Chceme něco neokoukaného...Zlatovláska je krásná, ale hrají ji skoro všude:-( Ale i tak se na tu pohádku hrozně ráda dívám:-). Sonipa: nám dali termíny hned, mohli jsme si vybrat, ale někde to dělají až ke konci roku nebo po novém roce, pokud jste to nahlásili agentuře, tak je možné že jste tam vedení v rezervaci. To šlo u místa, kde jsme to chtěli před tím. Neslíbili ti nic na 100% ale dali si tam rezervaci:-)
Odpovědět
Ahoj holky, vy zas jedete... haillie: tak šaty sis vybrala pěkný, takhle na tý nevěstě se mi moc líbily, jsou vkusný!:-) Já budu mít družičku, který bude v tu dobu 1,5 roku, ale jestli zvládne nýst prstýnky nebo rozhazovat okvětní plátky, to netuším:-D. hest: nechápu, co má někdo proti vaší svatbě, navíc když už spolu máte dítě...
Odpovědět
Holky, vy si fakt chcete dávat na obřad písničky z pohádek?? Já se tomu vždycky smála:-D. Nechápu ani ty písně z rádií, nepřijde mi to vkusný, ale to je asi jen můj názor...
Odpovědět
hest: a ty "vulgární" kaly - něco na tom přirovnání bude ;-). Každopádně jsou divný a co se mi vůbec nelíbí, tak to jsou ty kytky jako košťata, jak mají stonky až na zem... :-S
Odpovědět
hest ahojky :-) taky uz nejak moji mame moc veci nerikam, musela jsem ji vubec nejak po oznameni ze uz jsme se rozhodli pro termin trosku ukocirovat :-D a tchyne ta vubec nejak neresi, jen zkonstatovala s tchanem ze doufaji, ze se konecne nasi svatby dockaji :-D Skolu das v pohode ;-) Jo a do toho klubu se taky prosim hlasim :-) nemluve o tom ze mi to kvete doma v kvetinaci :-D
Odpovědět
bella terinka nema jinou moznost diky matrice, tak bude mit jednu z lotranda a hleda druhou :-D :-D
Odpovědět
gepe: chudák ty nevěsty tady z nás, co chtěly kaly:-D, teď už si to "nedovolej":-D. Jinak já už vůbec přemýšlím, že nebudu říkat nikomu nic. Tchán hned jak se o naší svatbě dozvěděl, tak to všem rozhlásil, nemluvě o dalších věcech...
Odpovědět
gepe: tak zrovna ta píseň z lotranda...no, k tomu se radši nebudu vyjadřovat. To opravdu nemají v seznamu něco normálního? Třeba i beze zpěvu?
Odpovědět
frido, to je fakt, ta zpěvačka má skvělý hlas :-) taky mám pár oblíbených písniček, který by prostě přezpíváním ztratily kouzlo... jinak díky moc za IP ;-) hest, to je smutný :-(
Odpovědět
bella me puvodne prvotne taky napadla kala ]-( :-D Ono je to nejlepsi radsi nic nerikat, pouze pokud se nabidnou s nejakou pomoci apod. 8-( Ja nevim, ja Lotranda a Zubejdu moc neznam, nejak mi ta pohadka uz ze zacatku napoprvy nesedla, tak to nemam ani dokoukany a ani neznam pisnicky :-D Mam nejradsi klasicky no
Odpovědět
některý písničky z pohádek jsou hezký... no Lotrando má trošku nehodící se slova, no :-D jo a to s tou matrikou má frido, my tam nejspíš živou hudbu mít ani nebudeme - a když, tak kamaráda ;-)
Odpovědět
jo tak tak to se omlouvam teri :-N =-) :-D
Odpovědět
v pohodě, vůbec se neomlouvej, taky v tom mám občas bordel :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?