Menu Forum

Svatba v roce 2011. Už plánujete?

7. čer 2011  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
kristyn.g
60
Registrovala se 16. října 2008 na beremese.cz. Přidala 2266 příspěvků a 4 alba. Má 63 přátel. Praha, Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
kristyn.g
60
Registrovala se 16. října 2008 na beremese.cz. Přidala 2266 příspěvků a 4 alba. Má 63 přátel. Praha, Region Praha.
 Ahoj, tak se přidávám, budeme mít 10.9.2011 emoticon ještě ho nemáme zamluveno, protože na zámku kde bude se to ještě nedá, tak nezbývá než čekat. Taky jsme puvodně chtěli květen, ale nevychází to, protože mám zkouškové ve škole(studuju dálkově). Už jsme toho ale hodně stihli zkouknout a rozmyslet emoticon
1. srp 2010 v 00:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ovecky (30 r.)
Registrovala se 6. prosince 2009 na beremese.cz. Přidala 150 příspěvků a 1 album. Region Praha.
  • Svatba byla 1. dubna 2011
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
ovecky (30 r.)
Registrovala se 6. prosince 2009 na beremese.cz. Přidala 150 příspěvků a 1 album. Region Praha.
    Region Praha
 Já budu mít asi svoje tradiční minimalistický briliantíky, žádná bižuterie, kterou bych pak akorát vyhodila, se mi kupovat nechce.. I když mám jinak bižu ráda.

Včera jsme se byli podívat na Proseku ve Zlatém seleti, bylo to docela příjemný, jen uvnitř hrozně přeplácané motýlky a kytičkami, tak musím někde najít fotky, jak to vypadá na svatby, snad by to sundali.. a ještě nevím, jestli kapacita 35 lidí nebude málo a pořád přemýšlím nad dnem: nejradši bych sobotu, ale všude nabízí pátek (obřad). emoticon
1. srp 2010 v 09:41  •  Svatba byla v dubnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
porodnibabka
3
Registrovala se 9. října 2008 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 3076 příspěvků. Má 35 přátel. Region Beroun.
fotoportrét
fotoportrét
porodnibabka
3
Registrovala se 9. října 2008 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 3076 příspěvků. Má 35 přátel. Region Beroun.
 Terinko,modrou na šatech taky mít nebudu,ale zase třeba ve svatební den má mít nevěsta něco novéhoněco starého,něco půjčeného a něco modrého.V mém případě tedy podvazek.No a třeba ted je hrozně moderní mít svabu laděnou do lila nebo fialova a taky to znamená modřiny v manželství. emoticon Opravdu bysme se nevdaly,kdybychom se řídily úplně všema pověrama.
Ovecky,koukám,že taky nemusíš motýlky,srdíčka,hrdličky a tak.Ale proti gustu...No a s tím dnem,my máme pátek,máš nárok na volno v práci,a pak celý víkend s novomanželem před tebou.No a pátek,si myslím,že si vezme hodně lidí dovču,obvzlášt,když to budou vědět dopředu.Kždej si rád dopřeje prodloužený víkend a ještě se účastnit svatby se spoustou dobrot a kamadádů je fajn.S tím oddáváním v sobotu. Na matrikách samo preferují pátky,proč makat mimo úřední dny,vid,ale za poplatek vás oddají kdykoliv.Vždy se platí správní poplatek 1000 kč,ale za další poplatek,u nás třeba taky 1000 kč,ti změní den,když chceš jiný,mimo určený termín
1. srp 2010 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
verisek.s (31 r.)
28
Registrovala se 8. května 2010 na beremese.cz. Přidala 1097 příspěvků a 5 alb. Má 28 přátel. Region Zlín.
  • Svatba byla 16. července 2011
    Trnava u Zlína, Region Zlín
fotoportrét
fotoportrét
verisek.s (31 r.)
28
Registrovala se 8. května 2010 na beremese.cz. Přidala 1097 příspěvků a 5 alb. Má 28 přátel. Region Zlín.
  • Svatba byla 16. července 2011
    Trnava u Zlína, Region Zlín
 Ovecky: já si svatbu jindy než v sobotu nedovedu představit...ve všední den mi to přijde divné. Nikdy jsem nebyla na svatbě jindy než v sobotu, takže ani my to nebudeme měnit. Určitě i u vás budou oddávat v sobotu, poptej se na to a myslím, že ti jistě vyjdou vstříct. Většina svateb je vždycky o víkendu, tak snad budou mít pochopení emoticon
1. srp 2010 ve 13:25  •  Svatba byla v červenci 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
barrcaa
Registrovala se 14. července 2010 na mojasvadba.sk. Přidala 1235 příspěvků a 1 album. Má 1 přítele.
  • Svatba byla 14. září 2011
fotoportrét
fotoportrét
barrcaa
Registrovala se 14. července 2010 na mojasvadba.sk. Přidala 1235 příspěvků a 1 album. Má 1 přítele.
 kristyn: my máme svatbu 14.9.2011 - středa. Je to zvláštní den, ale nám to vůbec nevadí.

