Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
Já se bojim, že by to video bylo hrozně trapný a já bych se pak u toho doma styděla a na svatbě by mě to znervózňovalo. No ale ještě uvidim.
Odpovědět
gepe, doufám, že tě to neurazilo! :-N ony ti jinak sedí asi nejlíp, ale právě mi přišly blbý tímhle, což neříkám, že bude problém vždycky ;-) mimochodem to je přesně důvod, proč se mi nelíbí představa focení po obědě - budu přežraná a vypadala bych jako v osmým měsíci :-D
Odpovědět
já si nechám natočit svatbu od kamaráda, nepotřebujeme nic profi, stačí, aby to bylo vidět 8-) jo a tetování chápu... kdybych měla odvahu, peníze a neměla strach z toho, jak to bude vypadat později, tak bych byla asi potetovaná celá :-N je to děsná vášeň ]-(
Odpovědět
No to já se taky nemůžu fotit po obědě, mám ty šaty dost na tělo...
Odpovědět
Profilova fotka
holky vybírám si kytici, chci jednoduchou z gerber... jenže nevím kde se inspirovat... všechny jsou velké a já chci fakt jen maličkou aby mě ještě nezvětšovala nebo jsem díky tomu nevypadala jako bílá hrošice, ještě mě odchytnou ochránci zvířat :-D
Odpovědět
gepe díky za odkaz, pěkné xichtíky:-D Teda začínáte mě hlodat, hlavně já se na velikost 38 v životě nedostanu....myslím, že ty šaty odpovídají konfekční velikosti že? Tak to bude sado maso...akorát jak to čtu tak se nám gepe každému líbí v něčem jiným:-D No nic jdu napsat zase kousek k diplomce:-(
Odpovědět
Holky, kvete mi stephanotis!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
jééé,fakt?Foto!!! ;-) Smudli a s tou kytí by ti měli poradit v květinářství ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, tak jsem zpátky a když jsem zjistila, že jste popsaly, skoro 20 stránek, tak jsem vás nedočitala :-D Dorazily mi ty červený zkušební šaty a jsou super, vůbec mi nedělají břicho :-D materiál teda nic extra, ale nejsou svatební, tak co 8-) až se vrátí přítel z tunisu s mým foťákem, tak je vyfotim...
Odpovědět
avano: no materiál dělá hodně, ale záleží jestli se v nich cítíš dobře a jestli zvítětí pocit radosti, že ti sluší než pocit znechucení nad materiálem. Já třeba dumám nad závojem, to co se tu prodává mi přijde jako pytlovina, ale kamarádka měla na svatbě závoj, který mi jako pytlovina připadal taky, ale na fotkách byl krásnej:-D
Odpovědět
porodnibabka: vyfotila jsem to, večer vám to hodím do alba.
Odpovědět
Profilova fotka
fridoli, to jsou šaty, který jsem si objednala abych zkusila ten střih, protože takový chci svatební. samozřejmě matriál mohl být lepší, ale na ples to bude dobrý :-) svatební si necham ušít z dobrý látky 8-)
Odpovědět
Článek se načítá
avano: jj, já chci jet do výrobny svatebních šatů, abych viděla na živo, z čeho to vyrábí. Nechci si to objednávat přes internet...no jsem na to zvědavá fakt:-/
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.mpsv.cz/cs/9313 hezký :-( takže mimčo asi příští rok nebude...
Odpovědět
Profilova fotka
smudli, my bysme chtěli dítě tak za 2- 3 roky a to se obávam, že bude ještě hůř :-( :-(
Odpovědět
Profilova fotka
my chceme příští nebo další rok, jenže jsem studentka a nebudu mít ani mateřskou... problém je v tom, že doktorka mi díky všem problémům radila otěhotnět max. do 25 let... jenže chceme dvě děti takže by to vypadalo takhle - skončím školu v 21letech, pak možná seženu práci, nejdříve ve 24letech budu moc jít na mateřskou a pak hned další prcek by pro nás byl docela zátěž, takže uvidíme co vyhraje... jestli rozum nebo děti... třeba se tělo tak zotaví, že si budu moc dovolit děti i později ale je to jen třeba... |-| :-( :-( :-(
Odpovědět
smudlinka: já na tohle ani nechci myslet...pro nás to bude zátěž šílená a to budu mít možná jkaoby tu vyšší mateřskou, která se ovšem vůbec nerovná mému platu, takže to bude taky záhul a hlavně nebudu moc jít na ty tři roky, protože to bysme nezvládli, naštěstí mamka mi říkala, že by kdyžtak hlídala, aspoň pár hodin týdně...
