Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
Anka :-) http://www.coreshop.cz/cepice/ksiltovky/ http://www.moncicak.cz/katalog.php?st... http://www.mimibazar.cz/bazar.php?str...
Odpovědět
jo když si vezmu že budou pak lítat a budou určitě i trochu špinavý,a taky mě to výjde o dost levnějí :-) takže jen tak dál a posílejte mi inspiraci :-D :-D
Odpovědět
ok :-D mrknu se jeste nekde za chvili :-)
Odpovědět
gepe, tak to je hustý ;-) já bych na to teda odvahu neměla, ale fakt zajímavý! amadeusko, my taky ještě nemáme zamluvené místo, sice bysme jedno chtěli, ale už se nám 14 dní neozývají, tak nevím teda ]-( a toho mého k něčemu donutit, to je něco... oni mají vždycky na všechno dost času, mají to po tatínkovi všichni (přítel i bráchové) a ten to taky zdědil po předcích... s nima je domluva, to vždycky i jejich maminka teče :-D jinak jsem teda přemýšlela, jestli přítel žárlí... a víte, že nevím? já teda žárlím hodně, i když on má prý oči jen pro mě (to říkají ostatní) :-N ale on... no, asi kdyby bylo na co, tak by žárlil, občas když provokuju, tak umí být dost majetnický :-D
Odpovědět
gepe.díky hned jsem si to uložila terinka:chlapy jsou všichni stejní,ono je to tak že od holky se očekává že se o sebe postará sama ale kluci jsou maminčini mazánci no nevím jaká budu já,když já ty svoje kluky tak milují,ale vím že je do života připravím tak že budou doma pomáhat,jelikož to tet taky doma musí dělat,takže nejsem ten typ že dělám vše za ně,takže pokojíčky mají uklízené a skříně ani nemluvím,umývají nadobí ,schody ,nakupují a mnoho dalších věcí,takže základ tam bude :-D :-D :-D
Odpovědět
Jéje, to zas než vás dočtu...:-D. Jinak jsem byla v Hornbachu a maj tam super podzimní výzdobu, umělý kance a srnce...:-D
Odpovědět
Gepe: tahle bižuterie do vlasů je úchvatná, taky jsem na ní koukala!!! Navíc v předminulým díle Zoufalek ji na svatbě měla Susan a vypadalo to fakt nádherně x-).
Odpovědět
Jo, myslela jsem tenhle tvůj odkaz: http://www.svatebni-raj.cz/cz-detail-...
Odpovědět
Tady jsem to ještě viděla já: http://www.flickr.com/photos/41924291...
Odpovědět
ahoj bell,jak už jsem psala gepe tak klukům se ten styl líbí,asi zajedem do Ostravy a mrknem co seženem :-) jinak ještě jednou dík za typ
Odpovědět
anka: to je jasný, že se jim to líbí, je to totiž frajerský! ;-) :-D Vůbec nemáš zač...
Odpovědět
my opět koukáme na fotbal ,hraje sparta a slavie zatím je to 1:1,ještě že jsem sportovní typ a že mi to nevadí,protože já ty naše seriály nemusím :-p No asi budu muset končit malý mě otravuje at si jdu s ním lehnout a zítra jedem opět na hřiby,tak holky mrknu tady zítra pokud nebudu zase čistit hřiby ;-( :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Jojo, derby. Chtěli jsme jet...Tak se měj a přeju hodně hřibů:-D.
Odpovědět
bella vypada to velmi dobre :-) anka tak to jim davas dobry zaklad, jen tak dal ;-) snad budes mit i snachy, ktery to oceni a nebudou jen zneuzivat ]-( Tak hezky zbytek vecera :-)
Odpovědět
gepe: ty se zase loučíš?
Odpovědět
ahoj holky, já jen zdravím a zase jdu, protože moje drahá polovička to tu dneska zasedla a nepustila mě sem. Navíc mi pokrčil zadání závěrečné práce tak jsem vzteklá, protože to se má zakládat dovnitř té práce a jak to tam bude vypadat:-( Tak se mějte krásně jak budu mít čas tak mrknu, ikdyž zítra máme rodičáky tak nevím jak to půjde:-(
Odpovědět
Proč mám pocit, že vždycky když sem vletím tak je tu naráz ticho? :-N
Odpovědět
fridolinku, z toho si nic nedělej, to se mi taky stává ;-) ani si netroufám zhodnotit výsledek toho fotbalu, abych někoho nenaštvala :-p anko, určitě ocení... oni teda u přítele byli taky vychovávaní, aby doma pomáhali - a pomáhají, třeba vaření je vyloženě baví (u nás vaří vlastně jen přítel :-N)... ale když od nich něco potřebuješ, tak je to vždycky na dlouhý lokte, pokud z nich nevymlátíš jasný vyjádření hned, tak máš prostě smůlu 8-)
Odpovědět
Holky, já ani nevim, jak to dopadlo:-D. Tak to ten můj uvařit taky umí, ale když ho nechám na pospas, tak buď hladoví, anebo si zajede do McDonalda:-D.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, před hoďkou jsem přijela z práce, teď jsem se teprve najedla. byl tu můj táta, protože mě včera odchytla sousedka (baba jaga) že od nás teče od vany že má mokrej strop, že už to řešila s předchozí nájemnicí a je to přes rok a že bude volat opraváře. Táta vzal silikon, objel vanu a už by to mělo být dobrý... :-p jsem vyřízená!
Odpovědět
avano: tyjo, to chodíš domů pěkně pozdě!
Odpovědět
Profilova fotka
já normálně chodim kolem čtvrtý nebo pátý, ale jednou za měsíc je schůze a to jsem pak v práci 12 hodin :-| ještě ke všemu peru, to budou mít sousedky radost... ale jindy to prostě nezvládam... :-S
Odpovědět
avano, já jsem teď u našich a taky pereme... jenže pod náma je hospoda, takže kdyby to dělalo sebevětší hluk, za ty pravidelný country večery si to zaslouží :-D 8-) bello, 2:1 pro Spartu...
Odpovědět
terinka: dík, no Spartě já nefandim...
Odpovědět
Profilova fotka
no za deset minut mam vypráno, ale naštěstí jsou babky v baráku polohluchý, tak to neslyší :-D
Odpovědět
avano: tak ještě máš dobrej čas, to nemůžou nic říct...
Odpovědět
Profilova fotka
to je fakt, vloni koupil kluk byt o dvě patra výš a začal ho předělávat, takže začal bourat, brousit a mlátit vždycky v 6, když přišel z práce, v sedm si dal pauzu aby babky v klidu vychutnaly zprávy a pak začal v osm a pokračoval do deseti ;-)
Odpovědět
avano, tak to měl dobrej systém ;-) :-D my když jsme bourali, tak jsme končili v osm na večerní program (a sousedi naproti mají malou holčičku, tak abysme nerušili), ale začínali jsme většinou dřív... bello, já věděla, proč mlčet 8-)
Odpovědět
Jinak teď domlouvám osobní schůzku s Luckou, prohlížela jsem její profil na facebooku a fakt jsem ráda, že jsme se pro ni rozhodli, ty fotky jsou super x-)
Odpovědět
vidíš, frido, teď si tady vedu takový veselý monolog já :-D normálně jsem se zamilovala do představy předsvatebních fotek x-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?