Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
Profilova fotka
bella, s platama je to hrozný, přítel dělá 10 let hasiče a od ledna mu z výplaty seberou 3000,-- což je slušná palba... :-( a nám taky budou sahat na platy, takže hledam novou práci... já mam naštěstí odděláno, dokonce bych nebyla ani v nejnižší mateřský, ale stejně... dítě prostě musí počkat... moje švagrová je úžasná, tak jsem na to zvědavá, hlavně abych tady ve středu nemusela psát, že to mělo opačný efektu a že si mě přítel vzít už nechce.... :-|
Odpovědět
avano: hasiči jsou na tom taky bídně, přitom spolu s těma doktorama je to taky hrozně zodpovědná a navíc nebezpečná práce... Tak holky, takhle krásně mi dneska kvete, jsem nadšená x-): http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
Profilova fotka
bella, krásnej!!!!
Odpovědět
avano: viď!:-) A to jsem ho ani nehnojila. Skvěle se mu u toho okna daří. Prý moc nepřelévat a v létě ne na přímém slunci.
Odpovědět
Byl by to i krásnej dárek pro tchýni...
Odpovědět
Profilova fotka
no pokud tchýně miluje kytky tak určitě... a kdyby jí kvetl o svatbě, tak jí ho můžeš zastříhnout :-D
Odpovědět
avano: miluje! No právě jsem si říkala, že bych se tam pak na něj vrhla taky:-D. Ale ony jsou ty květy docela velký, takže jich bude stačit třeba i 6...
Odpovědět
Profilova fotka
no jeslti ti to vyjde, tak budeš mít krásnou a netradiční kytku ;-)
Odpovědět
avano: no doufám, snad zrovna pokvete. Já pak ještě přikoupím. Chtěla bych, aby se mi potom udržela a mohla jsem tu svou svatební kytku mít i potom jako vzpomínku:-).
Odpovědět
Profilova fotka
budeš zkoušet, jak se ten květ stephan. usuší? nebo nebudeš svatební kytku sušit?
Odpovědět
Profilova fotka
Brééé večííír :-) Bello,to je nádhera.Jestli si to tchýně zaslouží,bude mít krásnou kytinku. Avano,držim palce.Neboj,nezruší to. Šmudli,krásná cena.Závidim. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
PB, dík, já si ty palce držim taky :-D já nechci přítele nikam tlačit, vim že si mě chce vzít, ale už chci taky jistotu kdy... ale když na něj bude tlačit švagrová se švagrem, tj. jeho brácha, kterej je mladší, ženatej a má dva prcky, tak to snad bude lepší ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
avano: no ještě jsem nad tím nepřemýšlela, asi jí sušit nebudu, ale uvidí se. porodnibabka: no je to fakt krása:-). Mám radost. Je září a kvete...
Odpovědět
ava a bella sthepa nejde ususit, resp. kvet uschne a zavre se... je pak nazloutlej a nevypada moc hezky.. mozna mam nejakej zbytek jeste v kvetinaci :-D hezky zbytek vecera holky :-)
Odpovědět
gepe: no to nevadí, já bych stejně asi nevěděla, co pak s tím:-).
Odpovědět
Profilova fotka
gepe, právě proto jsem se ptala :-) há nesušim žádný kytky, tak mě zajímalo jak to funguje tady... celkově bílý kytky většinou zhnědnou... gepe, ty se loučíš???
Odpovědět
Profilova fotka
bella, já bych kytku taky nesušila, jak říkám, je to další krám na který se bude po svatbě jen prášit :-D
Odpovědět
avano: no právě. Ale je fakt, že mi bude líto jí vyhodit:-D.
Odpovědět
avano: tak co ty šaty teda, dobrý? Materiál je nějakej polyester? Na plesy budou určitě super a už víš, že ti ten střih sluší:-).
Odpovědět
Profilova fotka
bella, materiál je jak na lepší závěs :-) ale to neřešim, na ples budou dobrý a ten střih je fakt pěknej. jenom si je drobíček založim přes prsa, jak žádný nemam, tak mi to trošičku odstává, ale to spraví dva stehy z každý strany :-D ale žádný břicho nic v tom nemam :-D a jsou zářivě červený, takže úplně jinej odstín než na obrázku, ale já tuhle červenou miluju, dokonce s ní koketuju jako s barvou na svatbu... řekni si, že budeš mít krásný fotky, kde budeš mít kytku vyfocenou a budeš jí mít čerstvou na památku navždy ;-)
Odpovědět
jinak ten stephanotis nádherně voní, je to jasmín jakoby v kombinaci s konvalinkou:-).
Odpovědět
Profilova fotka
no, já věděla, že ti bude vonět :-D
Odpovědět
avano: jasně, to založení je chvilička...na ples budou fakt suprový, to ti závidim:-). Já nevim, možná by mi taková červená taky slušela, někdy to vyzkoušim. Určitě chci mít na fotce detail kytky, když už si s tím dávám takovou práci:-D.
Odpovědět
avano: zajímavý korsáže, ta kytka, co vypadá jako peříčk, je nádherná... http://downeastflowers.com/osc/images...
Odpovědět
no nic holky jdu se mrknout na telku a spát. Bella: já pracuju na plný úvazek a do toho si dodělávám pedagogické minimum a ještě VŠ v Olomouci (navazující). Dálkově, protože na prezenční bych už nešla. Tři roky mi stačily:-D Já bych měla mít vyšší mateřskou, ale i tak je to prostě málo při dnešních cenách a má se ještě zdražovat. Tak nad tím raději nepřemýšlet. Avano: ale šaty vypadají krásně:-)
Odpovědět
Profilova fotka
bella, alstromérie u nás seženeš úplně normálně a jsou v rozličných barvách... ty korsáže vypadají zajímavě, je vidět, že je to zahraniční server :-D jinak k těm korsážím, mě vždycky fascinujou ženiši, kteří jí mají strčenou v kapse, místo aby jí měli připnutou na klopě... to je fakt trapas...
Odpovědět
Holky já jsem úplně nadšená. Jak mám toho kamaráda co nám fotí všechny akce a fakt krásně tak teď jsem od něj viděla fotit nějaký 3 svatby a fakt krásný fotky takže super nebudu muset vyhazovat 10 000 za fotky to jsem fakt ráda. Jo a jesna ta slečna měla svatbu na parníku a i hostinu a fakt hezký :-) :-)
Odpovědět
rouy taky jsme chtěli parník, ale pak jsme dali přednost pevnině:-D Jdu da hajan, přítel se mi konečně vrátil:-D
Odpovědět
Profilova fotka
rouy, tak to máš super! ty jo, svatba na parníku by se mi taky líbila, ale my nemáme řeku ani přehradu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
frido, dobrou!! :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?