Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
No já tuto kytku miluju-není to uvnitř hortenzie??je krásná
Odpovědět
Profilova fotka
pb, nádherná, hortenzie taky miluju
Odpovědět
Profilova fotka
je,Lucil.Je to nádhera.Jen zvolit v jiné barvě.Snad bude pro některou z vás inspirací. Jo a toto pro Terinku http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
PB já měla vždycky ráda takovou tu růžovou fialovou barvu. Jsou to krásná kvítka.
Odpovědět
Ahoj holky!:-) terinka: musím naprosto souhlasit s porodnibabkou ohledně těch hostů. Je to vaše svatba, třeba nechcete utratit víc, než jste chtěli a rodiče přítele chtějí víc hostů, tak ať se podílejí. To je přece logický. U nás to bylo tak, že jsme chtěli jen malý rodinný oběd, ale rodiče přítele si tak trochu vynutili pozvání jejich rodinných známých (ne rodinných příslušníků!), ale platí půlku svatby, tak jsem to nechala být. Nadšená z toho ale nejsem a už vidím, jak by se na to tvářil kus rodiny a přátel, které zvát nebudu.
Odpovědět
Profilova fotka
Aloha :-D Začínají se mi zdát předsvatební noční můry :-D dnes to bylo fakt krutý, ještě k tomu, že hubnu tak to nemusí zůstat jen noční můrou :-D Přišla jsem domů a na stole byl balík s šaty, tak jsem je vytáhla, navlékla jsem se do nich a najednou jsem zjistila, že jsou růžový a ještě k tomu asi o pět čísel větší :-N :-D Každej se mi smál a já z hrůzou zjistila, že se za pár hodin vdávám. Pak jsem se radši probudila :-N :-D :-D
Odpovědět
smudlinka: Ahoj!:-). Já co plánuju svatbu, mívám taky podobné sny. Navíc mám dojem, že v tom jednom ty šaty byly taky růžový!!? A naprosto hnusný, ne ty moje. Svatba za chvíli, ty nejsi připravená, klasika...:-D
Odpovědět
Profilova fotka
to je divný s tou růžovou :-D bylo to děsný :-D Než bude svatba tak mi nadobro hrábne :-N :-p
Odpovědět
tak už jsem vylezla z pelechu. Holky nehrábne vám. Já myslím, že to je normální, protože Vám ať chcete nebo ne, pracuje podvědomí. Já si říkám, že mám času dost, ale když jsem třeba dělala státnice, hrozně jsem se bála jednoho učitele. A pak se mi v noci zdávalo, že sedí za stolem a vypadá jako obří vosa. Mě se o svatbě taky párkrát zdálo, ale většinou spíš v tom dobrém....PB: to není možné, ty máš v albu oznámení, které si chceme s přítelem taky nechat udělat, možná to dopadne jinak, ale tohle stejné jen v modrém měla kamarádka a byla jsem z něj unešená:-D
Odpovědět
Profilova fotka
fri: s tím učitelem jsi mě dostala :-D
Odpovědět
Jinak Teri, já tě chápu my na svatbu taky některý lidi nechtěli, ale budeme je asi muset pozvat...tak mě to štve a přemýšlím, že se asi zaseknu a řeknu nenenenene. Když se s těma lidma nestýkáš a nemáš si co říct, tak proč je zvát?? Ale rozumím jak se cítíš, já na tom byla stejně. Smudlinka: já se v noci (kupodivu v polospánku) rozhodla, že budu taky hubnout, protože chci ty svoje vysněné šaty! Začala jsem hubnout s kamarádkou někdy v květnu a za měsíc šlo 5 kg dolů, jenže přes prázdniny jsem nic moc nedělala,tak teď se do toho zase opřu:-D
Odpovědět
smudlinka: já si prostě myslím, že tyhle sny jsou projevem obav podvědomí...mě se taky jednou zdálo že se mám za chvíli vdávat a nebyla jsem učesaná oblečená nic a chtělo se mi brečet:-) To jsou podle mě všechno skryté obavy...
Odpovědět
Článek se načítá
Holky, já budu hubnout od ledna...chtěla bych tak pět kilo, to snad půjde. Ten můj mi to ale zakazuje, že jsem pak vychrtlá, ale problém je v tom, že hubnu dost v obličeji a to už pak nevypadá moc hezky.
Odpovědět
Profilova fotka
fri: já měla po vyjmutí nádoru roztažený žaludek, takže jsem šíleně přibrala, teď už mám 25 kg dole a pořád je co hubnout, do svatby chci dát tak deset ale pořád budu baculatá a je mi to putna, hlavně ať mi sedí šaty a nevypadám jak postiženej lední medvěd :-p :-D
Odpovědět
smudlinka: :-D:-D:-D To je dobrej výraz postižený lední medvěd:-D No mě paní v cenru kam jsem chodila cvičit a chci i letos řekla, že já budu vždycky krev a mlíko, tj. boků se nezbavím:-P My je máme v rodině no...ale aspoň, že mám prsa a vypadám souměrně...ale 25 kg to obdivuju. Fakt. Bella: vychrtlá? Tak co blázníš s bokama?:-D Já chci něco shodit i přes ruce:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Smudli :-D Neboj,budeš krásná nevěsta.A ty šatičky,co jsis vybrala jsou moc hezký.Jednoduchý,ale krásný. Fridoli?5 kg za měsíc???? =-) To je dost.Ale prozrad...jak jsi to udělala?Jo a s tim oznámkem to vim.Ptaa ses mě,kde jsem ho našla.Fakt už nevim a už jsem ho taky nenašla...třeba úkol pro bellu ;-) Jo a s těma snama...mastný vlasy,já zaspala,všichni už hotový,nestihla jsem si vyzvednout šaty,takže na mě navlíkli co bylo po ruce,účes hnusnej,kytka žádná a ještě nenamalovaná...Bulela jsem a bulela a pak se radši probudila. Jednou se mi i zdálo,že nemůžu sehnat žádný hezký šaty.Prošla jsem všechny salony,svatba už za den a já neměla šaty.Děs a ještě stres.
