Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.beremese.cz/album/view.php... Docela uvolněná svatbička.Ale proč má ženich v ruce Canabis netušim. :-N Avno,to jo,no :-D Ale já myslim,že na proslov a Ano se pouští hudba bez textu.Jak jsem psala Motiv Panny-Hapka.Jen hudba a hezká.
Odpovědět
avano: to jsem byla já:-D Příteli se to moc líbí mě ne, hlavně bych tam vyhodila tu část, kde přibrala kilo. Pak si mě budou všichni prohlížet, jeslti třeba nečekám přírustek:-/ My musíme mít dvě písně no a já jsem přistoupila na toho lotranda, ale nevím jakou druhou...líbí se mi třeba i tahle, ale nevím jestli se to hodí: http://www.youtube.com/watch?v=FmjE-v...
Odpovědět
Profilova fotka
PB, no tak ta svatba je "vostrá"...
Odpovědět
Profilova fotka
jee, tak paní nevěsta má na sobě ty šaty co jsem si vybrala :-)) avano, tak to je super, že už přijel přítel dříve, určitě už se tě taky nemohl dočkat ;-) frido, napadá mě Já prstýnek ti dám ze Zlatovlásky, Jestli to nebude láska, ještě pohledám, já si někde dělala seznam, protože jsem chtěla dělat svatební CD s pohádkovýma písničkama
Odpovědět
Profilova fotka
A nebo z Šíleně smutné princezny.A neni pohádková,le líbí se mi od Lucky Vondráčkový Láska na 100 let.Je taková svatební Že jo,Haili,já jsem si řikala,že některá jste tu měla vybraný podobný šatky. ;-)
Odpovědět
Holky ta "tráva" v ruce ženicha je hustá :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Nějak jsem to nepochopila,asi to má místo korsáže :-D
Odpovědět
No je to úlet, asi je to nějaký zapřísáhlý "hulič" a jeho druhá láska na svatbě nemohla chybět :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jj to jsem byla já, to vypadá na napodobeninu z mimibazaru, tak aspoň konečně vidím jak vypadají na normální nevěstě a ne na modelce
Odpovědět
Haili u nás na MAuricijskch svatbách je ted měla jedna na svatbě. Mně se taky líbily ale pijde mi že je ted má hodně lidáí a to já nerada |-|
Odpovědět
dobre ranko :-) tak se musim pochlubit jsem spokojena :-) mame misto, mame fotografku, mame oddavajiciho, mame vinko - tata, to jsou nejdulezitejsi veci :-D pb a ava: diky za ten odkaz, fakt to vypada nadherne x-) jinak to ma asi misto korsaze :-)
Odpovědět
Profilova fotka
A nebo jak řikala Lucil.Někdo si bere na svatbu psího miláčka,aby byli komplet a někdo trávu :-D Tak supr,oddávající je to nejdůležitější. ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
pb, no zkourenej zenich s nevestou.. zalezelo by na modelu :-D Jj, dost se mi ulevilo a je moc fajn :-N Takze uz to mame jisty =-) :-D dneska je tady nejak polomrtvo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak já tu taky něco napíšu, když už Vás pár dní jen čtu téma maminky a tchýně: já to mám v pohodě, všechno si platíme sami, vpodstatě nikomu nic neříkáme a když už, tak spíš kamarádům. Ani nevím, jestli přijede budoucí tchýně na svatbu, protože její přítel byl na nás dost hnusnej a na toho mýho dokonce vulgárně sprostej (je to primitiv), takže jsme si řekli, že ho nepozveme a nevím, jestli tchýně dorazí sama. Ale má smůlu, buď sama nebo vůbec. téma škola versus svatba. Prvně jsem se vdávala v devatenácti a na školu se vykašlala. Můj táta se mnou nemluvil pár let, začal až po narození prvního vnoučete, ale vpodstatě jsme se neudobřili do jeho smrti :-S A já střídavě litovala, že jsem si zkazila život a střídavě byla šťastná, že už rodinu mám. Po nějaké době jsem už jako rozvedená dostudovala, ale úplně jiný obor. Bylo to docela těžký jako samoživitelka se dvěma dětma, ale zvládla jsem to. Teď už jsou děti velký a já kolem sebe vidím haldu svých kamarádek kolem 35, který mají školu, skvělou kariéru, ale nemají děti a ani partnera, se kterým by ty děti měly... a škola se dá dodělat vždycky a když člověk ví proč studuje a studuje co opravdu chce, jde to líp i navzdory objektivně těžším podmínkám. Ale už jsem to zažila i z druhé strany, té rodičovské. Můj syn po půl roce odešel z vejšky protože ho nebavila. Aspoň že to bylo jen po jednom semestru a ne třeba po pár letech. A co mě na tom vadilo? Jeho táta se vykašlal na placení výživného hned po maturitě, takže jsem ho od té doby živila sama a že jsem se musela ohánět, abych to utáhla. Za ten půlrok zbytečného studia bych měla zaplacenou krásnou svatební cestu :-D :-D :-D a ono to pacholek bere jako samozřejmost. No nic jsem se rozepsala, chtěla jsem jen říct, udělejte si to jak chcete a cítíte to, protože stejně nevíte, jak to dopadne a která cesta je pro vás ta pravá