Ty pověry jsou zvláštní věc, co? Stejně. S tím novým, půjčeným atd to ale dodržuje každý. Taky to asi dodržím emoticon I když nevím, co si budu půjčovat emoticon
ovecky: Jak píše porodnibabka. Za poplatek ti asi pozmění den. Ptala ses na to?
1. srp 2010 v 17:22  •  Svatba byla v září 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bella22
22
Registrovala se 8. července 2008 na beremese.cz. Přidala 5319 příspěvků. Má 49 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
bella22
22
Registrovala se 8. července 2008 na beremese.cz. Přidala 5319 příspěvků. Má 49 přátel.
 Já se na to taky ptala. Na naší radnici oddávají tradičně v sobotu, za poplatek 1.000,- Kč i v jiné dny a na jiném místě. Určitě to takhle jde všude.
1. srp 2010 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
barrcaa
fotoportrét
fotoportrét
barrcaa
 Já si taky myslím. Nebo mrkni na net, dá se tam taky všechno zjistit.
1. srp 2010 v 19:46  •  Svatba byla v září 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
terinka86
Registrovala se 21. října 2007 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 979 příspěvků a 1 album. Má 13 přátel. Region Pardubice.
fotoportrét
fotoportrét
terinka86
Registrovala se 21. října 2007 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 979 příspěvků a 1 album. Má 13 přátel. Region Pardubice.
 porodnibabka, to je fakt, to by člověk nemohl pomalu ani vyjít z domu emoticon

My se chceme brát v pátek a původně jsem si myslela, že to bude spíš problém (taky jsem byla na samých sobotních svatbách), ale koukala jsem, že fakt většina úřadů nabízí jako oddávací den pátek, to mě docela překvapilo emoticon Ale všude fakt píšou, že za poplatek není problém jiný den, takže je lepší se určitě zeptat.
2. srp 2010 v 01:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
porodnibabka
3
fotoportrét
fotoportrét
porodnibabka
3
 Barrco a ta středa je významná výročím?Možná si to tu psala,ale moje pamět...je nás tu přeci jen hodně. emoticon No a s tím půjčeným,stačí šaty.Nebo si nevěsty půjčují třeba prstýnek,bižu,něco do vlasů.Fantazii se meze nekladou. emoticon
2. srp 2010 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sweetynka
Registrovala se 21. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 96 příspěvků a 1 album. Region Teplice.
  • Svatba byla 24. června 2011
    Region Teplice
fotoportrét
fotoportrét
sweetynka
Registrovala se 21. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 96 příspěvků a 1 album. Region Teplice.
    Region Teplice
 ahoj..tak se ode dneska mohu taky pridatemoticonsvatbu planujeme na 24.6.2011,jelikoz ten den mame vyroci vztahuemoticon
2. srp 2010 ve 13:31  •  Svatba byla v červnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
barrcaa
fotoportrét
fotoportrét
barrcaa
 porodnibabka: není ničím významná. Jak jsem psala budeme se brát na Mauriciusu a tenhle den prostě mají volno emoticon Nám to vůbec nevadí. Seznámili jsme se na valentýna, tak to bude taky 14, ale akorát v září. Taky si nepamatuju, co se psalo před týdnem emoticon To bych musela pořád číst, co se psalo a to mě moc neba. Máš pravdu, stačí nějakou bižu. Koukm, že ty to máš taky až příští rok. Je to ještě za dlouho, co?
2. srp 2010 ve 13:35  •  Svatba byla v září 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
porodnibabka
3
fotoportrét
fotoportrét
porodnibabka
3
 Barrco,myslím,že to tu máme všechny příští rok emoticon Viz název diskuze emoticon emoticon Ale neber to špatně,pouze jsi mě utvrdila v tom,že už opravdu nečteme nic,co není aktuální,ale jen poslední příspěvky emoticon
Aha,tak to jo,jiný kraj,jiný mrav.My jsme spolu od 6.10.2007,ale v říjnu jse svatbu nechtěla,léto nechtěl přítel,takže vyhrálo jaro,no a v dubnu je proměnlivý počasí a vzhledem k tomu,že chceme odpolední rautík na zahradě,tak je květen akorát.No a já jsem to ještě chtěla po výplatě,aby případně ještě byly finanční rezervy.Takže jsem přítelovi nahodila termín 20. nebo 27.5. a vybral 27.asi že je to blíž červnu a bude třeba tepleji.
Takže výběr datumu složitej jak goniometrický funkce...
2. srp 2010 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
barrcaa
fotoportrét
fotoportrét
barrcaa
 No, máš pravdu. Už jen ten název. Mě to netrklo. Je t totiž ještě jedna diskuze - svatba na Mauriciusu a Sey. a motám to. Tam jsou holky, co mají po svatbě a co je to teprve čeká. Tak jsem zamotaná - omlouvám se. emoticon
S tím termínem mi to povídej. Nejdřív jsme to dali na květen a přítel, že v květnu nemají být svatby, pak je na svatby dobré září - u nich,takže nám pan z CK napsal možné datumy a už to začalo...Po dvou dnech jsme teda jeden den potvrdili. Člověk by nevěřil, že i tohle zabere takový čas. Máte hezký datum.
Pověrama se neřiď, ségra takz měla svatbu v květnu. Letos bylo tenhle datum teplo a příští rok se to taky vydaří. Mají prý být příští rok opět velká vedra.
2. srp 2010 v 15:25  •  Svatba byla v září 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
monitko2202
Registrovala se 2. srpna 2010 na beremese.cz. Přidala 4 příspěvky.
  • Svatba byla 30. července 2011
    Region Zlín
fotoportrét
fotoportrét
monitko2202
Registrovala se 2. srpna 2010 na beremese.cz. Přidala 4 příspěvky.
  • Svatba byla 30. července 2011
    Region Zlín
 Ahojte všetky emoticon