Odpovědět
Profilova fotka
děkuji holky x-) ;-) Nevíte co pomůže na roztřepené konečky krom teda nůžek? :-D pár se mi jich třepí a já chci nechat dorůst vlasy do svatby ať je z čeho dělat účes
Odpovědět
Profilova fotka
Taky už nebudu zkracovat.jen konečky a trochu prostříhat.A p svatbě to půjde dolu.Smudli,ty konečky to stříhat chce a pravidelně.Třepěj se pak postupně každýmu.Určo jsou séra i nějaký masky,ale nůžky jsou nejúčinnější.
Odpovědět
Profilova fotka
No tak asi budu muset nechat trošku zastřihnout :-( :-D jenže se bojím ať mi zase nějaká umělkyně nevezme půlku hlavy
Odpovědět
PB kamarádka měla stejné, ale v modrém a mě se to líbilo, akorát to jedno vyšlo na 39 Kč (ted jí). Tak nevím, jestli nenechám nakonec jen fotku bez té folie. 5 Kg šlo dolů skoro samo, upravila jsem jídelníček, na testech mi vyšlo, že jsem ve skutečnosti podvyživená, protože nejím, tak si tělo dělá zásoby a pak to tak dopadá a chodila jsem cvičit, teď cvičím doma. Chce to jíst každé 2-3 hodiny a znát svůj denní limit, kolik toho musíš sníst.
Odpovědět
jj kde jste =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem tu ;-) Byla jsem venčit a aportovali jsme. ;-) No,já právě taky dřív nejedla,dělala jsem na porodnim sále a nebyl kolikrát čas se ani napít,natož najíst,takže celkově pravidelný režim nebyl možný.byly i noční služby,takže špatný.Ted dělám na ambulce,takže režim pravidelný,jím 5x denně malé dávky.Cvičím doma a chodim na Zumbu.Mám ale 54.5 kg a ani o gram mín.Chtěla bych mít třeba 53 kg,ale nějak se to zaseklo. ]-(
Odpovědět
ahojky taky bych potrebovala hoky nejak shodit ...jsem furt v praci a neni cas cvicit co stim?
Odpovědět
Profilova fotka
Tak aspon ten pravidelnej režim.Když nemůžeš cvičit,tak to chce kilojouly stáhnout na minimum.Ale stejně to jde ruku v ruce.Takže třeba když můžeš,tak chodit po schodech,víc chodit pěšky a tak. Holky,tohle je taková blbůstka,ale mě to řpijde hezký.K šatkům by se to mohlo hodit. http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
ja bydlim v 19 patre tak to by slo :-) :-) :-) :-) :-)
Odpovědět
taky chci bolerko ale trosku jine...dlouhy rukav krajkove a rozsirene rukavy
Odpovědět
Profilova fotka
no vidiš. ;-) To je pěknej začátek.To za hodinku cvičení určitě vydá. Jinak,třeba 45% sýry nahradit 30%,smetanový jogurty bílýma.Bílé pečivo za tmavé,místo uzenin libovou šunku.Nebaštit sladké a smažené,příliš slané a kořeněné.Když už sladký,tak ovoce nebo müsli,ale to nepražené.Já na něm ted dost ulítávám.Neni to moczdravý,ale určo se ho přežeru a pak vynechám a nahradim jen ovocem.No a zelenina ke všemu.Takový kilo denně,abys splnila limit vlákniny na den.
Odpovědět
vis delam v hospode takze je to trosku slozitejsi ......rano kolac ke snidani nebo jogurt pak obed pak zase nejaky jogurt vecer obcas vecere kdyz je cas kdyz neni tak nic ...malo piju ........a pritel je kuchar takze kdyz prijedu k nemu je to asi trochu obzerstvi vari vyborne.....a do 19 uz jsem sla v 15 jsem toho mela plne zuby hihi
Odpovědět
Profilova fotka
To se nedivim. :-D No a to je přesně ten problém.Kdybys měla pravidelnější režim,tak budeš ok a kila posvištěj dolu.Na to bych vsadila boty.Jsi v podstatě podvyživená...a tělo je fakt mrcha,jak psala Fridoli,když budeš jíst takhle málo a ne často,tak si to tělo uloží.Neví,kdy zas bude další nášup,tak radši mít zásoby.I jsem slyšela,že když jíš samotný ovoce bez bílkoviny,tak si to tělo uloží jako cukr.Kdežto když je to s bílkovinou,tak ne.Už si to moc nepamatuju.Každopádně je lepší si vzít k tomu třeba jogurtík nebo něco,pač aspon využiješ vitamíny rozpustný v tucích.
Odpovědět
no tak budu muset zacit neco delat sakra kdyby mi nekdo napsal co a v kolik jist bude to v pohode
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?