Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
Profilova fotka
holky já vás vůbec nestíhám :-) v práci toho teď bylo celkem dost, a odpolko jsme měli návštěvy, spoustu dětí lucil, teda jsi fakt kočka :-) já si myslím, že přítel si fakt chtěl jenom trochu pohonit ego, že na něj ještě letí baby, co by víc ještě mohl chtít než tebe, hospodyňka a nádherná baba ty bekovky co jste tu posílaly, tak jsou fakt super, přítele do toho asi nenacpu, ale náš mladej by to mohl chvilku unosit
Odpovědět
Holky, mně se fotky tý Vaší Lucky taky moc líběj, navíc mi připomínaj fotky tý mojí...
Odpovědět
terinka: my plánujeme předsvatební fotky od mojí kamarádky. Chtěla bych jednu na oznámko, jestli se povede to, co chci...
Odpovědět
Profilova fotka
holky, vy se tak máte, že už máte svý jistý!!! teri, před chvíli jsem byla v obýváku nakrmit rybičky a říkala jsem si, že by ta prázdná stěna už chtěla zaplnit obrazem, chceme, aby nás kamarádka vyfotila, takový předsvatební zkušební focení a jednu z fotek necháme vytisknout jako plakát černobíle a bude viset v obýváku
Odpovědět
avano: to bych taky chtěla, do ložnice, až se přestěhujeme do novýho:-).
Odpovědět
Profilova fotka
bela já mam v ložnici černobílou marilyn monroe, v takový sexy póze a to mě právě inspirovalo k těm našim fotkám ;-)
Odpovědět
Holky, hezká kytka pro jarní svatbu... http://www.cupidsarrowweddings.net/im... Haillie: ty budeš chtít v kytce levanduli?:-)
Odpovědět
Profilova fotka
bella, mě by se líbila k zimní svatbě, je taková jak pro ledovou královnu...
Odpovědět
avano: Marilyn já můžu. A taky Audrey:-). Ale ten můj by mi to do ložnice asi nedovolil. Prý mi zařídí můj soukromý "líčící salonek":-D, tak tam si to dám!
Odpovědět
avano: to je taky fakt. A když jsme u toho, zimní svatby jsou nááádherný x-).
Odpovědět
Profilova fotka
bella Audrey, tu taky miluju, dodnes mě mrzí, že jsem si tenkrát nekoupila i Audrey. totiž kdysi měli v Asku obrazy hollywoodských hvězd, Marilyn, Audrey a Brigitte Bardot, fakt mě mrzí, že jsem si je nekoupila jako sadu:¨¨ :-( mě se zimní svatby taky líbí, hlavně když je sníh... ale u nás na ranči by to tak krapet nešlo :-D
Odpovědět
Holky, já bych potřebovala mít tak čtyři svatby (samozřejmě s tím samým mužem, jen tak pro radost:-)), abych tam uplatnila všechny svoje představy. Jsem tak kreativní, že to hezký není :-D.
Odpovědět
Článek se načítá
avano: já tu Audrey mám, dostala jsem plakát od táty a k tomu kolekci DVD jejích filmů x-). Právě, musel by bejt sníh, aby to bylo romantický, fotogenický....všude svíčky, vločky, áách:-D.
Odpovědět
Profilova fotka
já to mam na plátně, i příteli se to líbilo, když jí poprvý viděl :-) bella, moc nekřič, ještě nevíš, kolik těch svateb za život stihneš :-D :-D
Odpovědět
avano: já jsem přesvědčená, že jen tuhle jednu 8-).
Odpovědět
avano: nevíš co je tohle za "salát"??:-D
Odpovědět
Jo, ještě ten odkaz: http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
Profilova fotka
netušim, ale můze to být ze zahrady, kdysi jsem něco podobnýho viděla prodávat jako nějakou trvalku, připomíná mi to šalvěj...
Odpovědět
hmm, šalvěj to asi nebude, ale něco takovýho...
Odpovědět
Profilova fotka
teď jsem si vzpomněla, dneska jsem šla ve městě kolem jedněch vietnamců a ti měli venku před krámem 3 kvetoucí stephanotisy :-) akorát nevim, co to udělá až si je lidi přinesou domů, protože v tu dobú, kdy stály venku byly 3 stupně nad nulou... :-S
Odpovědět
avano: aha, no to jim asi moc dobře neudělá :-(. Hele, oni vietnamci prodávaj i živý kytky??
Odpovědět
Jinak jsem ti chtěla říct, že ten můj stephanotis nádherně a intenzivně voní po celým obýváku!
Odpovědět
bello, taky jsem si říkala, že bych potřebovala těch svateb víc, abych si mohla každou sladit do nějakého stylu 8-) a ta fotka na stěnu, hm.. x-) přítel má vysněnou jednu moji fotku, chtěl by, abych se vyfotila se vztyčeným prostředníčkem (a asi prstýnkem na něm), že prý si to dá jako spořič :-D :-D :-D
Odpovědět
terinka: přítel je, koukám, vtipálek:-D. Ten můj má na pozadí fotku mě s autem:-D - jeho dvě nejmilejší věci, na pořadí se mě neptejte:-D.
Odpovědět
Profilova fotka
bella u nás v pohraničí prodávají vietnamci všechno, mají obchody se zeleninou, k tomu mají kytky, pak začínají mít salóny s manikurou, provozujou večerky... jinak tihle, kde jsem viděla ten stephaňák, tak mají vždycky vyndaný i orchideje :-D na to že orchidej má kritickou teplotu 16 stupňů a pak shazuje květy... přece jen 3 stupně jsou dost málo :-D
Odpovědět
avano: no to je divný...maj nějaký mrazuvzdorný:-D. Jojo, z pohraničí znám trpaslíky a skleněný koule na ploty:-D.
Odpovědět
Profilova fotka
ony ty kytky chvíli drží, ale jakmile je dáš do tepla, tak jejich konec je dost rychlej... jo to je děs ti trpaslíci a koule, ale němci jsou na ně jako diví... :-D
Odpovědět
avano: no to už je jim pak jedno, co to udělá potom:-D. Hele, na trpaslíky mi nešahej! ]-( :-D
Odpovědět
Profilova fotka
neříkej mi, že máš na zahradě trpaslíka?? :-D :-D :-D nebo budou na svatbě?? :-D :-p
Odpovědět
bello, jj, je to vtipálek 8-) jinak mi teď mamka lehce zkazila náladu, jsem s ní chtěla promluvit na téma přítelových příbuzných, abych věděla, co ona na to... a když jsem jí řekla, že jsme to řešili s přítelovou maminkou, tak prohlásila, že "ono to bude až v červenci a vy už to máte vyřešený" a měla u toho takovej výraz, že mi to úplně vzalo chuť k dalšímu rozhovoru :-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?