Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
Profilova fotka
velký obchody, co to píšu za kraviny? myslela jsem velkoobchody :-o
Odpovědět
avano: asi tak...však oni se taky řídí poptávkou...možná by je moc nevěst nechtělo, pro to musíš mít zálibu. Miluju "starý" růže.
Odpovědět
avano: pochopila jsem ;-). Možná bych měla strach, že mě ta kytka zastíní:-D.
Odpovědět
Profilova fotka
já růže moc nemusim, ale miluju právě tenhle typ, říkam jim růže z barokních obrazů :-) :-) spousta velkoobchodů posílá svý obchoďáky přímo na burzu, takže si myslim, že by nebyl problém je objednat, obzvlášť ve větších městech...
Odpovědět
Já miluju jakýkoli růže kromě těch barvenejch - modrejch atd. No a pak cokoli zvláštního a vintage no...
Odpovědět
Profilova fotka
brrrr modrý růže... ale vzpomínam si, že se mi kdysi líbili, přála jsem si z nich kytku k osmnáctinám, ale to už je tak y spousta let :-D
Odpovědět
Jo, já dostala jednu modrou růži ještě jako dítě od táty a taky se mi hrozně líbila, i když jsem to trochu nechápala :-D. Mám dojem, že na sobě měla i nějaký třpytky či co :-D :-S.
Odpovědět
Profilova fotka
no vzhledem k tomu, že to bylo v devadesátých letech, tak je to omluvitelný :-D :-D
Odpovědět
Kdybyste se nudily, tak koukněte na neuvěřitelně dojemnou část obřadu princezny Maximy a prince Willema Alexandra. Ona pochází z Argentiny, tak proto to tango... http://www.youtube.com/watch?v=bJWD_7...
Odpovědět
Kdybych mohla, tak chci mít na sobě přesně to co ona x-).
Odpovědět
Profilova fotka
jo tohle jsem viděla v přímým přenosu, ty králosvký svatby jsou nádherný
Odpovědět
Profilova fotka
jo ona měla taky uplně jednoduchý šaty, bez cukrbliků, prostě krása..
Odpovědět
Článek se načítá
Já viděla až teď na jaře Victorii. Přijde mi, že se v poslední době berou i z lásky:-).
Odpovědět
avano: no nádherný! Valentino se pozná:-).
Odpovědět
Profilova fotka
jo konečně i do králosvkých rodin dorazil pokrok a trochu se uvolnila společenská etiketa... vždyť jsou to taky jen lidi...
Odpovědět
avano: no a taky se nemůžou pořád množit mezi sebou, že jo:-).
Odpovědět
No nic, já se loučím a jdu spát, jsem toho popsala až až:-D. Tak dobrou
Odpovědět
Profilova fotka
to je jasný, taky potřebujou do rodu trochu čerstvýho DNA :-D
Odpovědět
Profilova fotka
dobrou, jdu taky ;-)
Odpovědět
bello, já bych k tomu řekla jen tohle: dokázala jsem jejich argumenty pochopit, dokud to nezačalo vypadat, že je pro ně důležitější titul než moje štěstí... tohle už pochopit nedokážu a už vůbec to nedokážu respektovat. U těch bakalářek jsem vyhořela hlavně proto, že už jsem z těch věčných nároků byla na pokraji zhroucení a tohle já nechci. Chci dodělat školu, ale není to hlavní smysl mého života a já bych si prostě jen přála, aby to naši dokázali pochopit a přijmout a radovat se se mnou z toho, co mě dělá šťastnou. Není mi devatenáct, abych dělala nějaká ukvapená rozhodnutí, rodina pro mě vždycky bude důležitější než kariéra a nevidím důvod, proč bychom se nemohli vzít, když to oba chceme - krizových situací už jsme spolu prošli dost ;-) no a já jdu taky spát (stejně už jsem tu sama..), tak dobrou
Odpovědět
jo a omlouvám se, jestli to zní nějak útočně nebo tak, neberte si to osobně... prostě je to pořád dost citlivé téma |-| :-N
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ráno 8-) terinko, neomlouvej se, to je jasné, že tě to mrzí, neboj v únoru uděláš zkoušky a určitě se to zlepší, někteří rodiče jsou holt na ty tituly dost fixovaní, tchyně je něco podobného v bleděmodrém, přítel se jí snad do dnešního dne bojí říct, že praštil se školou :-| bella, avano, vy jste takové květinářky, já pořád přemýšlím jakou tu svatební kytici, chci něco jednoduchého z kytek které budou právě růst, v květnu by jich snad mohlo být dost (žádné "znásilnění" jako sněženky v červenci a slunečnice v lednu :-))), mě se líbí ty kaly :-p ale klidně i něco jiného
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ráno ;-) haillie a máš trochu představu v jaký barvě bys kytku chtěla nebo jak by měla vypadat? dlouhá, kulatá, "kapka", z jednoho druhu, míchaná? já teda nejsem florista, ale jsem ti fakt postižená od ségry :-D holky jinak jsem strašně šťastná, přítele mam doma. Měli přiletět z dovči o půlnoci a měl ho vyzvednout brácha a přítel měl dnes odpoledne přijet z Prahy. Nemohla jsem pořádně spát, jak jsem se bála a najednou o půl třetí v noci někdo klepe.. nejdřív jsem se lekla, že třeba praskla voda a jde na mě bába ze spoda, tak jsem vylezla a před dveřma stál přítel ;-) potkal na letišti sousedku, tak se s ní svezl domů ;-)
Odpovědět
avano, tak to je bezva :-) muselo to být docela překvápko, já bych se teda v půl třetí v noci asi bála jít i otevřít :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky... taky se mi líbí kaly :-N Jinak ta ozdoba do vlasů,co sem dávala Gepe je nádherná.ten hřebínek s tim štrasem.Vypadá to dokonale a na to místo,kde Gepe bude mít svatbu se to hodí.Dokonce i k těm šatům. x-) Jo a jak jste sem dávaly ty fotky starých růží nebo z baroka...tak jedna nevěsta je měla na svatbě.Měla i podobný odstín šatů a fotila jí naše fotografka.Má to na Facebooku.No a nějaká paní k tomu napsala komentář..."krásná kytice,ale chudinky růžičky už vadnou a schnou" :-D To mě docela pobavilo.Take se jí vysvětlilo,že je to tak schválně,že je to odrůda. Avano,tak to se máš ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Gepe... http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
čaute holky, tak já dneska v práci zkysnu do šesti kvůli rodičáku:-( PB: dobrej vtip s tou kyticí:-D Avano to ti moc přeju, užijte si teď pořádně jeden druhého. Já jdu zase něco dělat:-D Terinka:IP:-) Jo a neznáte někdo nějakou pěknou pohádkovou písničku na obřad?
Odpovědět
Profilova fotka
Fridoli...Lorando a Zubejda :-D Né,si dělám srandu. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ava, barvu svatby bych chtěla v bílo zelené, ale dá se to ještě změnit, pokud mě něco fakt uchvátí, navíc stejně pořád zvažuju nějakou doplňkovou barvu k tomu, tvar asi spíš dlouhou, ale není to podmínka
Odpovědět
Profilova fotka
fridoli, já byla včera v práci do skoro osmi hodin :-( jinak co jsem tu četla tak se dost používá ta z lotranda a zubejdy, ale někdo tu psal že se bojí aby zrovna, když se budou tázat ženicha, zda si bere nevěstu, nezaznělo:" já jsem ten nešťastník..." :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?