Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
Profilova fotka
Chtěli jsme Průhonice, ale kamarádka nám za Prahou (u Berouna) nabídla zahradu na hostinu a tak...tak to zvažujeme, protože to chceme venku, ale přejíždět z Průhonic do Berouna je síla.. Tak nakonec zvažujem úplně něco jinýho, dneska jsem koukala na tu Císařskou louku... Už bych aspoň to chtěla mít vymyšlený, aby mě z toho tak nešla hlava kolem. Nejraději bych tam šla hned dneska, abychom věděli, ale to ne...prý mám počkat, že do 14 dnů to vyřešíme. To jsem zvědavá...
Odpovědět
Profilova fotka
amadeuska, můžu tě uklidnit, my nemáme ještě ani termín, ale plánujem už nějaký ten měsíc ;-) proč máš čekat 14 dnů??? já taky čekam až se na vybraný místo pojedem podívat, ale mam obavy, že než na to dojde tak napadne sníh :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No to taky nevím..asi bude slunce s ostatníma planetama v lepší konstelaci ;-) No ale je to pokrok, že už to chce řešit- to nastalo až včera, do té doby bylo na vše času dost.
Odpovědět
Profilova fotka
a jak dlouho jste zasnoubený?My to taky budeme mít večer venku. ;-)Tak jen to počasí aby vyšlo Jo a holky,díky za kytičky.Asi bych to brala na auto. ještě třeba s gerberama. ;-)
Odpovědět
ahoj holky no já jdu okoupat a s obědem k babičce a vy už jste se rozjely :-) lucil.to chce změnu,musíš mu ukázat jinou stránku víš,i když mám čtyři děti tak se snažím cvičit, a ten muj když se z ohnu tak už má dost :-D :-D :-D musíš přehodnotit šatník a změna účesu by taky nebyla na škodu,musíš udělat něco co chlapa pozvedne,a jak píšou holky běž někam z holkama a nech mu děti,to jen pro začátek :-) já jsem taky pořád doma a děti a rodina ale vím jak chlapa přitáhnout a zase ten muj nikam nechodí a o rodinu se umí postarat,takže kdybych jela na týden pryč tak vím že doma je vše vpořádku,protože ten muj umí vařit ,žehlit a co se týká domacnosti má u mě za 1* takže holka před svadbou už přitahnout at po svatbě nemusíš litovat
Odpovědět
Jejda holky ten můj taky nikam nechodí a o rodinu se umí postarat. Ale když už je konečně doma a nepracuje nechce se mi vyrazit pryč bez něj.JSem s ním ráda, to cvičení musím nějak pořešit, ale zatím to stagnuje na hlídání a na práci přítele. Musím letět,pá
Odpovědět
Profilova fotka
Zasnoubený jsme od října 2009...romantickým požádáním na Eiffelovce a dodatečným předáním prstýnku řešení na dlouho skončilo ( ale je teda pravda, že jsem až na konci května dodělala školu, tak na to ani nebyly myšlenky). No, zítra se prý půjdeme podívat, tak jsem zvědavá- ideální bude, když se nám hned první místo bude líbit, protože na další se mu už zase nebude chtít :-| No tak snad to dopadne :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak držim palec.No,chápala bych,kdybyste byli nedávno zasnoubený a že by to hned nechtěl řešit,ale takhle...Chlapi a plánoáníé prostě nejde dohromady... :-N Tak držim palce,at vše vyjde a máte to nejhezčí místo,který existuje.Založ si albíčko,at nás taky můžeš inspirovat. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo,holky,kdybyste některá věděla o někom šikovným,kdo umí hrát na klávesy a chce si tim přivydělávat s kapelou,dejte mi prosim vědět.Už nám do kapelky chybí jen klávesák,ale bez něj nemůžeme začít zkoušet. :-( Je jich jak šafránu
Odpovědět
takže ses do toho pustila,no tak to je fajn :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky, teď jsem se zapotila, sestavila jsem volební program, s kterým půjdem u nás ve městě do voleb... tak doufam, že oslnim :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Určitě jo :-D No Anko,peněz je třeba a ještě je to zábava a můj koníček.Furt bych krákala a krákala.Zatim koncertuju jen ve sprše pro obyvatele našeho paneláku pomocí stoupaček,ale chci se tim trošku i živit.Přivýdělek k práci.No a když se sežene klávesák,tak vám budu moct nabídnout kapelu za nějakou tu drobnou korunku.Oproti konkurenci budeme téměž zadarmo ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
PB, to je škoda, že jsi 130 km daleko, hned bych si tě poznamenala do diáře k oddělení kapela :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Avano,my budeme dojíždět kamkoliv a pouze za cenu oo,co projedeme.ne koruny na km.Ale ten klávesák nám herdek chybí.