tak aj ja sa pripájam do vašej skupinky, plánujeme svatbu v červenci a hrozne sa teším...bolo mi ale povedané, že prípravy a všetko okolo toho moc hrotím, že je to až za rok...a so slzami v očiach som zistila, že niektoré z vás sú už tak ďaleko plánmi a prípravami emoticon
Som rada, že nie som jediná, ktorú toto robí šťastnou.... je toho toľko, čo si možeme vybrať a ja som úplne zmätená, pretože vobec neviem, ako mám postupovať...kedy je najvhodnejší čas, rezervovať si miesto na obrad? aké šaty? prstienky? čo všetko je treba emoticon
a ešte k tomu som Slovenka a chcem mať obrad na Morave....v kostole......moj budúcí nastávajúci ale nie je ani pokrstený...máte s tým prosím niektorá z Vás skúsenosti?

moc moc moc vám ďakujem :-*
2. srp 2010 v 17:02  •  Svatba byla v červenci 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
radkaja
6
Registrovala se 5. června 2010 na beremese.cz. Přidala 4196 příspěvků a 5 inzerátů. Má 3 přátele.
fotoportrét
fotoportrét
radkaja
6
Registrovala se 5. června 2010 na beremese.cz. Přidala 4196 příspěvků a 5 inzerátů. Má 3 přátele.
 Nejlépe,když si zajdeš na farní úřad kde chceš mít svatbu a tam ti snad poradí co je třeba zařídit.
2. srp 2010 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
belladen (32 r.)
8
Registrovala se 23. listopadu 2008 na beremese.cz. Přidala 35 příspěvků a 3 alba. Má 106 přátel. Pardubice, Region Pardubice.
  • Svatba byla 28. července 2012
    Na zámku v Chlumci nad Cidlinou, Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
belladen (32 r.)
8
Registrovala se 23. listopadu 2008 na beremese.cz. Přidala 35 příspěvků a 3 alba. Má 106 přátel. Pardubice, Region Pardubice.
  • Svatba byla 28. července 2012
    Na zámku v Chlumci nad Cidlinou, Region Hradec Králové
 Ahoj holky, i já se přidávám. Předběžný termín 18.6.2011. Plánujeme tak cca do 70 lidí. Budeme si to platit sami.
2. srp 2010 v 17:09  •  Svatba byla v červenci 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tinkam
6
Registrovala se 26. června 2010 na beremese.cz. Přidala 109 příspěvků a 1 album.
  • Svatba byla 17. června 2011
    Region Turnov
fotoportrét
fotoportrét
tinkam
6
Registrovala se 26. června 2010 na beremese.cz. Přidala 109 příspěvků a 1 album.
  • Svatba byla 17. června 2011
    Region Turnov
 ahoj belladen, ty jo my to budeme mít 17.6. emoticon a taky cca 70 lidí emoticon
2. srp 2010 v 19:40  •  Svatba byla v červnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bibicz
94
Registrovala se 7. ledna 2010 na beremese.cz. Přidala 913 příspěvků a 1 album. Má 13 přátel. Barnstaple, Spojené království.
fotoportrét
fotoportrét
bibicz
94
Registrovala se 7. ledna 2010 na beremese.cz. Přidala 913 příspěvků a 1 album. Má 13 přátel. Barnstaple, Spojené království.
 monitko: vuuuuuubec se nestresuj, mas spoustu casu nas vsechny s pripravami dohnat emoticon A pokud pritel neni pokrteny, tak to nevadi. Svatbu v kostele mit muzete, akorat ze bude beze mse. U nas to mame naopak, pritel je verici a ja ne. Ja jsem se teda v roce 2008 kvuli tenkrat jeste budouci mozne svatbe pokrtit nechala a podstoupila jsem rocni pripavu. Tvuj pritel by to taky urcite stihnul, krti se vetsinou na Velikonoce a pokud se s fararem domluvite, tak by nemel byt problem.