Odpovědět
teď si s tím nevěš hlavu jenom budeš zbytečně vystresovaná....a držím pěsti určitě se brzo uzdravíš. Zkus nechat věci plynout třeba jenom chvilku...pak to uvidíš jinak.
Odpovědět
Profilova fotka
je to děsný :-( holky dnes mi psala jedna holka co má svatbu v prosinci, že se jim vymstila kartička u oznámení s prosbou o peněžní dar, někteří se naštvali a její babička to vůbec nevydýchala a prý se na ni dost naštvala, že o dary se nežádá... prý jsou samozřejmostí ale svá přání vyjadřujeme až když se nás někdo ptá... takže jsem v konečném efektu ráda, že jsem kartičky netiskla :-D abych pravdu řekla tak mi to taky přišlo trapný :-N
Odpovědět
Profilova fotka
fri jj nechávám to být, jen se děsím toho co by bylo kdyby... ale teď je hlavní svatba, co bude dál je ve hvězdách ;-)
Odpovědět
smudli: správný přístup:-D Nooo, je fakt, že já se děsím trochu toho, co se stane, když nic neřekneme a lidi budou chodit za jednou nebo druhou mamkou...tak jim asi vydáme instrukce, ať říkají že peníze:-D Ale jinak si asi taky nic tisknout nebudeme, ikdyž jsme viděla hezké a vtipné básničky:-) Budeme informovat rodiče, stejně za nimi asi budou příbuzní chodit s radou...lepší peníze jak porcelánová sada....brrr:-(
Odpovědět
a asi tu jinak naštvu půlku lidí ale taky nesnáším sklenice se jménem nebo číslem...stejně tak hrnky:-( ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
naše mamky mají stejné instrukce :-D akorát jedna má info navíc, že chceme dolce gusto :-D S těma sklenicema, chtěla jsem pískování na naše skleničky ale už sami o sobě jsou pěkné tak proč je prznit :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
smudli, to je zvláštní a holčiny babička je asi dost staromódní a ostatní zpátečnický... v dnešní době, kdy spolu ti snoubenci žijí, tak je úplně normální, že si řeknou o peníze. a pochybuju, že na kartičce je napsáno : "chceme peníze". většinou se píše něco jako kdž nám budete chtít přispět... tak prostě když nebudou chtít, tak nepřispějou... nevim, co bych dělala kdyby mi někdo rval věci který nechci...
Odpovědět
smudlinka: to bych taky chtěla....ach jo:-D To je brouček:-D Avano: no ona se stejně spousta lidí bude ptát. My s přítelem spolu žijeme a taky ještě hodně věcí potřebujeme zařídit, ale to jsou položky několikatisícové jako třeba vestavná skříň nebo sprcha, ale tu máme namyšlenou, takže šetříme...nechci aby mi lidi kupovali porcelánové hrnečky, skleničky nebo tak, a vím, že budou chodit za rodiči pro radu tak je budeme muset informovat:-D
Odpovědět
Profilova fotka
av tak nevím no, asi jsem taky staromódní, u nás je zvykem, že se každý zeptá co novomanželé chtějí, proto by mi bylo blbý cpát to hned k oznámení. Je to každého věc, já mám na to svůj názor a pokud to někde nefunguje jako u nás tak chápu, že ty kartičky prostě udělají
Odpovědět
je fakt, že my je původně taky chtěli jenže je tu pár lidí, kteří by se třeba urazili...tak jsme řekli nee:-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D jako u nás by to byla zbytečná investice, ještě k tomu cena byla stejná jako cena oznámení :-N
Odpovědět
k ty rodicovsky, pekne na hovno s prominutim... jdu se dal divat na sg
Odpovědět
Profilova fotka
fridoli, v klidu,, já taky nemam ráda ty skleničky, neže by to nebylo hezký, ale je to zbytečnost na kterou se po svatbě jen chytá prach :-D smudli, já se nechtěl přít, je to věc každýho, ale překvapuje mě, že jsou lidi schopní urazit se, že si snoubenci řeknou o peníze... pokud to teda udělají slušně ;-) ale každý člověk je jiný...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?