Odpovědět
Taky jsem volala ted sestrence, ze ji zneuzijem jeji dva kluky :-D - ona mi bude svedcit, a kluci v dobe svatby 5,4 roku a 1,6 nam donesou prstynky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
gepe: to bude krásný s těma prťouskama - kamarádka měla na svatbě asi dvouletou družičku a byla naprosto k sežrání. Uprostřed obřadu jí z košíčku vypadla kytička, ulovila jí celkem snadno, ale pak jí nešla dát zpátky do košíčku (dávala jí tam vzhůru nohama) a ve finále při gratulaci celý košíček předala nevěstě a odběhla :-)
Odpovědět
hanakniha: tak to me tesi, a hlavne ta mala musela byt fakt rozkosna! :-N myslim si prave ze to uvolni i trochu tu atmosferu a da trosku jiny smer celymu tomu obradu, ze to bude fajn :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo, bylo to výborný, malý děti jsou na svatbě poklad. vzpomínám si na svoje děti na svatbě bráchy. chudince lucince (v té době 5) při dobíhání po naleštěné podlaze na hromadné foto ujely nohy, padla jak podťatá a fotograf pak nějakou dobu nemohl fotit, jak se všichni řezali včetně něj. Ona jak padla, zajela nevěstě pod sukni, tu zachraňoval bratr, jak se potáceli a snažili se jí nezašlápnout, vypadalo to že popadají další svatebčané...... škoda, že se to nenatáčelo na video
Odpovědět
Profilova fotka
gepe,to bude boží.A když budou mít ty bekovky,tak to bude supr. ;-) Gepe nebo holky,umíte některá sestříhávat videa?Asi se fakt domluvim s někým,kdo mi to natočí.Ty "profící" jsou fakt drahý.Za 5 hodin 5000 je fakt moc.Kašlu na to. ]-(
Odpovědět
hanakniha tak to verim, asi bych taky vybouchla smichy :-D no my to budeme mit na zahrade, tak snad nezakopnou... jsem sestrence ze ten mensi ze bude v pohode a ze ho ten starsi kdyztak povede za ruku - snad se nerozplacne :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ty budou sladký :-) Musíš to mít vyfocený.Sladoši.Já budu mít větší dětičky,ale jednu malou,ty bude 3 a půl.Blondýnečka s velkýma modrýma kukadlama, :-D
Odpovědět
pb: no ja se na to tesim, ostatne to jsou ti z tech fotek, jak jsem ti posilala :-D no vidis, tak malou muzes taky vyuzit ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Z fotek,co jsi mi posílala?Nebylo to Belle?Já si tea neapamatuju...že by? :-N Mizim.Ještě tak hodku budu v práci a pak jedu za koníkem, takže netradičně po vietnamsky-naseranou,naseranou
Odpovědět
pb: ale jo to jak fotim :-D tak zatim pa =-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já asi na obřad nebudu mít děti žádný, počítám, že si většina hostů na obřad "odskočí" z práce a mezi obědující rodinou žádné děti nebudou, ale potom na té grilovačce na zahradě těch dětí bude halda ve věku 2 měsíce až 6 let. říkám si, že budu muset zajistit někoho na hlídání a nějaký program pro děti, aby si to rodiče mohli užít a já neměla strach, že se děti utopí v bazénu nebo jezírku, nebo někam spadnou..
Odpovědět
hanakniha tak to ja jsem tak domluvena a krome tehlech dvou deti jine nebudou :-) a ty dve se uz pohlidaji sami, nebo resp. spis budou stredem pozornosti hlavne rodiny :-N ale je opravdu pro Tebe lepsi si nejakou slecnu domluvit nebo nekoho kdo nebude na svatbe jako host, aby je zabavil a pohlidal.. my jsme puvodne nad tim premysleli taky, i by nam z mista kde budeme mit svatbu nekoho pripadne zajistili, ale deti eliminujeme tak to nebude asi potreba..
Odpovědět
Profilova fotka
já uvidím podle reakce hostů rodičů, kolik dětí bude a jak dlouho budou chtít zůstat. Část jich totiž nemá hlídací babičky, nebo je má daleko a kdyby si měli každý platit hlídání sám... takhle by to bylo za jedny peníze pro víc dětí
Odpovědět
hanakniha uvidis :-) my prave kolem uz mame spis odrostly deti a sami jejich rodice sdelili ze je tam brat nebudou, aby mohli zakalit a pod. vyrazy :-D
Odpovědět
hanakniha neco pro Tebe, myslim ze by se Ti mohly libit :-) http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
Tak ještě dvě hodiny a mám odučeno....Hailie: zlatovlásku hrávají často, mě se spíš líbila ta písnička, co jsem hodila odkaz. A ještě ten Lotrando....tak uvidím, máme mít dvě, ale nenapadá mě nic. Písnička jestli to nebude láska se mi taky celkem líbí. Jinak my budeme mít na svatbě hodně dětí včetně miminek, ale ta restaurace má jednu místnost speciálně pro děti, kde jsou hračky a plastové balonky v bazénu tak se tam vyhrají a my na ně pěkně uvidíme:-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?