A ja mam ohromnou radost ..... dneska jsem si vybrala saty!!!! Jsou tak kraaaaasny. Libily se mi na internetu a nazivo splnily moje velky ocekavani. Jsem do nich zamilovana a zitra je pujdu koupit. Mame tady v Polsku ted vyprodeje, tak se mi to vyplati takhle dopredu. Jeee, uz bych se vdavala. emoticon emoticon

Holky, fakt mate tolik lidi? Tak to mam druhou radost. emoticon A ja si pripadal divna. My zveme pres 80 hostu (nepocitam deti), ale predpokladame, ze nam jich kvuli vzdalenosti spoustu neprileti. Tak doufam, ze alespon tech 50 lidi mit budeme.
2. srp 2010 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
eriskaa
Registrovala se 27. července 2010 na beremese.cz. Přidala 15 příspěvků a 1 album.
  • Svatba byla 13. srpna 2011
    Region Chrudim
fotoportrét
fotoportrét
eriskaa
Registrovala se 27. července 2010 na beremese.cz. Přidala 15 příspěvků a 1 album.
  • Svatba byla 13. srpna 2011
    Region Chrudim
 Ahojky, nevěstinky,
můžu se k vám ještě přidat? přitel mě požádal o ruku a jelikož máme 4 měsíčního prďolu, tak svatbička je v plánu příští rok, a tak pomalu začínám koukat, co a jak...
2. srp 2010 ve 20:58  •  Svatba byla v srpnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
terinka86
fotoportrét
fotoportrét
terinka86
 barrco, to mi ani neříkej s těma vedrama emoticon já teda léto miluju a chci na svatbu pěkně teplíčko, ale že by muselo být zrovna pětatřicet... emoticon

monitko, taky si myslím, že není proč se stresovat... můj přítel si taky myslí, že je na přípravy ještě brzo, na druhou stranu mi pořád říká, že jsem roztomilá, když to tak řeším emoticon emoticon ale pár lidí (co už mají svatbu za sebou) mi řeklo, že rok je tak akorát na poklidné přípravy s přestávkami, takže se nestresuj a užívej si to co nejvíc emoticon

