Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a jak že ti to prošlo s tim termínem? ;-)
Odpovědět
Jojo, foto č.17 ;-). To je ivory? Jo a co to je "čůrková princezna"?
Odpovědět
A co je špatnýho s termínem?
Odpovědět
bella chci se jeste zpevnit a driv jsem mivala Sko, ci nektery veci i z detskyho ve 164 :-( ta 40tka by byla asi fajn, ale pokud by se mi povedlo se jeste vic vratit na puvodni, tak by se musely nejak zuzit.. pb, taky mi prislo... dekuju! :-) snad jste se aspon dobre pobavily x-)
Odpovědět
gepe: tak jako nad pózama jsem se zasmála, to je fakt, ale jinak to vůbec nebyla taková hrůza, jak jsi psala. No takhle, pokud chceš hubnout, tak ti budou ty 38. Ale ty budeš asi ještě koukat, co?:-)
Odpovědět
bella jj ivory :-) pb proste jsem zavolala ze mam pristi rok svatbu na zacatku cervence a ze si chci koupit saty, ale ze nevim jeste vubec jaky strih a blabla mi sedne.. nebyl vubec problem, proste jen zavolas a objednas se a nemusis cekat :-) pani ze jeste dalsi zkusime, ale ja uz byla vystavena a uz se mi ani nechtelo... nechtelo se mi zase stat u stojanu a rikat ano/ne u satu co ukazovala.... i kdyz kamaradka v pohode a drahy sedel pred salonem v aute a na notasu koukal na stargate :-D pry pristi tyden budou mit dalsi saty vraceny a i jiny, ze se mam opet obejdnat a prijit se podivat :-)
Odpovědět
bella drahy se nabidl ze zase nekam pojedeme i s kamaradkou, ale nejak nemam silu porad cumet po webech, ale asi se jeste podivam... kdyztak budou ty s tou masli objednany - protoze mam fakt trosku si objednat ty moje vybrany, kdyz si je nemuzu zkusit.. i kdyz typove jsou podobny.. jeste uvidim bella diky, nejhorsi je, ze jak jsem psala 38 maly a 40 obcas velky, ze je musela hodne stahnout
Odpovědět
gepe: jasně, chápu, já to mám někdy s 36/38, ale já nemám vůbec prsa:-D. Jako ty s mašlí fakt super, ale musej se ti líbit, to je jasný. Ale podívat se tam ještě běž. Holky, pokud si chcete svatební šaty koupit, tak termín nehraje roli.
Odpovědět
Profilova fotka
s tím termínem je to pravda no, mě řekla jedna paní že mi hoří koudel u zadku bo teď mají přednost na šití plesové šaty a na svatební se mi hodně švadlen vykašle a po Novém roce taktéž, prý se svatební začínají šít tak ten březen/duben... což by u nás byla lehce pozdě :-D
Odpovědět
Holky sím kde jsou ty fotky:?
Odpovědět
bella no s tema prsama... neprijde mi ze bych mela nejak velky a pritom to tam vypada ze mam ko*y jako vozy :-D ono i na pujceni je jeste taky cas, i kdyz nektery jsou fakt zbesily... staci prosinec ci listopad dle terminu.. tak cca 6 mesicu pred.. smudli tak to je prisny :-D
Odpovědět
jo a taky podotykam, prvni saty byly s botama a zbytek bez a byly mi akorat na dylku bez bot a to mam jen 173 ]-(
Odpovědět
Článek se načítá
ja chci videt fotky kde jsou? :-)))
Odpovědět
Profilova fotka
Smudli,třeba ne...A z tý Paulatsyle by ti to neušili? Já už mám cukání si jít zkoušet,ale fakt mi to přijde brzo. :-( I když jsou tu holky,co maj termín po mně a už maj půjčený a nebo byly už zkoušet.
Odpovědět
fotky jsou super :-) jsi fakt číslo :-D mně se na tobě líbí 28, 58, 80 (ty asi nejvíc). a máš hustý tetování ;-)
Odpovědět
rouy oka poslu IP :-D pb, no ja byla vyzkouset abych vedela jaky saty by mi vubec sedly, a taky jak to vypada, abych se mohla dal pri vyberu nejak zamerit.. klidne si bez vyzkouset, za to nic nedas a hlavne budes mit trosku vic ucelenejsi predstavu co jo a co ne ;-)
Odpovědět
Gepe mně senejvíc líbí ty jednoduché střižené pod prsy se stříbrným páskem pod prsama.A pak ty s tím bohatě zdobeným korzetem ti taky sluší. Ty c obyly ke konci. Mně holyk to zkoušení taky extra nebavilo, ještě že to mám vyřešené. Ale ty jednoduché co si zkoušela gepe bych hend brala-jso ukrásné.
Odpovědět
teri 58? dle drahyho jsem jak libuse :-D 80 to jsem byla hodne siroka z boku v tom korzetu a tak nejak... spis bych to chtelo kdyztak jiny korzet :-)
Odpovědět
No u těch šifonových šatů je trochu problém s tou látkou - trochu zafouká vítr a máte to nalepený na zadnici...Ta tužší látka je ideální.
Odpovědět
Profilova fotka
PB já už mám vybraný salon kde se budou šít ;-)
Odpovědět
lucil me prave taky moc ne, hlavne pro me tam moc na vyber nebylo... teri jo a za to tetovani, dik :-D jsme oba tak trosku malovani - i kdyz drahy vic ;-) co jsou ty curkovy nevesty jak se ptala bella?
Odpovědět
gepe, ta 17 je taky dobrá, akorát mám pocit, že strašně zvýrazňuje břicho :-N
Odpovědět
No někdo tady mluvil o "čůrkový princezně":-D. To fakt netušim, co by to mohlo bejt:-D.
Odpovědět
Profilova fotka
Já asi ještě počkám...i když... Holky?Pražandy a okolí,budete mít kameramana nějakýho levnýho?Já mám sice v záloze známýho,ale má toho dost a zas ho nechci moc prudit.Má toho moc,takže ho mám jen jako zálohu,kdybych nic levnýho nenašla.Třeba kdyby bylo něco cenově jako fotografka Lucka. :-N
Odpovědět
teri, taky mi to bylo mensi a byla jsem po jidle - trpim na nadymani :-D :-D
Odpovědět
terinka: no protože měla o trošičku menší šaty, ale bude mít kdyžtak větší, nebo zhubne:-D.
Odpovědět
curková nevěsta - myslím, že jde o cukrovou nevěstu a byl to překlep, taky jsem na to koukala :-D
Odpovědět
bella a google nic? :-D pb, my kameramana mit nebudeme, kamaradka jedna je blazen porad s kamerou a pochybuju o tom ze si ji nevezme na svatbu, takze kdyztak od ni neco asi. Ale shodli jsme se ze kameramana ee, ze je to zbytecny.
Odpovědět
:-D :-D :-D já se pos... pěkně jsme to zkomolily:-D.
Odpovědět
ja napsala curkova? :-o to kdyztak pardon =-) mela byt cukrova... :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?