Odpovědět
Holky ten můj chlap je vtipálek. volá mi jestl ibych mu nesehnala lístky na spartu. No tak jsme se domluvili a pak mu píšu sms jestli nám mám teda domluvit hlídání :-D :-D Počítal automatickyže půjde s kámošem nebo asi kolegyní :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D Tak se nenech.Sežen,ale půjdete spolu nebo sežen,ale půjdeš ty a s někým jiným.I kdyby měl být imaginární
Odpovědět
lucil:tak tak,at si to uvědomí.Takže pokud nebude chtít jít stebou tak běž s někým jiným,uvidíš že tvoje chovaní ho trochu zarazí,i tak si zajisti hlidaní.a neaby si mu ty lístky dala :-D :-D
Odpovědět
no lucil na te fotce vypadáš super a mimčo nadherné :-) :-)
Odpovědět
ja myslim, ze uz touhle smskou to lucil pekne zacala :-D :-D Anebo at sezene listky, vysle pritele at s kym chce a sama si taky nekam vyrazi ven ;-) on se bude chystat na fotbal a lucil chystat do spolecnosti :-D
Odpovědět
no to je fakt jak uvidí že se maluje a u zrcadla se prohliží a nejlepší když si něco obleče pak to zase vysleče a zase ,tak aby ten její měl čas si jí pořádně prohlédnout :-) no mohlo by ho to pořádně žrát :-D :-D :-D ono totiž jak začne ženská blbnout,tak chlap hned hodí spátečku :-D :-D
Odpovědět
Holky vy jste radilky. Já myslím že s tím mým nic nehne. On si zkrátka myslí že po mně ani pes neštěkne a nikdy by asi nežárlil. :-D :-D
Odpovědět
jo holka však uvidíš až se začneš měnit,no na te fotce co tam máš v albu si kočka :-) :-)
Odpovědět
To je, v zivote bych nerekla ze mas dve deti :-) lucil mozna si to jen myslis, pritel muj vubec nedaval najevo cokoliv ze by zarlil apod., az jsem si rikala to co je :-D ale uz jsem poznala kdy jo a kdy ne :-N on je zrovna ten typ co to proste nedava najevo atd.
Odpovědět
oni to chlapy nedavají najevo,přece to jsou páni tvorstva :-D :-D :-D ale já když jsem se namalovla a oblékala a ten muj se ptá kam jdu a já že do města a on že pujde semnou a já že né,že nemusí pořád chodit semnou,už tak holky říkají že mě hlídáš :-D :-D :-D takže oni žárlí a pak ti volají kdy už přijdeš domů a kde jsi,to znám ale tak se na ně musí :-D :-D
Odpovědět
anka, presne :-D :-D
Odpovědět
bella http://www.svatebni-raj.cz/cz-kategor...
Odpovědět
holky ja si nejak nemuzu pomoct, ale porad se mi dost libi tohle... x-) http://www.svatebni-raj.cz/cz-detail-...
Odpovědět
a tady jeste jedny perlicky do vlasu... http://www.svatebni-raj.cz/cz-kategor...
Odpovědět
gepe pěkné,já dneska koukala kde sehnat klukům ty bekovky,takže typ co jsem, dostala od bell u kluků prošel,takže obleky kupovat nebudu . :-) asi zajedem do Ostravy to omrknout a pak pojedeme i s klukama :-)
Odpovědět
anka koukala jsem i na netu a prodavaji se i pekny, jednu Ti dam ke me do alba :-) tak to je super, budou vypadat lip i se citit nez v oblecich, super! ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?