bibi, já ti ty šaty tak závidím! Já jsem teď objevila jedny dokonalé na netu, je to přesně to, co bych chtěla, ale - mám strach z toho, že bych si ty šaty nemohla předem vyzkoušet... nevím, jestli to není moc velký risk... jenže zase co jsem koukala na nabídky svatebních salonů, absolutně jsem nenarazila na nic, co by mě zaujalo... tak nevím emoticon
2. srp 2010 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bibicz
94
fotoportrét
fotoportrét
bibicz
94
 terinka: ja jsem taky mela jedny saty vysnene z netu - mam je v albu (Freya), ale nejsou v Polsku ani v CR k sehnani a i jsem dneska zjistila, ze by staly sileny penize. A koukni, co jsem nakonec vybrala. Ja bych asi doporucila zkusit... na obrazku vypada hodne satu krasne, ale ve skutecnosti nic moc. Napr. dneska jsem byla v salonu, kde nabizeji Pronovias. Fotky krasny, ale v realu me tam vubec nic nenadchlo. Mozna to bylo i pristupem pani "prodavacky". Ale je to na tobe. emoticon Dala jsem moje saticky na chvili do alba, ale pak je smazu, protoze mi tam obcas nakukuje kamaradka. A ja chci byt tajna nevesta. emoticon emoticon
2. srp 2010 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
terinka86
fotoportrét
fotoportrét
terinka86
 bibi, ty šaty ti moc sluší emoticon určitě máš pravdu, že v reálu to vypadá jinak než na fotkách, ale jak to vyřešit, když ty šaty nikde zkusit nejde? A fakt jsem neviděla nic podobného jinde, tak nevím emoticon
2. srp 2010 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bibicz
94
fotoportrét
fotoportrét
bibicz
94
 terinka: a co to je za saticky, vis nazev, znacku?
2. srp 2010 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sweetynka
    Region Teplice
fotoportrét
fotoportrét
sweetynka
    Region Teplice
 holky:to vam zavidim,ze vam to projdeemoticon me muzskej nadava,ze tam tech lidi je moc.pry vic jak 30 neemoticona ja to nemuzu dostat pod 50.. emoticon
2. srp 2010 ve 22:08  •  Svatba byla v červnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bibicz
94
fotoportrét
fotoportrét
bibicz
94
 sweetynka: to muj muzsky ma svoje pozvany hosty ve vetsine. Jsou mnohem vetsi rodina nez my. emoticon
2. srp 2010 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
terinka86
fotoportrét
fotoportrét
terinka86
 bibi, právěže ne emoticon nevím, jak to zjistit... dala jsem je do alba emoticon

sweetynka, my to máme taky kolem 50 (na hostinu jen 20, ostatní na raut) a nedokážu si představit, že bych měla zmenšit počet...
2. srp 2010 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bibicz
94
fotoportrét
fotoportrét
bibicz
94
 terinka: hmmmmm, tak takovy jsem nevidela. Ale kdybych na ne nahodou narazila, tak dam urco vedet. emoticon
3. srp 2010 v 05:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
barrcaa
fotoportrét
fotoportrét
barrcaa
 monitko: S tím kostelem má bibicz pravdu. Jinak s těma přípravama klidně pomalinku začni. Je toho tolik, že než si vybereš to pravé, tak to bude trvat pěkný čas.

bibicz: Máš krásné šaty. Doma je schovej, aby se ti neokoukaly.

terinka: Taky bych si ty šaty chtěla raději zkusit. Přece jen ty šaty můžou mít jiný střih, co ti nemusí sedět. Je to takový risk, no.

sweetynka: jestli 30lidí nebo 50 už je jedno. Někdo odejde dřív, někdo zůstane pařit do rána...Nemůže brát, že jaký počet přijde na svatbu, tak takový tam i zůstane.
3. srp 2010 v 07:07  •  Svatba byla v září 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ovecky (30 r.)
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
ovecky (30 r.)
    Region Praha
 Ahoj holky emoticon
Porodnibabka, verisek - dekuju, matrika by to udelala, ale Zamecek ma vyhrazeny patky, tak koukam po svatebnich sinich, co ujde. emoticon
Bibicz, to je super, ze uz ty mas vybrany emoticon Muzu se zeptat za kolik? Mne se ted libi jedny za 15, ale nevim, chtela jsem si nechat usit levnejsi..
Holky, vy se mate, takovych lidi, to bude fajn, budte rady.. Ja nemam ani jednoho vtipnyho (zadnyho) strycka, sestrenice, zadna rodina.. Zase nemame v rodine zadny hadky, no. emoticon
Barco, teda, Mauricius! A uz jsi tam byla? Ja premyslim o nejakym "lepsim" miste na sv. cestu, mámina kamarádka ted byla na Maledivách.. nádhera.. ale stálo to 300 tis. emoticon
3. srp 2010 v 08:01  •  Svatba byla v dubnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
anka6
Registrovala se 2. července 2010 na beremese.cz. Přidala 2289 příspěvků.
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Opava
fotoportrét
fotoportrét
anka6
Registrovala se 2. července 2010 na beremese.cz. Přidala 2289 příspěvků.
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Opava
 terinka koukni se na Ip,tam jsem ti napsala kde by si ty šaty mohla najít emoticon swetinka tak já to vyřešila tak že 50 bude lidí na obědě a zbytek příjde až večer kolem 17.00 hodin a to bude raut,taky jsem říkala že víc lidí ne protože si to platíme sami.Tak to vyřeš koho na oběd a potom ostatní příjdou až večer emoticonprotože by jsme chtěli i někam na svatební cestu,tak at nám to finančně výjde
3. srp 2010 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš